انجمن

راهنمایی کنید برای اضافه کردن امکانات به بلاگ  (۲ نوشته)

• donslayer

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۹ آذر ۱۳۸۹ - ۲۱:۳۱

سلام ، من به تازگی به جمع وردپرسی ها اضافه شدم ولی اطلاعات زیادی در مورد اون ندارم .
    ادرس بلاگم در حال حاضر http://www.asickmind.tk میباشد .
    در بسیاری از بلاگ ها امکانات زیادی در ابزاردان سمت راست بلاگشون قابل مشاهده هست مثل ایکون های زیبای rss ، قسمتی که ای میل رو برای دنبال کردن نوشته ها وارد میکنند و حتا بخشی که اشتراکات فیس بوک رو نمایش میدهد .
    میخواستم ببینم برای اضافه کردن این امکانات به وبلاگ این حقیر چه کار باید انجام بدهم ؟ من افزونه هایی مثل sub2 , faceboo like و حتا یکی برای ار اس اس از همین سایت دانلود کردم و در پوشه افزونه ها اپلود کردم و حتا در قسمت ابزار ها هم اومدن ولی در وبلاگ خبری ازشون نبود . ممنون میشم که راهنماییم کنید .
    باتشکر ،

محمدرضا

• hormozgan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۰
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۳۰ آذر ۱۳۸۹ - ۰۰:۳۵

donslayer گفت:
    سلام ، من به تازگی به جمع وردپرسی ها اضافه شدم ولی اطلاعات زیادی در مورد اون ندارم .
    ادرس بلاگم در حال حاضر http://www.asickmind.tk میباشد .
    در بسیاری از بلاگ ها امکانات زیادی در ابزاردان سمت راست بلاگشون قابل مشاهده هست مثل ایکون های زیبای rss ، قسمتی که ای میل رو برای دنبال کردن نوشته ها وارد میکنند و حتا بخشی که اشتراکات فیس بوک رو نمایش میدهد .
    میخواستم ببینم برای اضافه کردن این امکانات به وبلاگ این حقیر چه کار باید انجام بدهم ؟ من افزونه هایی مثل sub2 , faceboo like و حتا یکی برای ار اس اس از همین سایت دانلود کردم و در پوشه افزونه ها اپلود کردم و حتا در قسمت ابزار ها هم اومدن ولی در وبلاگ خبری ازشون نبود . ممنون میشم که راهنماییم کنید .
    باتشکر ،

محمدرضا

سلام
    دوست عزیز سایتت را دیدم
    به نظر من شما اول یک پوسته انتخاب کنید معمولا پوسته ها امکانات ابزار یا فهرست و ساید بارها را فراهم میکنه و افزونه ها را به نمایش در میاره و بهتر است برای استفاده بهینه هر موضوع ابتا در انجمن جستجو کنی بیشتر سوالاتت پاسخ داده شده

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    donslayer

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.