انجمن

قالبم خود به خود کج شد : -)  (۶ نوشته)

• miladansari22

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۳
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۶ آبان ۱۳۸۹ - ۲۳:۰۶

سلام من امروز یک پست انجام دادم رفرش که کردم ساید بار چپم سقوط کرد پایین .البته این مشکل در موزیلا ایجاد شد
    ولی اکسپلورر و اوپرا درست اجراش می کنه حتی اون پسته رو پاک کردم دیگه درست نشد پرشیا2.کام میتونید برید ببینیتو کمکم کنید لطفا اگه ممکنه چرا اصلا اینجور شد خود به خود داخل موزیلا چون من و خیلیا مثل من از موزیلا استفاده می کنن مرسی./ مچکرم

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۲۷ آبان ۱۳۸۹ - ۰۱:۳۲

سلام, با 3.6 موزیلا مشکل نداشت!

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Saeed Fard
  • miladansari22

آفلاین
    عضو
    ۲۷ آبان ۱۳۸۹ - ۱۰:۱۰

سلام داداش مصطفی ولی مال من هم 3.6.12 است ولی ساید بار چپم فقط تو موزیلا همونجوری که گفتم هست آخه من فقط با موزیلا کار می کنم اینطوری اصلا نمی تونم باش کار کنم بنظر شما راهی هست یا چیزی هست که درست شه ولی آخه چرا برای شما درست اجرا میشه./ولی مال من ساید بار چپ میفته زیر صفحات سایت.مرسی

• miladansari22

آفلاین
    عضو
    ۲۷ آبان ۱۳۸۹ - ۱۱:۳۹

miladansari22 گفت:
    سلام داداش مصطفی ولی مال من هم 3.6.12 است ولی ساید بار چپم فقط تو موزیلا همونجوری که گفتم هست آخه من فقط با موزیلا کار می کنم اینطوری اصلا نمی تونم باش کار کنم بنظر شما راهی هست یا چیزی هست که درست شه ولی آخه چرا برای شما درست اجرا میشه./ولی مال من ساید بار چپ میفته زیر صفحات سایت. آخه میدونی جایی تعجبش کجاست اینجا که روی لوکال درسته روی نت اینطوری میشه اونم فقط با موزیلای من انگار ولی سایت خود دانلودها درست میاد بالا مرسی اگه بشه کمکم کنی بفهمم این مشکل عجیب چیه دیگه.

• Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۲۷ آبان ۱۳۸۹ - ۱۲:۵۳

با احترام..
    دوست عزيز تو مرورگره منم مشكلي نداشت..

همون طور كه توي تاپيك خودم
    http://forum.wp-persian.com/topic/9422
    مطرح كردم مشكل عدم هماهنگي بعضي از قالباي وردپرس با مرورگر هاست..و مشكل برميگرده به CSS و استايله قالب..
    كه گفتم دوستان و اساتيد كمك كنن اين مشكلو واسه هميشه حل كنيم..ولي تا الان كه كمكي نكردن../
    موفق باشيد../.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa
  • miladansari22

آفلاین
    عضو
    ۲۷ آبان ۱۳۸۹ - ۱۳:۰۹

مچکرم دوست عزیز آره رفته بود پایین من دوباره آوردمش بالا آمیدوارم کسی کمک کنه

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.