انجمن

انتقال به هاست جدید و چند تا سوال مهم  (۲ نوشته)

• majidoneone

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۳
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۴ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۳:۴۳

سلام
    بدلیل مشکلات که با هاست فعلیم در میهن هاست داشتم ،هاست جديدي رو قصد دارم در بلوهاست بگيرم و اما چند تا سوال :

۱- مشکل انتقال مطالب از هاست فعلي به هاست جدید که اينجا هم قبلا چند باري گفته شده ایا تمام مطالب و پست ها و نظرات و ... هاست فعلی رو می تونم به هاست جدید انتقال بدم ؟

۲ - و در مورد روش phpmyadmin که یه جورایی همه متفق بودند که بهترین راه انتقال هست ولی کسي توضيح نداده که بايد چيکار کرد ایا جایی راهنمای خاصی وجود داره ؟ یا اگه ممکنه کسی لطف کنه حداقل یه راهنمای مختصر بگه

۲-پوسته فعلي رو ميخوام عوض کنم و از يکي از پوسته هاي خبري وردپرس استفاده کنم ايا انتقال اطلاعاتي که از هاست فعلي به جديد ميدم برام مشکلي ايجاد خواهد کرد يعني فقط از همون پوسته قبلي وردپرس بايد استفاده کنم يا ميشه پوسته های جديد هم داشته باشم؟

۳- من الان يه دومین دات کام دارم که سایت من هم با همین دامنه دات کام شناخته شده است ولي مي خوام همراه اين هاست يه دات اينفو نيز ثبت کنم ولي مي خوام دومين اصلي من همين دات کام فعلي باشه ايا امکانش هست و ايا اصلا نيازي به ثبت دات اينفو هست ؟ (دات اینفو رو برای روز مبادا که اگه فی...ر چیزی شدم می خوام استفاده کنم)

۴-و کسي در مورد بلوهاست اگه نکته يا پیشنهاد خاصي داره خوشحال ميشم بگه چون من بعد جواب اين سوال ها ميخوام رجستر کنم

ممنون از همه دوستان عزیز
    @},-

• underline

آفلاین

تعداد نوشته‌ها: ۴۸۹
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۴ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۸:۳۳

۱- بله .
    ۲- در phpmyadmin فعلی export میکنید در جدید import.
    3- خیر ، میتوانید از پوسته جدید استفاده کنید .
    4 - بله امکانش هست ، در کنترل پنل شما بخشی وجود دارد که میتوانید دامین فعلی را روی سایت پارک کنید .
    5- من از اکثر بچه ها تعریفش را شنیدم ، فکر کنم خوبه ... .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    sayeboon

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.