انجمن

قابل توجه مديران  (۱۵ نوشته)

• bsi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲۳
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۵ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۶:۴۷

مديران وردپرس فارسي سلام
    آقا اين انجمن مگه براي حل مشكل كاربران وردپرس نيست؟
    من سوالي مطرح كردم با عنوان تغییر زبان از بخش مدیریت سپس با پاسخ (کارهایی با اولویت بیشتر داریم) مواجه شدم.اولويت پاسخ دادن به كاربران قديمي وردپرس كمتر است از كاربراني كه تازه كار هستند و اصلاً به خود زحمت نداده تا بخواهند متن آماده آموزش ها را بخوانند؟
    من متاسفانه بايد بگويم كه وردپرس فارسي از لحاظ پشتيباني ضعيف است.شما لطفاً يك سري به انجمن جومفا http://forum.joomfa.org بزنيد و مقايسه كنيد.

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۵ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۸:۰۸

چه خوب می شد اگه لینک به تاپیک مربوطه هم می دادید :
    http://forum.wp-persian.com/topic/922?replies=7
    --------------------------
    ببینید دوست عزیز ما پولی از شما نگرفتیم که موظف به پاسخ گویی باشیم. متاسفانه توقعات بی جا و غلط هست که باعث بروز خیلی از ناراحتی ها و مشکلات هست.
    شما تا به حال در این انجمن ۳ موضوع مطرح کردید ( علاوه بر آخری که لینکش داده شد ) :
    http://forum.wp-persian.com/topic/859?replies=2
    http://forum.wp-persian.com/topic/915?replies=2

۲ مورد دیگه به شما پاسخ داده شده و حتی شما به خودتون این اجازه رو ندادید که در مقابل انجام یک کار رایگان یک تشکر بکنید !

اولويت پاسخ دادن به كاربران قديمي وردپرس كمتر است از كاربراني كه تازه كار هستند و اصلاً به خود زحمت نداده تا بخواهند متن آماده آموزش ها را بخوانند؟

اینجا کاربر جدید با قدیمی هیچ فرقی برای ما نداره همه یکسان هستند ...

آقا اين انجمن مگه براي حل مشكل كاربران وردپرس نيست؟

درسته اینجا برای حل مشکلات کاربران هست ولی ما هیچ تضمینی ندادیم که تمام مشکلات حل می شه یا شده. خیر- قبل از شما هم بودند کسانی که مشکلاتی داشتند ولی رفع نشده.

اما شما به این نکته هم توجه نداشتید که موضوع شما درخواست برای قابلیت جدید بوده نه رفع مشکل. ممکنه شما بگید من می خوام وردپرسم صبحا بره برام نون سنگک خاشخاشی بگیره. یالا کدهاش رو بنویسید پس چه غلطی می کنید شما ها ...

---------------------------
    هر چهار موضوع شما در جاهای غلطی باز شده اند. لطفا رعایت کنید و موضوعات و مشکلاتتون رو در مکان های مناسب مطرح کنید...

• علی ایرانی

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸۶
    ۵ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۹:۱۸

ممکنه شما بگید من می خوام وردپرسم صبحا بره برام نون سنگک خاشخاشی بگیره. یالا کدهاش رو بنویسید پس چه غلطی می کنید شما ها ...

:))

• shahvar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶۶
    ۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۰۲:۳۰

ممکنه شما بگید من می خوام وردپرسم صبحا بره برام نون سنگک خاشخاشی بگیره. یالا کدهاش رو بنویسید پس چه غلطی می کنید شما ها ...

مختصر و مفيد :D

• آزاد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۱۷
    ۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۰۵:۴۴

سلام
    با حرف های آقا نوید موافقم @},-

• saeid

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹
    ۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۳:۰۷

:-)

• Behnam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶۳
    ۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۴:۵۶

:D

قابل توجه دوستان پلاگین گرفتن نون سنگک در ساعت ۷:۳۰ توسط وردپرس ۲.۳.۳ رسید !

