انجمن

چند پرسش در مورد وردپرس  (۵ نوشته)

• sonixax

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۵ آبان ۱۳۸۹ - ۰۰:۱۰

با درود ،
    دوستان من از وردپرس خیلی استفاده نکردم و توی توضیحات و نمونه ها هم چیزی دستگیرم نشده که بتونم پاسخ خودم رو پیدا کنم .

تا جایی که من میدونم وردپرس برای راه اندازی وبلاگ هست ، اگر اشتباه میکنم بهم بگید .

من میخوام یک سایت راه اندازی کنم ، برام خیلی مهمه که بتونم بخش مقالات داشته باشم که دسته بندی های مختلف داشته باشه و بشه یک مقاله رو توی بیش از یک دسته قرار داد ، نام نویسنده مقاله مشخص باشه ، نام ارسال کنندش مشخص باشه ، بتونه مقاله رو خود به خودی به PDF تبدیل کنه ، جدید ترین مقاله های اضافه شده رو نشون بده ، توی هر بخش بزنه چند تا مقاله توشه ، بشه به مقاله ها برچسب زد ، امتیاز داد ، براشون نظر نوشت و ...

بخش ویدئو بلاگ لازم دارم ، طبیعتا انجمن لازم دارم (البته چند تا افزونه دیدم که وردپرس رو با ویبولتین مجتمع میکنه) .

و خلاصه میخوام بیشتر شبیه یک وبسایت باشه تا وبلاگ ، مثل وبسایتهایی که با جوملا ، دروپال یا E107 راه اندازی میشند ، خوب بخش کاربر گرفتن هم لازم دارم دیگه !

من با خیلی سیستم ها کار کردم از جوملا که خوشم نمیاد ، E107 هم توی تم مشکل داره دروپال هم زیاد یوزر فرندلی نیست . برای همین بیشتر مواقع یا مجبور شدم بشینم از نو یک سایت کامل بنویسم که خوب خیلی وقت گیره یا برای همون سیستم هایی که گفتم کلی ماژول و پلاگین و کامپاننت بنویسم که زیاد فرقی با نوشتن یک سیات داینامیک از نو نداره .

خلاصه اینکه آنچیزی که با وردپرس راه اندازی میشه بیشتر شبیه وبلاگ میشه یا وبسایت ؟ وب 2 رو هم اگر پشتیبانی کنه چه بهتر .

اگر دوستان SDK و API های وردپرس برای نوشتن افزونه و ... رو هم بهم معرفی کنند خیلی خیلی سپاسگزارشان میشوم .

• Venux

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    ۱۶ آبان ۱۳۸۹ - ۰۰:۰۳

من شرمنده ام که نمی توانم جواب کاملی بدهم، اما فکر می کنم پاسخ های این بخش کمی کمک کند:

لینک

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    sonixax - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • armantaherian

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۰
    ۱۶ آبان ۱۳۸۹ - ۱۱:۵۷

شما با کمی شخصی سازی وردپرس به راحتی می‌تونید از وردپرس به عنوان یک سیستم مدیرت محتوا برای وب‌سایت استفاده کنید.

~> Mr.vAhiD.DI <~ - sonixax
  • hejazee

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۷ مرداد ۱۳۹۰ - ۰۳:۵۲

تمام این امکاناتی که گفتید در وردپرس هست. تا آن جایی که من می دانم باید باشد. زیرا شما امکانات خیلی پیچیده ای نمی خواهید که وردپرس نداشته باشد
    جوملا هم اکثر این ها رو داره
    اما از همه بهتر دروپال هست
    با taxonomy دروپال دسته بندی هایی که می خواهید انجام مبشه
    ایجاد PDF و ... هم ممکن است
    انجمن هم داره. و دروپال رو با phpbb و vbulletin هم میشه اینتگریت کرد (ماژول داره برای این کار)
    همه ی چیز هایی که میخواین رو داره
    User friendly شاید زیاد نباشه. اما به راحتی میشه این مشکل رو حل کرد:
    قالب مدیریتی سایت را rubik انتخاب کنید و ماژول admin رو هم نصب کنید. یک کنترل پنل مدیریتی حرفه ای و زیبا براتون درست میشه
    اگر هم میخواین کنترل پنل مدیریتی سفارشی شده داشته باشید، از ماژول panels و views استفاده کنید
    اگر خوب بلد باشید چگونه از آن استفاده کنید، می توانید کاری با آن انجام دهید که با هیچ CMS دیگری نمیشه انجام داد. نه با وردپرس نه جوملا نه e107 و نه هیچ سیستم دیگری. کنترل پنل کاملا سفارشی شده و مطابق دلخواهتان با آن طراحی می کنید. ماژول های زیر نیز در این راستا به شما کمک خواهند کرد:
    views
    panels
    views_accordion
    views_calc
    ajax
    vbo

دروپال حرفه ای ترین و بهترین است

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۷ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۰:۴۴

کلیه امکاناتی که گفتین توی وردپرس وجود داره یا به‌صورت افزونه بهش اضافه می‌شه.

این دو تا پیوند شاید برای شروع خوب باشه:
    http://codex.wordpress.org/Writing_a_Plugin
    http://codex.wordpress.org/Plugin_API

amirsaam

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.