انجمن

نشان دادن آمار wordpress.com stats در ساید بار  (۶ نوشته)

• sun_sunset

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۲ آذر ۱۳۸۹ - ۲۳:۴۴

سلام وقت به خیر من البته جستجو هم کردم چیزی دستگیرم نشد ... میخوام در ساید بار ، آماری رو که وبگذار نشون میداد حالا به وسیله افزونه wordpress.com stats نشون بدم چند تا افزونه اضافه هم که این کار رو انجام میدادند رو دانلود و نصب کردم ولی اینها آمار کلی رو فقط نشون میده ، من امروز دیروز و کل رو میخوام و تعداد افراد آنلاین رو اگر آماری داشتید ندا بدید ممنون میشم

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    امین
  • farspeyk

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳
    ۱۶ آذر ۱۳۸۹ - ۱۱:۲۴

شما میتونید از افزونه ی Cystats استفاده کنید.افزونه ی کاملی هست و به راحتی با قالب وبساتت جور در میاد.من خودم از این افزونه استفاده میکنم هیچ مشکلی هم نداره و در ضمن میشه به راحتی آمارهای دیگه هم مثل آمار نمایش هر پست،آمار ورودی گوگل،زمان لود صفحه،،آمار نمایش کل،آمار نمایش ماه و ... بهش اضافه کرد.این افزونه یک کنترل پنل کامل توی پیشخوان شما بوجود میاره که آمار رو روی نمودارهای حقیقی نشون میده..توضیحات بیشتری خواستید میتونید به سایته خودم مراجعه کنید اونجا هست.
    هم لینک دانلود هست هم آموزش دقیقش.

• http://farspeyk.com/?p=43
~> Mr.vAhiD.DI <~ - sun_sunset - امین
  • ~> Mr.vAhiD.DI <~

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۶۴۹
    ۱۶ آذر ۱۳۸۹ - ۲۳:۵۷

افزونه strapresscn هم هست. جستجو کنید :)

sun_sunset - امین
  • sun_sunset

آفلاین
    عضو
    ۱۸ آذر ۱۳۸۹ - ۱۹:۰۴

سپاس بیکران دوستان من cystats رو دارم و به سایت شما سر زدم و کد ها رو برداشتم و البته اون افزونه دوم رو هم میبینم منتها شعار wordpress.com stats اینه که بارش روی سرور wordpress.com هست نه روی سرور من حالا این یعنی سایت زودتر لود میشه یا اینکه پهنای باند کمتری مصرف میشه رو من نمیدونم ... سوال اینه که این مطلب اصلا مهم هست یا نه؟ یعنی با خیال راحت از این افزونه ها استفاده کنم؟
    یه سوال دیگه، علت اینکه دمبال افزونه هستم اینه که جدیدا وبگذار هی داره بازی در میاره و میخوام بزارمش کنار، چیزی که هست وبگذار وقتی میخواد شمارنده بده میپرسه از چند شروع کنم ولی اینا رو که بزارم ، آمار کل دوباره از صفر شروع میشه واسه این مساله که راهی نیست ، هست؟

امین
  • sun_sunset

آفلاین
    عضو
    ۱۹ آذر ۱۳۸۹ - ۱۷:۵۸

البته با افزونه statpressCN هم آشنا هستم منتها من واسه wordpress.com میخواستم که توی خود افزونه ها هم هرچی میگردی یه افزونه نیست که اطلاعات کاملی رو مثل سیستمی که در مورد cystat و statpressCN هست . خلاصه مثل این دوتا ندیدم بشه کدی نوشت و اطلاعات رو تو ساید بار نشون داد. میشه البته ها ولی مثلا تاپ پست ها رو میشه که من نمیخوام. ضمن اینکه statpressCN امار افراد آنلاین رو نشون نمیده و باید در کنارش افزونه یوزر آنلاین استفاده بشه ... در حال حاضر من رفتم که از cystat استفاده کنم.

• sun_sunset

آفلاین
    عضو
    ۲۲ آذر ۱۳۸۹ - ۲۰:۳۳

دوستان من وبگذر ، cystats , statpressCN همچنین wordpress.com stats رو روی وبگاه نصب کردم ، تفاوت فاحش هست وبگذر 1000 حدودا wordpress.com stats هم 900 حدودا ولی cystats 2000 و statpressCN 200 فکر میکنم هنوز باید از wordpress.com stats استفاده کرد و باید کدی که نشاندهنده آمار آن باشد غیر از پلاگین wordpress.com stats helper که بخشی از آمار رو توی یک ابزارک نشون میده یافت.

• درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها