انجمن

مشکل ایندکس خواهش کمک کنید فوری »  (۴ نوشته)

• matinpf

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۵
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۱ آذر ۱۳۸۹ - ۱۲:۱۸

سلام

مشکل من اینکه هر مطالبی که نوشته باهش ظرف چند دقیقه ایندکس میشن اما مطالبی که فایل دانلودی در اونا هست ایندکس نمیشن
    البته فکر میکنم جدیدا این مشکل پیش اومده

افزونه سئو و نقشه سایت هم نصب کردم اما اندازه نقشه سایت خیلی زیاده 80 مگابایت البته خودم فکر میکنم مشکل از نقشه باشه نظر شما چیه ؟ لطفا راهنمایی کنید

• matinpf

آفلاین
    عضو
    ۱۱ آذر ۱۳۸۹ - ۱۲:۱۹

یادم رفت آدرس : http://maadweb.com

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۱۱ آذر ۱۳۸۹ - ۲۲:۲۷

سلام, ایندکس می شن و به صفحات بعدی گوگل انتقال می بابند. فعلا که اولویت برچسب بیشتره.
    80 مگ برای نقشه سایت زیاده!

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • matinpf

آفلاین
    عضو
    ۱۲ آذر ۱۳۸۹ - ۱۵:۵۹

دوست عزیز ( ایندکس می شن و به صفحات بعدی گوگل انتقال می بابند ) یعنی چی ؟ من برای فهمیدن ایندکس شدن از دستور site:maadweb.com استفاده میکنم و مال 24 ساعت گذشته رو نگاه میکنم مطالب عادی خوب ایندکس میشن ولی تگ ها و بعضی مطالب ایندکس نمیشن ؟
    ( فعلا که اولویت برچسب بیشتره ) این رو هم متوجه نشدم من اهمیت اونا رو بالا بردم شاید که ایندکس شودند

( 80 مگ برای نقشه سایت زیاده! ) خوب چیکار کنم اگه بخوام حجمش کم کنم باید مقدار زیادی ا صحفات رو حذف کنم که قبلا با اهنیت 20 درصد ایندکس شده اند این کار رو کردم که دفعه بعد که بازبینی میشن اهمیت بالا بره

دوتان هنوز مشکل من در ایندکس نشدن تگ ها و بعضی مطالب وجود داره اگه ممکنه کمک کنید ؟؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.