انجمن

خطای مربوط به قالب miniblog  (۳ نوشته)

• ahangha88

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۸
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۷ آذر ۱۳۸۹ - ۲۲:۴۳

سلام من خطای مربوط به این قالب در زمینه ابربرچسبهاش رو در تاپیک دیگه ای مطرح کردم و دو تا از دوستان سعی کردن کمک کنن ولی متاسفانه تا اینجای کار مشکل حل نشده اما به تازگی این مشکل هم پیش اومده وقتی برای اولین بار صفحه اصلی رو لود میکنم در چند خط بالای قالب و در قسمت موضوعات این خطا رو میده
    Warning: implode() [function.implode]: Invalid arguments passed in /home/bxtfiune/public_html/wordpress/wp-includes/taxonomy.php on line 2461
    و خطای بعدی هم همیشه در انتهای تمام صفحاتم هست که این خطا هست
    Fatal error: Call to undefined method wpdb::get_blog_prefix() in /home/bxtfiune/public_html/wordpress/wp-includes/user.php on line 345
    خواهشا اگر کسی اطلاعاتی درباره خطاها داره بگه تا رفعش کنم

• ahangha88

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۸
    ۳۰ آذر ۱۳۸۹ - ۱۸:۲۴

Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 71 bytes) in /home/bxtfiune/public_html/wordpress/wp-includes/classes.php on line 903
    اینم خطای بعدی
    قبلیا رو که پشت سر هم جواب میدادید بدون برداشتن دست از روی کیبورد!!! گفتم اینم بگم تا جوه رقابت برای پاسخ به سوالات برجا بمونه آخه سوالی نمونده بی پاسخ باشه!! بالاخره نمیشه که همه بیکار باشن باید یه سوالی بدیم حلش کنن!!

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۳۰ آذر ۱۳۸۹ - ۱۹:۳۲

سلام
    سعی کنید از آخرین نسخه وردپرس استفاده کنید
    از افزونه کش استفاده نمی کنید؟ اگر استفاده می کنید غیرفعالش کنید شاید درست بشه
    موقت همه افزونه هارو غیر فعال کنید

مشکل دوم شما در انجمن زیاد مطرح شده.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.