• bsi

آفلاین
    عضو
    ۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۸:۲۲

1-ببخشيد در انجمن جومفا هم پولي دريافت نمي شود ولي چرا از شما فعال ترند؟ اگر هم ميگوييد از خودم ميگم ميتونم يكي از دوستان را به شما معرفي كنم.
    2- در مورد تشكر هم با شما موافقم و از شما عذر ميخواهم چون مشغول فارسی کردن بودم يادم رفت تشكر كنم
    3- چرا سوال مطرح شده من پاسخ داده نشده؟
    ببخشيد ميتونم بپرسم اون كارهاي ديگر چيست كه وقت نداريد؟
    شايد كمكتان كردم تمام شد.
    4-يك سوالي برام پييش آمده چه طور در سرويس جومفا اين خاصيت وجود دارد ولي در وردپرس ميشه
    نون سنگک خاشخاشی گرفتن؟؟
    5-من حتي از كسي ناراحت هم بشم به او توهين نميكنم
    (یالا کدهاش رو بنویسید پس چه غلطی می کنید شما ها ...)
    6-سعي ميكنم موضوعات بعدي را در جاي مناسب مطرح كنم
    7- ميخواستم بپرسم مدير فروم كيست؟

• zxo003

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸۳
    ۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۸:۳۱

:D :D :D

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۸:۳۱

4-يك سوالي برام پييش آمده چه طور در سرويس جومفا اين خاصيت وجود دارد ولي در وردپرس ميشه
    نون سنگک خاشخاشی گرفتن؟؟

جوملا ، بر مبنای یک سیستم مدیریت محتوا نوشته شده...بنابراین حتماً می بایست قابلیت تعویض زبان را دارا باشد. وردپرس بر مبنای یک سیستم وبلاگ است...و اگر دقت کنید وبلاگ نویسان بیشتر اوقات برای هم زبانان خود می نویسند و آنچنان نیازی به تغییر زبان ندارند. اما با توجه به قابلیت ها و سادگی وردپرس میتوان این امکانات را به آن اضافه کرد. پس شما باید سیستم را بشناسید.برنامه نویسی به زبان PHP بلد باشید تا خودتان بتوانید این قابلیت را به آن اضافه کنید.

• saeid

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹
    ۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۸:۳۳

مدیر فروم گروهی مدیریتی وردپرس فارسی است.

• علی ایرانی

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸۶
    ۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۹:۱۶

1-ببخشيد در انجمن جومفا هم پولي دريافت نمي شود ولي چرا از شما فعال ترند؟ اگر هم ميگوييد از خودم ميگم ميتونم يكي از دوستان را به شما معرفي كنم.

ما اصلا کاری به انجمن های جومفا و غیره جومفا نداریم.
    شما اومدی درخواست اضافه کردن یک امکان رو دادی. و کسی موظف نیست درخواست شما رو انجام بده شما می‌تونید به یک برنامه نویس پول بدید تا افزونه‌ی این کار رو برای شما بنویسه.
    دوستان ما هم هر کدام به نحوی در حد توانشون به دوستانشون بدون داشتن هیچ توقعی در رابطه با وردپرس کمک کردند.
    به نظر من شما در جایگاهی نیستید که بتونید میزان فعالیت انجمن تیم وردپرس فارسی رو با انجمن های دیگه ای مقایسه کنید. چرا که حتی تعداد پست های شما در این انجمن ۲ رقمی هم نشده و در حد معمول هم در این انجمن فعال نبودید پس چطور می‌خواهید اینجا رو با جای دیگه مقایسه کنید؟
    و من هم میگم شما هم اگر می‌خواهید میزان فعالیت دوستان ما رو بدونید از هر کاربر عادی نسبتا فعال انجمن سوال کنید.

• bsi

آفلاین
    عضو
    ۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۹:۲۴

Mizsia گفت:

نون سنگک خاشخاشی گرفتن؟؟

جوملا ، بر مبنای یک سیستم مدیریت محتوا نوشته شده...بنابراین حتماً می بایست قابلیت تعویض زبان را دارا باشد. وردپرس بر مبنای یک سیستم وبلاگ است...و اگر دقت کنید وبلاگ نویسان بیشتر اوقات برای هم زبانان خود می نویسند و آنچنان نیازی به تغییر زبان ندارند. اما با توجه به قابلیت ها و سادگی وردپرس میتوان این امکانات را به آن اضافه کرد. پس شما باید سیستم را بشناسید.برنامه نویسی به زبان PHP بلد باشید تا خودتان بتوانید این قابلیت را به آن اضافه کنید.

