انجمن

چند مشکل ...  (۵ نوشته)

• iranlogo

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۴ اسفند ۱۳۸۶ - ۰۰:۳۴

ما همچنان دست به دامان این انجمن هستیم و تا زمانی که همگی رو کچل کنیم دست بردار هم نیستیم ;-) ولی به هر حال من خودم رشته ی اصلیم گرافیکه... هر کمکی خواستید در این زمینه ما نیز در خدمتتون هستیم!
    چند سوال داشتم که اگر لطف کنید پاسخ بدهید بینهایت ممنون میشم:
    1.در میز کار ورد پرس نوشته شده"به ورد پرس خوش آمدید"با توجه به اینکه سایت من یک سایت همگانی است و با اهداف خاص،اگر بخواهم به جای کلمه ی ورد پرس، عنوان سایت خودم قرار بگیره باید چیکار کنم؟همچنین آیا راهی برای عدم نمایش بخش"دیگر اخبار ورد پرس" در میز کار وجود دارد؟؟؟
    2. با وجود برداشتن علامت "کاربران باید یک نظر تائید شده داشته باشند..."در بخش گزینه ها،هنوز در صفحه ی اصلی نمیتوان نظر داد.بلکه باید وارد لینک ثابت هر پست شد تا نظر خواهی فعال شود! برای رفع این مشکل چیکار کنم؟آدرس سایت من:civic.ir/article
    3.از چه افزونه ای میتوان برای نشان دادن نام نویسنده در زیر پستها استفاده کرد.در بخش انجمن به معرفی چند افزونه پرداخته شده ولی گویا نیاز به تغییر در خود قالب هم هست و من هم از پی اچ پی هیچ آگاهی ندارم...
    بقیه سوالت هم بمونه برای بعد ;-)

• underline

آفلاین

تعداد نوشته‌ها: ۴۸۹
    ۴ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۸:۴۲

.در میز کار ورد پرس نوشته شده"به ورد پرس خوش آمدید"با توجه به اینکه سایت من یک سایت همگانی است و با اهداف خاص،اگر بخواهم به جای کلمه ی ورد پرس، عنوان سایت خودم قرار بگیره باید چیکار کنم؟

باید در فایل زبان وردپرس دست ببرید .

همچنین آیا راهی برای عدم نمایش بخش"دیگر اخبار ورد پرس" در میز کار وجود دارد؟؟؟

باید در سورس دست ببرید که هاردکد میشه .

از چه افزونه ای میتوان برای نشان دادن نام نویسنده در زیر پستها استفاده کرد.

نیاز به افزونه ندارد از تگ زیر استفاده کنید :
    <?php the_author(); ?>

- سوال
    به نظر شما عیبی دارد اگر بقیه بدونند شما از سیستم وردپرس استفاده میکنید ؟!

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۴ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۹:۲۶

در میز کار ورد پرس نوشته شده"به ورد پرس خوش آمدید"با توجه به اینکه سایت من یک سایت همگانی است و با اهداف خاص،اگر بخواهم به جای کلمه ی ورد پرس، عنوان سایت خودم قرار بگیره باید چیکار کنم؟

کلا مکانیزم فایل های زبان وردپرس در انجمن چندین بار صحبت شده در موردش می تونه با یه جستجو نحوه این تغییرات رو ایجاد تغییرات مورد دلخواهتون رو یاد بگیرید.

همچنین آیا راهی برای عدم نمایش بخش"دیگر اخبار ورد پرس" در میز کار وجود دارد؟؟؟

بله. به راحتی با نصب افزونه های مرتبط می تونید این صفحه رو تغییر بدید مثلا بجای فید وردپرس فید مورد نظر خودتون - مطلب مورد نظر خودتون و ... رو قرار بدید...
    اینجا رو ببینید :
    http://wordpress.org/extend/plugins/tags/dashboard

با وجود برداشتن علامت "کاربران باید یک نظر تائید شده داشته باشند..."در بخش گزینه ها،هنوز در صفحه ی اصلی نمیتوان نظر داد.بلکه باید وارد لینک ثابت هر پست شد تا نظر خواهی فعال شود! برای رفع این مشکل چیکار کنم؟آدرس سایت من:civic.ir/article

کلا استاندارد به همین شکل هست که وقتی کاربر وارد لینک ثابت یه مطلب می شه می تونه نظرات رو ببینه و نظر جدید بده.
    قرار دادن این قسمت در صفحه اصلی خیلی به هم ریخته می کنه ظاهر سایت رو . اگر بخواهید این کار رو بکنید باید در پوسته سایتتون دستکاری بکنید ...

• iranlogo

آفلاین
    عضو
    ۴ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۹:۳۱

اینکه میخواستم تغییراتی در کنترل پنل بدم به این خاطر نیست که استفاده از ورد پرس رو مخفی کنم...چون خودم هم در صفحه ی اول به ورد پرس لینک دادم.و فقط به دلیل ساده سازی محیط استفاده برای دیگران بود.
    هنوز یک سوال برام حل نشده:
    با وجود برداشتن علامت "کاربران باید یک نظر تائید شده داشته باشند..."در بخش گزینه ها،هنوز در صفحه ی اصلی نمیتوان نظر داد.بلکه باید وارد لینک ثابت هر پست شد تا نظر خواهی فعال شود! برای رفع این مشکل چیکار کنم؟

• iranlogo

آفلاین
    عضو
    ۴ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۹:۴۵

از هر دو دوست خوبم تشکر میکنم،گویا آخرین پست من با ارسال آقا نوید یکی شده بوده و من جواب کامل رو ندیدم... باز هم متشکرم تقریبا مشکلات حل شد.

درباره‌ی این موضوع