انجمن

سوال برای حل دو مشکل در مورد سئو  (۵ نوشته)

• Anisi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۷
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۴ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۴:۴۳

سلام
    من تفزونه all in one seo pack رو نصب کردم. توی این افزونه و همینطور توی تنظیمات خود سایت در مورد سایت توضیح نوشتم ولی بازم وقتی با سایت http://www.pearanalytics.com/ سایتم رو آنالیز می کنم خطای زیر رو میده:

Meta Description Not Found
    What we found:
    We didn't detect a meta description on the page. In the interest of success, add a meta description tag up to 150 characters to this page by placing the tag between the <head> and </head> such as this: <meta name="description" content="Put your description of the page here, ensuring it contains the keywords or phrases you would like to target." />
    Effects on traffic:
    The meta description tag is an element search engines use to help determine what the page is about. The tag also appears as your site description in search results, so writing your tag to appeal to human eyes can lead to increased clicks on your listing. You will notice that the search engine bolds the keywords you originally searched for in the description tag. If you do not have a description tag, Google will write one for you, and you really don't want that.

برای رفع مشکلش باید چیکار کنم.

در ضمن خطای زیر رو چطور باید رفع کنم؟
    H1 Not Found
    What we found:
    We didn't find a header (h1 tag) on this page. It's simple: all you have to do is add an h1 tag to this page, which will tell the search engines what the page is about. You should try to place some key phrases in this tag by which you would like to be found.
    Effects on traffic:
    The h1 tag generally contains the theme of the page and is used by the search engines as one of the signals to tell them what the page is about.

نشانی سایت: http://www.appleshop.ir

ممنون

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۴ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۵:۱۵

سلام، فایل زبان فارسی افزونه رو در انجمن جستجو کنید ودرون پوشه افزونه قرار بدین تا تنظیمات اون فارسی بشه.
    کاملا مشخص میشه.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Anisi
  • Anisi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۷
    ۵ شهریور ۱۳۹۰ - ۰۰:۲۴

mostafa1990 گفت:
    سلام، فایل زبان فارسی افزونه رو در انجمن جستجو کنید ودرون پوشه افزونه قرار بدین تا تنظیمات اون فارسی بشه.
    کاملا مشخص میشه.

سلام
    فارسی ساز این افزونه در خودش هست ولی فعال نمیشه و من نمی دونم چرا یعنی محیط رو با وجود زبان فارسیش انگلیسی نشون میده و جایی هم برای انتخاب زبان فارسی نداره (ولی متوجه نشدم منظورتون از فارسی، کدوم افزونه بود! من فارسی ساز wp super cache رو منظورم هست).
    البته به نظرم این پاسخ مربوط به این سوال نبود!
    اگر لطف کنید در مورد خطای H1 Not Found و Meta Description Not Foundهم کمکم کنید ممنون میشم.

• حسین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۴
    ۵ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۵:۱۹

فکر کنم منظور از H1 همون تگ‌های H1 تا H6 هست که برای نشان دادن اهمیت یک کلمه بوده و برای سئو مفید است.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa
  • Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۷ شهریور ۱۳۹۰ - ۲۲:۵۶

فارسی ساز این افزونه در خودش هست ولی فعال نمیشه و من نمی دونم چرا یعنی محیط رو با وجود زبان فارسیش انگلیسی نشون میده و جایی هم برای انتخاب زبان فارسی نداره (ولی متوجه نشدم منظورتون از فارسی، کدوم افزونه بود! من فارسی ساز wp super cache رو منظورم هست).
    البته به نظرم این پاسخ مربوط به این سوال نبود!
    اگر لطف کنید در مورد خطای H1 Not Found و Meta Description Not Foundهم کمکم کنید ممنون میشم.

فایل زبان رو در پوشه plugins قرار بدین.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.