انجمن

مخفي كردن وردپرس !  (۶ نوشته)

• عينكي

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۰
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲ آذر ۱۳۸۹ - ۲۱:۰۸

با سلام خدمت همه دوستان !

ميخوام ي چيزي رو بگم ! نميدونم به كسي بر ميخوره يا اينكه اصلا واسه كسي مهم نيس ! اما فك ميكنم با مطرح كردن اين مسئله با يه تير و دو نشون زدم ! ببنيد مشكلي كه هست اينه كه من فك ميكنم استفاده از وردپرس به عنوان يه CMS آزاد براي راه اندازي وب سايت تجاري در ايران خيلي پذيرفته شده نيس ! شما چي فك ميكنيد ؟ من ميخوام بگم برعكس واسه سايت هاي تجاري كه اغلب small Business خطاب ميشن خيلي هم مناسبه ! اما يه مسئله اي كه حقيقتش خودمم سخت درگيرش هستم اينه كه آيا چيزه خزيه كه بخوايم با وردپرس سايت تجاري راه بندازيم ؟ نميخوام نمونه مثال بزنم اما خودم سايتاي موفقي رو (منظورم موفقيت نسبيه) ديدم كه با وردپرس طراحي شدن اما خودشونو قايم كردن ! چه جوري ؟ مثلا wp-login.php رو جوري تنظيم كردن كه redirect ميشه به Home page ! به هر حال ميخوام نظر شما رو بدونم دليل اينكار چيه ؟ من تو سايتاي خارجي به ندرت ديدم كسي اينكارو بكنه ! ميشه يه نفر توضيح بده چرا بعضيا اينكارو ميكنن ؟

اما سوال اصلي :

چطور ميتونم يه كاري كنم كسي نفهمه كه سايتم با وردپرس طراحي شده ؟ مثلا اين فايل ها در دسترس نباشن :

wp-login.php , wp-rregister.php wp-signup.php و امثال اينا كه به نظر من (راستش خودمم نميدونم چرا) ديده شدنشون تو سايت هاي تجاري خز و آبرو ريزيه ! من هر چي پلاگين كه بگين امتحان كردم ! هيچكدم درست و حسابي كار نميكنن !
    البته الان هركي سايت راه اندازي ميكنه به اميد كسب درآمده اما منظور من از كسب درآمد بلاگينگ نيست ! مثلا راه اندازي فروشگاه ! به نظر شما چه خطراتي ممكنه يه فروشگاه آنلاين (بر اساس وردپرس) رو تهديد كنه ؟ هم از ديد فني و هك و هم تجاري !
    آقا ببخشيد سرتونو درد آوردم

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۲ آذر ۱۳۸۹ - ۲۲:۲۴

سلام, همه این کارهارو که گفتید می شه انجام داد.
    کافیه فقط جستجو کنید
    http://wordpress.org/support/topic/how-to-change-from-wp-loginphp-to-login
    http://forum.wp-persian.com/search.php?search=%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87+%D8%AB%D8%A8%D8%AA+%D9%86%D8%A7%D9%85&forum-id=0
    سایت های به قول شما بزرگ هم حتما دلیلی برای این کار دارن! شاید نمی‌خوان کسی از نام cms اطلاع داشته باشه, یا از ترس هک بشن که نمی‌شن.

• Moeini

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۹
    ۲ آذر ۱۳۸۹ - ۲۲:۴۵

ببينيد دوست عزيز (عيب بودن) ! راه اندازي سايت تجاري با وردپرس فقط يه دليل داره اونم رايگان بودنشه .

البته دليل منطقي براي مخفي كردن استفاده از وردپرس (حتي سايت تجاري) را براي كاربران وجود نداره (چي از وردپرس بهتر ؟) ولي اگر ميخواهيد اين كار را انجام بدهيد مراحل زير را دنبال كنيد.
    1. حذف كردن متا تگ Generator
    2. كمك گرفتن از آپاچي و استفاده از فايل htaccess. براي برداشتن پيشوند -wp

• عينكي

آفلاین
    عضو
    ۳ آذر ۱۳۸۹ - ۰۰:۱۲

شاید نمی‌خوان کسی از نام cms اطلاع داشته باشه, یا از ترس هک بشن که نمی‌شن.

متوجه ام ! اما چرا ؟ بعد اينكه ميشه در مورد

یا از ترس هک بشن که نمی‌شن

ميشه بيشتر توضيح بدي ؟ كار تجاري با وردپرس خطر ناك هست يا نه ؟ هك نشم !!!!!!!!!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------

چي از وردپرس بهتر ؟

واقعا همين طوره !

. حذف كردن متا تگ Generator
    2. كمك گرفتن از آپاچي و استفاده از فايل htaccess. براي برداشتن پيشوند -wp

ها اييييي كه گفتيييي يعني چه ؟!!!! اگه لطف كنيد step by step توضيح بدي شرمندم ميكني دادا ! ممنونم از اينكه پستم رو خوندي و جواب دادي (همين طور شما مصطفي جان)

• طراحان نوین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۵
    ۳ آذر ۱۳۸۹ - ۰۸:۱۸

براى تغغير آدرس هاى ورود و پيش خوان و ... به هر آدرس دلخواهي از افزونه زير استفاده کنيد:
    wordpress.org/extend/plugins/stealth-login/

اينم اموزش استفاده:
    forum.wp-persian.com/topic/7485#post-46893

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    عينكي - winsent
  • عينكي

آفلاین
    عضو
    ۳ آذر ۱۳۸۹ - ۱۰:۵۴

آقا ممنونم اما من قبلا امتحان كردم جواب نداده شايد htacess درس تنظيم نبود ! به هر حال ممنون

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.