انجمن

مشکل بازخوانی اسلاید شو  (۶ نوشته)

• amirnokia

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۲ آذر ۱۳۸۹ - ۰۲:۳۱

سلام
    اولا عذر خواهی می کنم اگر مبحثی که باز شده تکراری هست، ولی با وجود 50 صفحه و مباحث به شدت مشابه، اصلا نتونستم مشکلم رو برطرف کنم.
    به هر حال سوال می کنم، حضرات اساتید بی پاسخ نگذارید لطفا !
    من از این سایت یک اسلاید شو دانلود کردم و در پوشه ی مربوطه هم آپلود کردم.
    یعنی فایل دانلود شده که زیپ بود رو ابتدا از حالت زیپ خارج کردم و بعد پوشه ی حاصل رو به صورت کامل در فضای خودم و پوشه ی پلاگین آپلود کردم.
    سپس از طریق منوی افزونه ها، افزونه ی جدید رو فعال کردم...
    اما مشکل از اینجا شروع می شه که :
    من می خوام یه برگه جدید باز کنم و اسلاید شو رو در اون برگه به نمایش بگذارم...
    حالا نمی دونم چطور باید این اسلاید شوی آپلود شده رو در برگه ی جدیدم بازخوانی کنم...
    این مشکل اول...
    یعنی نمی دونم چه کدی باید بنویسم...
    مشکل دوم اینکه عکس هایی که می خوام در این اسلاید شو نمایش داده بشه رو چطوری بهش بفهمونم !!!
    یعنی آدرس عکس رو کجا وارد کنم که نشون بده...
    بعد اینکه توضیحات عکس رو برای اسلاید شو هایی که می شه زیر عکس ها توضیح نوشت، کجاش باید نوشت ؟!
    لطفا یه راهنمایی مبسوط بفرمایید که به شدت کلافه شدم از بس این سایت ها رو بالا و پایین کردم !
    با تشکر

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۲۲ آذر ۱۳۸۹ - ۲۲:۳۸

سلام,
    1. اسم افزونه رو قرار دهید (معمولا بیشتر افزونه ها در فایل readme.txt تابع فراخوانی افزونه را معرفی کرده اند)
    2. باز هم در همون فایل توضیح داده شده! یا به طور دستی از طریق زمینه دل‌خواه می شه یا از طریق بازگزاری وردپرس
    3. این هم همینطور مثل شماره 2 می مونه!

• amirnokia

آفلاین
    عضو
    ۲۳ آذر ۱۳۸۹ - ۰۰:۰۵

دوست عزیز من این افزونه رو می خوام نصب کنم که لینکش رو اینجا می ذارم...

این افزونه

لطفا راهنمایی کنید که باید چیکار کنم...

من این افزونه رو دانلود کردم و فایل زیپ رو اکسترکت کردم.
    بعد پوشه مربوطه رو مطابق دستورالعمل در پوشه مربوطه آپلود کردم.
    بعد از طریق منوی افزونه ها ، افزونه رو فعال کردم.
    کد فراخوانی رو هم در برگه ای که ایجاد کردم، کپی و پیست کردم.
    ولی همچنان چیزی نشون نمی ده !

سوال :
    1- چطور این افزونه رو اپلود کنم ؟ چون دو تا پوشه جداگانه میده و نمی دونم باید چیکار کنم. آیا باید فایل زیپ رو آپلود کنم ؟
    2- پس از آپلود چطور باید فراخوانی کنم این افزونه رو ؟ یعنی در برگه مورد نظرم، چه کدی بنویسم ؟
    3- عکس های مورد نظرم رو که در فضای هاست خودم اپلود کردم، چطور با این افزونه نشون بدم ؟

لطفا راهنمایی کامل بفرمایید...
    برای یک آماتور !!!
    با تشکر

• طراحان نوین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۵
    ۲۳ آذر ۱۳۸۹ - ۲۰:۳۱

اين صفحه رو بخونيد:
    http://www.featuredcontentgallery.com/install-setup/

نحوه نصب و استفاده به طور كامل توضيح داده شده.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa - milad200
  • amirnokia

آفلاین
    عضو
    ۲۵ آذر ۱۳۸۹ - ۰۰:۵۳

من این صفحه رو دقیق خوندم و کد فراخوانی رو هم در برگه مورد نظرم وارد می کنم..
    از طریق اون دو عکسی که توی اون صفحه وجود داره هم تنظیمات رو انجام دادم، ولی همچنان اسلاید شو فراخوانی نمی شه !
    واقعا کسی توی فروم وورد پرس نیست که جواب آدم رو بده ؟!!!

• علیرضا مرسلی

آفلاین
    عضو
    ۲۵ آذر ۱۳۸۹ - ۰۲:۰۸

amirnokia گفت:
    من این صفحه رو دقیق خوندم و کد فراخوانی رو هم در برگه مورد نظرم وارد می کنم..
    از طریق اون دو عکسی که توی اون صفحه وجود داره هم تنظیمات رو انجام دادم، ولی همچنان اسلاید شو فراخوانی نمی شه !
    واقعا کسی توی فروم وورد پرس نیست که جواب آدم رو بده ؟!!!

سلام دوست عزیز ، همون طور که در قوانین انجمن ذکر شده شما باید برای گرفتن جواب به دوستان فرصت بیشتری بدید و اما در پاسخ به سوال شما ، معمولا اسلاید شو ها از جاوا و jQuery استفاده می کنند و این امکان وجود داره که قالب شما با این دو مشکل داشته باشه که اغلب متدوال هست اما برای داشتن یک اسلاید شو به صورت کاملا سفارشی و البته با کنار گذاشتن کمی از حساسیت ها می تونید از افزونه ی Dynamic Content Gallery
    استفاده کنید! که طریقه نصب ساده و همین طور تنظیمات گرافیکی اون خیلی راحت هست به محض اینکه امتحان کنید متوجه خواهید شد ضمنا می تونید نمونه ی سفارشی شده ی اون رو در سایت خود من هم ببینید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.