انجمن

مشکل برطرف کردن باگ سایت من  (۳ نوشته)

• danilaa

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۰
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۰ آبان ۱۳۸۹ - ۱۷:۴۱

سلام دوستان عزیز
    یه فروشگاه دارم با ورد پرس زدم الان 4 روزه هی پشت سرم هم سایتمو میخوابونن یا Dowin میکن سرور رو
    و این خود هکر گقته ورد پرس من یه باگ داره 25 ازت میگیرم برطرف کنم الان هاست بنده هم به دلیل همین باگی که داره سایت رو ساسبند کرده خواهش بنده این است که یه دوست عزیز و استاد و خلاصه یه آدم باحال هست یا میتونید این باگ ورد پرس مارو بگیرین .. من خیلی موندم به خاطر همین باگ .....نمیدونم شاید هم از قالب باشه خلاصه خواهش میکنم ب من کمک کنید خیلی فوری هست کارم ....میتونید پیغام خصوصی بزنید پس سی پنل رو بدم و یا آی دی یاهو منو ادد کنید تورو خخدا کمک کنید .....
    Yahioo id : dostanshop
    آدرس سایت : http://www.dostanshop.com

• ایــ افــ دانلود

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۵
    ۱۰ آبان ۱۳۸۹ - ۲۳:۲۵

بهتره خودتان دست به کار شوید .
    1- وردپرس و تمامی افزونه هایتان را به روز نمایید .
    2- افزونه wp-security-scan را نصب کنید (برای تنظیم دسترسی ها و مشکلات امنیتی).
    3- قالب سایت رو دقیق چک کنید.

در صورتی که موارد بالا را رعایت کنید احتمال هک شدن سایت به صفر میرسه .
    البته یادتان باشد که مهمترین مسئله پایداری سرور می باشد (مسائل امنیتی سرور).

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa
  • danilaa

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۰
    ۱۱ آبان ۱۳۸۹ - ۱۰:۲۳

با تشکر از راهنمایی شما دوست عزیز

من خیلی مشکل دارم و کارم فوری هست این کاری که گفتین کردم ولی دوست دارم خودتون یه نگاهی به ورد\رس من بندازین ... خودتون که ماشالا.... استاد ورد\رس هستید سایت خودتون هم که بسیار قوی هست خواهش میکنم یه ایمیل به من بزنید تا اطلاعات ورد‍‍‍‍\رس رو براتون ارسال کنم تا یه نگاهی بندازین .... آخه الان روزی ۱ باز سایت من هک میشهه دیگه عصاب نذاشتن برای ماا خواهشا کمک کنید ..
    ایمیل بنده :Danilaa86@gmail.com
    آدرس سایت : http://www.dostanshop.com

پیغام خصوصی هم میتونین بزارین

با تشکر زیاد از شما

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.