انجمن

• عينكي

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۰
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱ آذر ۱۳۸۹ - ۱۶:۴۳

سلام دوستان !

من ميخوام از Iweb هاست بگيرم (چون چن نفر تا حالا بم پيشنهاد كردن ! ) اما يه سوالي دارم : اگه يه هاست از اسرورهاي ايراني بگيرم بعدا واسه انتقالش دچار مشكل ميشم ؟ اول و آخرش نميخوام رو سرور هاي ايراني باشم ! چنتا داستان ترسناك درباره يكي از سايتاي معروف ايراني خوندم و واقعا از سرور هاي ايراني وحشت دارم !!!

به هر حال كسي ميتونه لطف كنه راهنماييم كنه كه چيكار كنم ؟ موقتي از يه سرور اراني بگيرم يا يه دفه از Iweb بگيرم ؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Araz
  • طراحان نوین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۵
    ۱ آذر ۱۳۸۹ - ۲۳:۰۰

دوست من به نظر بنده اگه می خوای سرور ایرانی و یا هر سرور دیگه ای رو به صورت موقتی بگیری و بعد منتقل کنی به Iweb ، از همون اول Iweb بگیری بهتره.

• عينكي

آفلاین
    عضو
    ۱ آذر ۱۳۸۹ - ۲۳:۱۸

میتوانید سرویس خود را انتخاب کنید.

عجب ؟!!!!

دوست من به نظر بنده اگه می خوای سرور ایرانی و یا هر سرور دیگه ای رو به صورت موقتی بگیری و بعد منتقل کنی به Iweb ، از همون اول Iweb بگیری بهتره.

مرسي عزيز

• reza

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۶
    ۲ آذر ۱۳۸۹ - ۰۲:۵۴

اگر هنوز بحث در باره هاست قدغن نیست باید بگم که iranet.co که سایت من هم روی آنست، نماینده iweb است با 30 روز هاست آزمایشی و رایگان. arvixe.com هم خوبه. اما چون آمریکایی است، ممکنه در آینده مثل بقیه شرکت‌های آمریکایی ایرانیان را تحریم کند.

• عينكي

آفلاین
    عضو
    ۲ آذر ۱۳۸۹ - ۱۰:۳۴

اIranet.co شرايط و امكاناتش عاليه اما نماينده رسمي نيس ! به نظر شما اگه از ايرانت هاست بگيرم و بعد از مثلا 1 سال بخوام سايتم رو به Iweb انتقال بدم به مشكل ميخورم ؟ واسم خيلي اين مسئله مهمه ! سايت من پست هاي زيادي داره فك مي كنيد مشكل ساز ميشه ؟

در ضمن يه سوال ديگه : فك ميكنيد رو سرور اشتراكي Iweb ميشه يه سايت بلاگدهي راه اندازي كرد ؟ حدود 500 تا بلاگ رو ساپورت كنه كافيه ! اگه ميشه ، لطفا بفرماييد حدودا چنتا بلاگ (پر بازديد) رو ميتونه ساپورت كنه؟

از همه ممنونم

• reza

آفلاین
    عضو
    ۲ آذر ۱۳۸۹ - ۱۳:۱۴

هیچکدام از هاستینگ‌ها نماینده رسمی دیتاسنترها نیستند. چون اصولاً در ایران هنوز قوانینش وضع نشده و در نتیجه موضوعیت ندارد. اما تا آنجا که می‌دانم انتقال هاست از جایی بجای دیگر برای مدیر آن هیچ محدودیتی ندارد و هر لحظه می‌تواند اینکار را بکند. البته در مورد irant.co باید متوجه این نکته هم باشید که ایرانت و آی‌وب مثل همه دیتاسنترهای معتبر دیگر، به قوانین کپی‌رایت پایبند هستند و نمی‌شود روی آنها سایت‌های آپلود-دانلود راه انداخت. اگر کسی در فکر چنین سایت‌هایی باشد بهتر است به سراغ سرورهایی برود که در روسیه یا چین زیاد پیدا می‌شوند.

• Moeini

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۹
    ۲ آذر ۱۳۸۹ - ۱۴:۱۴

سرور اشتراكي نميتواند سايت بلاگدهي را ساپورت كنه؛ بايد از VPS يا dedicated استفاده كنيد.

عينكي
  • reza

آفلاین
    عضو
    ۲ آذر ۱۳۸۹ - ۱۴:۴۳

البته هاست معمولی یا همان اشتراکی برای شروع بهتر است که در اول کار هزینه زیادی نداشته باشه. مشروط به اینکه امکاناتش را داشته باشه (از جمله wildcard). اگر تعداد وبلاگ‌ها زیاد شد می‌تواند منتقل کند به وی‌پی‌اس یا سرور اختصاصی.

• ایــ افــ دانلود

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۵
    ۱۱ آذر ۱۳۸۹ - ۱۶:۴۳

بهترین گزینه برای راه اندازی بلاگدهی VPS می باشد .
    اگر بخواهید بر روی هاست اشتراکی چنین سرویسی را راه اندازی نمایید امکان ساسپندد شدن و از دست دادن کاربرانتان را باید در نظر داشته باشید .

موفق باشید

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۱ آذر ۱۳۸۹ - ۱۶:۴۷

دوستان لطفا اسم سایت‌ها رو نیارین این‌جا، روی ویژگی‌ها بحث کنین.

ایــ افــ دانلود - طراحان نوین

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها