انجمن

دوستان نظرتون راجع به اين هاست چيه ؟  (۵ نوشته)

• عينكي

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۰
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۴ آبان ۱۳۸۹ - ۱۱:۵۴

سلام دوستان

از اونجايي كه من به هيچكدوم از هاست هاي ارزون ايران اطمينان ندارم (شما هم نداشته ياشيد !) ميخواستم بپرسم شما تا حالا از WPWebHost استفاده كردين ؟

من در مورد اين شركت خيلي تحقيق نكردم اما چن تبليغاتشو خيلي ديدم كنجكاو شدم كه بدونم اينا scam هستن يا نه ؟ به هر حال من با Dreamhost هم تماس گرفتم گفتن كه ايران رو تحريم نكردن آيا اين مسئله صحت داره ؟

دوستان من به هيچ قيمتي نمي خوام رو سرور هاي ايراني كار كنم چون خارجي ها همشون unlimited هستن !
    كسي هاست پدر مادر داري سراغ داره ؟ قابل اطمينان و سرويساشون مثه Bluehost و GoDaddy و justhost و امثالهم باشه ؟
    ممنون

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۲۴ آبان ۱۳۸۹ - ۱۳:۳۸

سابقه سایت مذکور در مقایسه با دیگر سرویس دهنده های اشاره شده چندان بالا نیست.
    من خود از سرویس های Bluehost و Arvixe استفاده کرده ام و Arvixe را به بقیه ترجیح داده ام (بیشتر از لحاظ پشتیبانی، فنی) . GoDaddy نیز خوب است ولی نه برای ایرانیان! زیرا مشتریان ایرانی را بیشتر از بقیه تحت فشار قرار می دهد.

اما در این بین چیزی که مهم است، پیروی شرکت های خارجی از قوانین دولتی کشور خود می باشند که در زمان خود آنرا اجرا می کنند! مانند "تحریم در سرویس دهی هاستینگ" ولی این قانون نیز در چند سال گذشته تنها یک یا دوبار به اجرا گذاشته شد. اما بیشتر مواقع CPanel خود هرچند ماه یکبار اقدام به تحریم براساس IP و یا دامین های ir می کند.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa - Farsweb
  • reza

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۶
    ۲۴ آبان ۱۳۸۹ - ۱۶:۴۲

این هاست محدودیت در تعداد بازدید کننده دارد. پلان اولش حداکثر برای روزی 500 بازدید است.

• عينكي

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۰
    ۲۴ آبان ۱۳۸۹ - ۱۸:۰۳

جدي ؟!!!!!!! عجب !!!! خوب دوستان پيشنهادتون چيه ؟ ميشه راهنماييم كنيد از كجا هاست بگيرم ؟

• reza

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۶
    ۲۴ آبان ۱۳۸۹ - ۱۸:۰۹

چون میگویند معرفی هاست در حکم تبلیغات و امور ضاله است، نمی‌توانم در اینجا بگویم.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa - Araz

درباره‌ی این موضوع