انجمن

تبدیل [...] به لینک ادامه مطلب  (۵ نوشته)

• shokri

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۴ آذر ۱۳۸۹ - ۱۱:۱۸

روی یکی از دسته بندی ها کلیک می کنیم ، خلاصه مطالب مربوطه نمایش داده میشه ، اما ادامه مطلب به جای لینک مطلب به [...] ختم میشه..دوستان لطف کنند کد یا افزونه ای معرفی کنند که این مشکل را رفع کنه...ضمنا یادمه که یکی از دوستان عضو سیاره وردپرس زمانی این مسئله را حل کرده بودند ولی هر چقدر سرچ کردم مطلب را پیدا نکردم...
    دوستان لطف کنند و راهنمایی کنند ..

• toospool

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸
    ۲۴ آذر ۱۳۸۹ - ۱۵:۱۰

بسته به نوع قالب میتونه در فایل های مختلفی توی پوشه قالب باشه
    در ساده ترین حالت باید فایلهای index.php و archives.php رو ادیت کنید (از طریق رفتن به بخش ویرایش قالب در \نل مدیریت وردپرس) ؛...؛ به کلمه دلخواهتون تغیر بدین(... رو سرچ کنید)
    در متود دیگه ای که هست باید فایل زبان رو ادیت کنید که آموزش تغییر فایلهای زبان هم توی انجمن گمون کنم باشه

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • shokri

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵
    ۲۴ آذر ۱۳۸۹ - ۱۵:۲۵

toospool گفت:
    بسته به نوع قالب میتونه در فایل های مختلفی توی پوشه قالب باشه
    در ساده ترین حالت باید فایلهای index.php و archives.php رو ادیت کنید (از طریق رفتن به بخش ویرایش قالب در \نل مدیریت وردپرس) ؛...؛ به کلمه دلخواهتون تغیر بدین(... رو سرچ کنید)
    در متود دیگه ای که هست باید فایل زبان رو ادیت کنید که آموزش تغییر فایلهای زبان هم توی انجمن گمون کنم باشه

منظور این نیست که [...] را به کلمه ؛ادامه مطلب ؛ یا کلمه دیگری ترجمه کند . منظورم اینه که [...] به طور خودکار به لینک ادامه همان مطلب تیدیل بشه..قبلا هم گفتم که یکی از دوستان چند خط کد در وبلاگشون معرفی کرده بودند که این کار را انجام میداد.اگر لینگ وبلاگ ایشون هم ‍‍‍پیدا بشه مشکل حله!

• ~> Mr.vAhiD.DI <~

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۶۴۹
    ۲۵ آذر ۱۳۸۹ - ۰۱:۱۲

درود;

فایل archives.php رو باز کنید. کد زیر رو پیپدا کنید.
    <?php the_excerpt(); ?>

با این کد عوض کنید.
    <?php the_content(__('Read the rest of this entry &raquo;','dnld')); ?>

شاد باشید @};-

shokri
  • علیرضا مرسلی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    ۲۵ آذر ۱۳۸۹ - ۰۱:۴۴

shokri گفت:
    روی یکی از دسته بندی ها کلیک می کنیم ، خلاصه مطالب مربوطه نمایش داده میشه ، اما ادامه مطلب به جای لینک مطلب به [...] ختم میشه..دوستان لطف کنند کد یا افزونه ای معرفی کنند که این مشکل را رفع کنه...ضمنا یادمه که یکی از دوستان عضو سیاره وردپرس زمانی این مسئله را حل کرده بودند ولی هر چقدر سرچ کردم مطلب را پیدا نکردم...
    دوستان لطف کنند و راهنمایی کنند ..

سلام دوست عزیز اگه هنوز هم مشکل شما حل نشده باید عرض کنم که تابع خلاصه کننده متن پست ها همیشه و همیشه در فایل functions.php قالب شما قرار داره که در اونجا می شه به راحتی تعداد لغات گزیده ی متن و سایر تنظیمات رو ویرایش کرد شما باید متن زیر رو داخل فایل functions.php در یک قسمت مناسب که به سایر کدهای فایل آسیبی نرسه قرار بدید:

function new_excerpt_length($length) {
    	return 70;
    }
    add_filter('excerpt_length', 'new_excerpt_length');
    if (is_file(STYLESHEETPATH . '/functions/comments.php' ))
    	require_once(STYLESHEETPATH . '/functions/comments.php' );
    else
    	require_once(TEMPLATEPATH . '/functions/comments.php' );
    function new_excerpt_more($more) {
           global $post;
    	return '<a href="'. get_permalink($post->ID) . '">' . '...ادامه مطلب' . '</a>';
    }
    add_filter('excerpt_more', 'new_excerpt_more');

در ابتدای کد یک عدد 70 وجود داره که در واقع تعداد کلمات گزیده ی متن پست محسوب می شه و در مورد لینک ادامه مطلب هم همون عبارت فارسی "ادامه مطلب..." هست که می تونید ویرایشش کنید و هر چیز دیگه ای مثل [...] به جای اون قرار بدید. حالا برای اینکه بتونید گزبده ای از متن پست رو در دسته ها ببینید باید اسکریپ زیر رو داخل فایل archive.php قرار بدید. نکته قابل توجه جایی هست که باید کد زیر قرار بگیره پس به اون توجه کنید:
    <?php the_excerpt( __( 'read more...', 'titan' ) ); ?>موفق باشید

~> Mr.vAhiD.DI <~ - shokri

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.