انجمن

نوشتن مطلب با فونت های مختلف  (۴ نوشته)

• miladansari22

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۳
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۱ آذر ۱۳۸۹ - ۲۳:۱۳

سلام دوستان عزیز میگم من از فونت پیش فر ض وردپرس خسته شدم کسی میتونه بگه که چطور میشه با فونت محبوب خو مطالبمونو پست کنیم مثلا من از فونت نستعلیق خوشم میات دوست دارم تو سایتم ازش استفاده کنم و اصلا در کل همچین کاری امکان پذیر هست مرسی./

• پیمان

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴
    ۱۲ آذر ۱۳۸۹ - ۰۰:۲۴

با سلام، بله امکان پذیر هست ولی فقط برای فونت های OpenType و EOT و SVG نه برای فونت های معمول که TrueType هستند.
    تنها کاری که شما می توانید بکنید این است که در فایل Style.css پوسته خود فونت دیگری انتخاب کنید که در اینصورت هم فقط روی کامپیوترهایی که آن فونت را داشته باشند سایت شما با آن فونت نمایش داده می شود.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • miladansari22

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۳
    ۱۲ آذر ۱۳۸۹ - ۱۱:۲۳

اوکی مرسی نه میخواستم مصور باشه که هر کس خواست بیاد تو سایت با اون فونت متنها رو ببینه نه که صرفا این فونتو داشته باشه منظور من اینه که من می خوام با فونتهای مختلف متنهام رو پست کنم دوستان عزیز آگه کسی بلده بیاد کامل و طوطی وار تضیح بده که همه استفاده کنند
    ./
    مرسی ./

• پیمان

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴
    ۱۲ آذر ۱۳۸۹ - ۱۹:۱۱

اگر می خواهید در یک متن از دو فونت استفاده کنید، باید در فایل Style.css پوسته خود یک کلاس جدید تعریف کنید و هر قسمتی را که می خواهید فونت آن متفاوت باشد در قسمت ویرایشگر HTML آن متن را داخل یک تگ <p></p> قرار دهید منتها با همان کلاس جدیدی که تعریف کرده اید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ~> Mr.vAhiD.DI <~ - miladansari22

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.