انجمن

403 Forbidden  (۵ نوشته)

• alireza69ir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۷ آبان ۱۳۸۹ - ۱۲:۲۹

سلام دوستان.. من تمامی هاستم رو پاک کردم.. بعد زیپ رو بطور صحیح در روت آپلود اکسترکت کردم..
    یوزر و دیتابیس و تلیفیقشون با تنظیمات کامل رو ساختم.. فایل کنفیگ رو هم درست کردم به جای قبلیش..

اما ببینین چی به من میگه.. هیچ فایلی رو بالا نمیاره می گه! چه کنیم استادان؟

freedesigner.ir

Forbidden

You don't have permission to access /wp-admin/install.php on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    Apache/2.2.15 (Unix) mod_ssl/2.2.15 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 DAV/2 mod_bwlimited/1.4 mod_jk/1.2.28 mod_perl/2.0.4 Perl/v5.8.8 Server at http://www.freedesigner.ir Port 80

• Moeini

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۹
    ۲۸ آبان ۱۳۸۹ - ۲۳:۴۲

شما حق دسترسي به فايل Install را نداريد ؛
    از طريق فايل منيجر يا FTP حق دسترسي permissions يا همان chmod را به 755 تغيير دهيد.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa - alireza69ir - پدرام
  • alireza69ir

آفلاین
    عضو
    ۶ آذر ۱۳۸۹ - ۰۲:۲۵

۷۵۵ هم هست.. از اولش بود الآن هم چک کردم بود..!
    --------
    من حاضرم یوزر سی پنلم رو در اختیار مدیران یا بالاخره منتصبان اینجا بذارم ببینید مشکل از کجاست؟
    آخه من ۲ماه سعی دارم وردپرس بریزم نمیشه :(( :((
    باور کنید ۵دی وی دی کامل از همه چیزی که فکر کنید جوملا دارم.. اما دلم مثل شما وردپرس رو می خواد

برای کی پیام خصوصی کنم؟ :) مرسی دوستان ( از قبل نصب کردم + همه مراحل)

• دایان

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۰
    ۱۳ آذر ۱۳۸۹ - ۱۰:۵۶

فکر می کنم مشکل شما مربوط به پایگاه داده باشه. اگر از سی پنل استفاده می کنید، از طریق MySQL® Database Wizard یک دیتابیس جدید بسازید و در مرحله ی سوم همه ی گزینه ها را تیک بزنید و wp-config.php را براساس دیتابیس جدید تنظیم کنید.امیدوارم مشکلتون حل بشه

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa
  • farspeyk

آفلاین
    عضو
    ۱۶ آذر ۱۳۸۹ - ۲۰:۰۱

این مشکل رو من هم داشتم ولی بلافاصله بعد از اینکه با پشتیبان هاست صحبت کردم مشکل رو حل کردند.شما هم همین کار رو بکنید ببینید حل میشه مشکلتون یا نه.در ضمن مشکل احتمالا از پایگاه داده یا همون MySQL database هست.دیتابیستون رو حذف کنید و مجددا یکی دیگه با یه یوزر جدید بسازید و امتحان کنید.دوست خوبمون دایان هم نحوه ی ساخت دیتابیس رو خیلی واضح دادند.فکر کنم مشکلتون به راحتی حل بشه.موردخیلی حادی نیست

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.