انجمن

 • zehlon

  آفلاین
  عضو
  تعداد نوشته‌ها: ۴۳
  تشکر شده: ۲۵ بار
  # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
  ۱۸ آبان ۱۳۸۹ - ۱۳:۴۰

  اگر دنبال یک افزونه ی زیبا برای ایجاد یک نوار ابزار زیبا در پایین سایت خود بودید . این مطلب مناسب شماست . و فرقی هم نمیکند که سیستم مدیریت محتوای شما وردپرس باشد و یا چیز دیگر . و یکی از بهترین حسن های این افزونه در آسان بودن نصب آن میباشد و طریقه ی نصب آن مثل نصب یک افزونه میباشد.

  یکی از زیبایی این افزونه این است که شما میتوانید از بین ۳۰ نرم افزار تحت وب که در سایت آن موجود است. انتخاب کنید و مثلا در نوار ابزار خود منو های اشتراک یا آخرین تویت ها و یا حتی یک پیغام برای بازدید کنندگان خود ارسال کنید و این نرم افزار ها روز به روز بیشتر و بیشتر میشوند . خوب حالا اگر این افزونه نظر شما را جلب کرده و میخواهید این افزونه را نصب کنید . کافی است این چند راهنمایی ساده را در پایین مطالعه کنید . و از این نوار ابزار لذت ببرید.

  ۱- وارد سایت ارائه دهنده ی این افزونه شوید

  ۲-حالا بر روی گزینه ی Get it Now را بزنید و وارد صفحه ی ثبت نام شوید و فرم را تکمیل کرده و بر روی گزینه ی Next کلیک کنید .

  ۳- الان وارد صفحه ای میشوید که در آن جا شما میتوانید از بین چندین رنگ برای نوار ابزار ، یکی را انتخاب کنید و باز هم گزینه ی Next را بزنید.

  ۴- در این مرحله شما وارد صفحه ای میشوید که باید محتوای نوار ابزار را انتخاب کنید که البته در حالت پیش فرض همه ی آن ها انتخاب شده است و شما میتوانید آن هایی را که نمیخواهید نمایش داده شوند را فقط با یک کلیک میتوانید حذف کنید.

  ۵- این بار هم بر روی گزینه ی Nextکلیک کنید تا بتوانید اطلاعات حساب خود مثلا آدرس تویتر و یا اکانت فیس بوک و آدرس Rss و … را وارد کنید و بر روی گزینه ی Done کلیک کنید.

  ۶-حالا یک سیستم مدیریت محتوا مثلا وردپرس را انتخاب کنید تا در منوی ستون راست یک لینک دانلود باز شود که در آن قسمت میتوانید آدرس Path خود را انتخاب کنید ( حتما این آدرس را کپی کنید)

  ۷- حالا افزونه ی دانلود شده را در وردپرس فعال کنید تا یک منوی اضافی با نام Wibiya در قسمت { نمایش} در کنترل پنا ایجاد شود .

  حالا بر روی این گزینه کلیک کنید و آدرس Pathخود را وارد کنید و کار تمام است . حالا شما در سایت خود یک نوار ابزار دارید.

  البته خیلی هم نیازی به این آموزش نبود ولی خواستم کسانی که مبتدی هستند هم بتونند از این آموزش استفاده کنند.
  *********************************************************************
  برای دانلود افزونه و راهنمایی کامل و یا برای دانلود پوسته های حرفه ای و فارسی وردپرس بیشتر میتوانید به وردپرس مافیا مراجعه کنید
  ************************************************************************

  کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
  بهروز ازند - ناجی کرد

درباره‌ی این موضوع