انجمن

در مورد نوشته‌های رمزدار  (۸ نوشته)

• armantaherian

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۰
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۶ آبان ۱۳۸۹ - ۱۷:۰۸

وقتی روی یک پُستی پسورد می‌گذاریم، مطلب اون پست از دید بقییه در حالت عادی پنهان، تا وقتی که پسورد رو وارد کنید تا محتوای پست نمایش داده بشه. تا اینجاش خیلی خوب و درست پیش می‌ره.
    اما مشکل اصلی اونجاست که شما وقتی از یک کامپیوتر یک بار پسورد رو وارد می‌کنید دیگه برای سری‌های بعد نیاز نیست برای مشاهده‌ی پست پسورد رو وارد کنید و مستقیم محتویات نوشته نمایش داده می‌شه، درواقع می‌شه گفت پسورد روی هر سیستم ذخیره می‌شه! خب این برای کامپیوترهای عمومی مشکل ایجاد می‌کنه.
    می‌خواستم بدونم راهی هست برای این که بعد از این که پسورد پست رمزدار رو وارد کردیم و محتویاتش رو خوندیم با کلیک روی یه دکمه یا لینک کاری کنیم دوباره پست به حالت رمزدار برگرده؟ به اصطلاح کوکی‌های مربوط به اون پسورد با کلیک روی یک لینک پاک بشه!

• Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۲۶ آبان ۱۳۸۹ - ۲۰:۳۵

خوب دوست عزيز پسورد و يوزر به طور خودكار رويه كوكي و هيستوري مرورگر ذخيره ميشه..
    با پاك كردن كوكي و History مرورگر و دوباره اجرا كردنه مرورگر به حالت اول كه پسورد رو ميخواد برميگرده..
    موفق باشيد../.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Araz - Mostafa - armantaherian
  • bejlali

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸
    ۲۷ آبان ۱۳۸۹ - ۰۰:۱۲

میتونین از نرم افزار های واشر و پاک کننده کوکیها استفاده کنین مثل این نرم افزار گه من خودمم از این استفاده میکنم و کارش حرف نداره
    Privacy Eraser Pro

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa - armantaherian - Saeed Fard
  • armantaherian

آفلاین
    عضو
    ۲۷ آبان ۱۳۸۹ - ۰۱:۵۰

منم می‌دونم از این روش‌ها می‌شه کوکی رو پاک کردن. اما برای یه سایت عمومی نمی‌شه که همه هر سری برن کوکی‌هاشون رو حذف کنن.
    راهی است که بشه با یک لینک کوکی‌های مربوط به این قسمت رو حذف کرد؟

• Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۲۷ آبان ۱۳۸۹ - ۱۲:۳۸

دوسته من..توي كامپيوتر هاي عمومي كه حتما كافي نت ها منظورتونه به سادگي وخيلي سريع ميشه به صورت دستي كوكي هارو پاك كرد..30 ثانيه بيشتر وقت نميگيره..
    كه اصولا رو سيستماشون فيريز نصبه و با يه restart همه چي پاك ميشه..
    راه ديگه اي نداره دوسته عزيز..
    موفق باشيد../.

• armantaherian

آفلاین
    عضو
    ۲۸ آبان ۱۳۸۹ - ۰۳:۱۶

من به راحتی بلدم کوکی‌ها رو پاک کنم، اما همه‌ی کاربرا که بلد نیستن دوست من.
    کلی راه دیگه هم هست!
    یک نمونه‌ی سادش همین افزونه‌ای هستش که پیدا کردم (افزونه‌ی Logout Password Protected Posts)، دقیقن همون کاری رو که می‌خوام با یک لینک برام انجام می‌ده! دیدید، به همین راحتی، فقط باید روی یک لینک کلیک کنید تا همه‌چی مثل روز اولش بشه و به البته هیچ کوکی‌ای هم حذف نمی‌شه!

جواب سوال من همین افزونه‌ی بالا بود. ممنون از شما که کمک خودتون رو کردید.

• czdah13

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲
    ۱ دی ۱۳۸۹ - ۱۸:۱۵

armantaherian گفت:
    من به راحتی بلدم کوکی‌ها رو پاک کنم، اما همه‌ی کاربرا که بلد نیستن دوست من.
    کلی راه دیگه هم هست!
    یک نمونه‌ی سادش همین افزونه‌ای هستش که پیدا کردم (افزونه‌ی Logout Password Protected Posts)، دقیقن همون کاری رو که می‌خوام با یک لینک برام انجام می‌ده! دیدید، به همین راحتی، فقط باید روی یک لینک کلیک کنید تا همه‌چی مثل روز اولش بشه و به البته هیچ کوکی‌ای هم حذف نمی‌شه!

جواب سوال من همین افزونه‌ی بالا بود. ممنون از شما که کمک خودتون رو کردید.

سلام منم انو نصب کردم ولی اتفاقی نیوفتاد کدی هم که گفته بود رو به سایدبار اضافه کردم اتفاقی نیوفتاد
    لطفا درمورد کد راهنمایی کنید

• armantaherian

آفلاین
    عضو
    ۸ دی ۱۳۸۹ - ۰۱:۴۵

شما وقتی کد رو در صفحه اضافی می‌کنید قرار نیست هیچ اتفاقی بیوفته، فقط موقع‌ای که رمز نوشته‌های رمزدار رو وارد می‌کنید یک لینک در محل اون کد نمایش داده می‌شه که با کلیک کردن روی اون لینک مجددن نوشته به صورت رمز در میاد.
    اگه کد رو که در سایدبار قرار دادی هیچ نتیجه‌ای نداد، کد رو در حلقه وردپرس قرار بدید.

درباره‌ی این موضوع