شما گفتيد جوملا ، بر مبنای یک سیستم مدیریت محتوا نوشته شده و وردپرس بر مبنای یک سیستم وبلاگ است. ميخواستم بپرسم يعني نميتوان با استفاده از وردپرس يك به طراحي يك سايت پرداخت؟ ويا نميتوان با جوملا يك سیستم وبلاگي راه انداخت؟
    من منظورم تغيير زبان در پنل مديريت بود نه در متن سايت يا وبلاگ.تاكيد بيشتر من براي اين است كه در ترجمه فارسي لغات انگليسي مربوط به پنل وردپرس لغات به طوري ترجمه شده اند كه قابل فهم نيستند.مثلاً در ترجمه user name نوشته شده شناسه ويا در قسمت
    نوشتن مطلب جديد كه به جاي عنوان نوشته شده نام و قسمت پيش نمايش آن نوشته شده ديداري و..... كه اگر در كنار زبان فارسي ,زبان انگليسي هم باشد بهتر ميتوان از كارآيي هر قسمت مطلع شد.شما تصور كنيد اين سرويس به صورت فارسي براي يك كاربر نصب شده و دچار مشكلي شده كه ترجمه آن به كاربر نشان داده ميشود و شما قصد كمك كردن به او را داريد آيا ميتوان با اين لغات كه بد ترجمه شده اند متوجه مشكل در وردپرس فارسي شد؟
    مديران عزيز دقت كنيد كه قصد من توهين ويا اينكه بگويم وردپرس سيستم خوبي نيست,نيست.من نيز طرفدار وردپرس هستم و قصدم از مطرح كردن اين مشكلات,رفع مشكلات احتمالي براي كاربران جديد وردپرس ميباشد.
    در ضمن دوست عزيز آقاي Mizsia من به طور حرفه اي به زبان PHP مسلط نيستم كه بتوانم چنين كدي بنويسم و به همين دليل از شما اين در خواست را كردم و اميدوارم كه توسط مديران اين قسمت نيز به زودي راه اندازي بشود.
    از دوست خوبم آقاي saeid هم بابت توضيحشون ممنونم.
     Aliآقا لحن شما كمي توهين آميز بود.مهم تعداد پست ها نيست مهم اينست كه با هم و در كنار هم به رفع مشكلات بپردازيم.
    به اميد پيشرفت هاي روز افزون وردپرس.

• zxo003

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸۳
    ۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۹:۳۵

به نام حق

آقا من فکر میکنم بچه دارم اینجا یک مقدار زیاده روی میکنند یک جورای ...

بنده خدا امد یک سوال کرد و البته سوال خودش بد مطرح کرد بعد انگه ....

یک مقدار صبر حوصله ..

• مانی

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۶۹۶
    ۷ اسفند ۱۳۸۶ - ۰۰:۰۶

دوست عزیز آقای bsi

راستش ... در مورد اشکال اساسی که به عدم امکان تغییر زبان از طریق بخش مدیریت مربوط می شه،‌ متاسفانه تقریبا هیچ راهی وجود نداره. چون زبان از طریق یک ثابت (constant) و توسط دستور define تو فایل wp-config.php تنظیم می شه و به هیچ عنوان نمی شه این متغیر در کدی تغییر داد. راه حل من این هست که وردپرس کلا بیاد تنظیمان زبان رو به بانک اطلاعاتی منتقل کنه. من روش کار می کنم ولی مشکل اینه که خیلی سخت تو آینده نزدیک می شه امیدوار بود که این قابلیت به وردپرس اضافه بشه.

در مورد ترجمه هم لطفا این صفحه رو بخونید. (لینکهای آخرش رو هم ببینید) راه طولانی طی شده تا این واژگان انتخاب شدند.

در مورد پشتیبانی وردپرس فارسی ... ما تمام سعیمون این هست که هر چه در توان داریم به کاربران فارسی زبان وردپرس کمک کنیم. مطمئن باشید که ما کوتاهی نمی کنیم.

در نهایت هم این که تیم وردپرس فارسی سلسله مراتب ندارد.

امیدوارم تونسته باشم بعضی نکات رو روشن کنم.

امیدوارم اگر حرفی هم در این تاپیک زده شد کسی به دل نگیره ... @},-

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Masoud

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.