انجمن

فرستادن دیتابیس  (۴ نوشته)

• garfield

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۹۲
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۱ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۹:۴۸

من روی بلاگفا که بودم، پستهای چند روز آینده‏م رو پیش‏نویس می‏کردم و هر روز می رفتم اونها رو از حالت پیش‏نویس در می‏آوردم. حالا روی لوکال هاست ورد‍‏پرسم رو راه اندازی کرده‏م و بصورت دستی تمام پستهام رو واردش کردم و می‏خوام بفرستم‏شون رو سرور. الان چند تا سوال برام پیش اومده:

1. به فکرم رسیده که پستهام رو روی لوکال هاست بنویسم و فقط پستهای جدیدی که اضافه می‏شن رو مستقیماً از دیتابیس export کنم و بفرستمش رو دیتابیس روی سرورم. (این کار رو می‏کنم که زمان کمتری آنلاین بمونم). حالا می خوام ببینم این راه عملی هست یا نه.
    2. اگه این راه عملی باشه آیا این امکان وجود داره که پستها رو تو لوکال هاست ویرایش کنم و از اونها از طریق همون دیتابیس خروجی بگیرم و بفرستمشون رو سرور؟ آیا اون پست های فرستاده شده بازنویسی می شن یا اینکه یه ID جدید براشون تعریف می شه؟
  • navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۱ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۹:۵۹

چرا از برنامه ای مثل windows live writer استفاده نمی کنید ؟!

• garfield

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۹۲
    ۱ اسفند ۱۳۸۶ - ۲۳:۰۶

فکر خوبی بود. ممنون. از دفعه ی بعد، یعنی بعد از فرستادن محتویات فعلی دیتابیسم، به اون هم می رسم. :D

حالا با اون می شه مطالب قبلی رو ویرایش کرد؟

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۲ اسفند ۱۳۸۶ - ۰۸:۵۵

فکر میکنم با اون می شه همه کاری کرد. وردپرس هماهنگیش با این برنامه از سرویس وبلاگ خود مایکروسافت هم خیلی بیشتره ! کلا یه پروژه بزرگ شده که وردپرس تماما با این برنامه کنترل بشه و ...

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها