انجمن

شیرترانیکس یاد بادی پرس ؟!  (۷ نوشته)

• IroMarket

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۰
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۸ فروردین ۱۳۹۱ - ۰۱:۰۱

سلام به همه عزیزان و صاحب نظران

خواستم اینجا به یه جمع بندی برسم که آیا بادی پرس میتونه به قدرت و امکانات شیرترانیکس برسه ؟

هر کدوم از شما اگه بخواید یه جامعه مجازی بزنید کدوم یک ازشون رو انتخاب میکنید ؟ دلیلش چیه ؟

ممنون میشم راهنمایی بکنید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    soft2fire - -
  • AliReza CH

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۲
    ۲۱ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۵:۳۳

بي ربط به وردپرس!!!

با اينكه بيربط بود، من PHPFOX رو انتخاب مي‌كنم.

IroMarket - -
  • مرتضی نظری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱۳
    ۲۱ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۵:۵۶

كاري نداره كه.شما همه رو تو لوكال نصب كنيد ببينيد با كدوم مچ ترين.

IroMarket - -
  • danial

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۵
    ۲۲ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۷:۳۳

شیرترانیکس توی ایران به درد نمیخوره چون یه ادم کلاش ادمین شیرترانیکس فارسی هستش که خود سایت شیرترانیکس گفته این سایت اصلا مورد قبول ما نیست و نسخه فارسی این سیستم پر از باگه تازه اگه شیرترانیکس نصب کنی باید پول بدی تا بهت امکانات بده درصورتی که همه اون افزونه هاو قالب ها به صورت رایگان از سایت های خارجی قابل دانلود هست این اقا فارسی میکنه بعد میگه کپی رایت بردارید 50 تومان گرون تر اگه خودت بلدی با نسخه اصلی کار کنی و بعد فارسیش کنی شیرترانیکس برای میکرو بلاگ خوبه
    بادی پرس هم سیستم خوبیه ولی انعطاف پذیری شیرترانیکس برای میکروبلاگ بهتره اگه از شیرترانیکس می خوای استفاده کنیو میکرو بلاگ دنبالر رو رو دیدی بدون موفق نمیشی چون هرکاری کنی این بشر برای خودش رقیب درست نمیکنه
    امیدورام به دردت بخوره چون نمی خوام یکی دیگه ضرر ببینه

IroMarket - ojaqi - soft2fire - -
  • DigiMohammad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸
    ۲۲ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۸:۰۶

دانیال درست میگه. شیرترانیکس فارسی توسط یک کلاهبر دار پشتیبانی فارسی میشه (البته مثلا پشتیبانی) به نظر من در نسخه فارسی تغییراتی داده شده که بتونه به شما کنترل داشته باشه. مثل تروجان یا یه ویروس! البته نمیگم صد درصد ولی اینطور به نظر میاد. شخصا به نظر من شیر ترانیکس بهتره ولی بهتره که نسخه اصل رو دانلود کنید و احتیاجاتش رو خودتون برطرف کنید و براش به کسی پول ندید چون چیزهایی که به شما پیشنهاد شده اصلش انگلیسی هست و فقط ترجمه شده و بابت این ترجمه پول زیادی از شما مطالبه میشه. اگر کار جدیدی انجام بشه و صاحب اون نخواد اونو رایگان به کسی بده و هر پولی رو درخواست کنه قابل تحمله. چیزی که آزار دهنده و تنفر آمیزه اینه که بعضی ها ادعا میکنند ولی فقط یک مترجم بیشتر نیستند.
    بادی پرس فعلا معمولیه ولی فکر میکنم در آینده میتونه قدرتمند بشه با توجه به اینکه دارای نسبت خونی (نظر شخصیمه - چشمک) با وردپرس هست. موفق باشید.

IroMarket - ojaqi - soft2fire - -
  • AliReza CH

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۲
    ۲۳ فروردین ۱۳۹۱ - ۰۰:۰۶

PHPFOXT، سيستمي مانند فيس بوك رو براي شما راه اندازي مي‌كند؟ يه شبكه‌ي عالي و بدون كم و كاست!
    فارسيشم موجوده!

IroMarket - soft2fire -
  • soft2fire

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴
    ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۷:۳۶

من با هر دوش کار کردم
    الان 3 ماهه که دارم از شیرترو نیکس استفاده میکتم و الان هم واقعا پشیمونم کاش میشد از اول بادی پرس رو میشناختم
    بادی پرس امکانا خیلی زیادی داره که سایت شمارو فرا تر از فیسبوک مبکنه(کمی زیادی روی کردم)
    اما امکانات فوق العاده و زیادی به صورت رایگان داره که البته فارسی هم شده

شیرترونیکس یک مزیت داشت که مثلا وقتی کاربری پستی ارسال میکرد سایت بدون رفرش پست رو به شما نمایش میداد
    که این امکان به صورت یگ افزونه 50 کیلوبایتی به صورت خیلی حرفه ای تر برای شما نشون میده

و همچنین شیرترونیکس فشاره خیلی زیادی به سرور میاره و اگر کاربرای شما از 100 بالا بزنه واقعا کاربران اذیت میشن و برای دیدن پست ها باید صفحه رو رفرش کنند
    در حالی که بادی پرس این کار رو به گونه ای انجام میده که فشار کمتری رو سرور بیاد
    اما افتضاح شیرترونیکس رو میشه مدیریت اون گفت که شما هیچ مدیریت رو سایت خود ندارید
    1.میتونید قتلب عوض کنید
    2.کاربر حذف کنید
    3.کاربر رو مدیر کنید(فقط میتونید مدیر کل کنید)
    4.تنظیمات عمومی مثل اسم سایت و ...
    مدیریت شیرترونیکس به موارد بالا محدود است
    اما بادی پرس با قدرت مدیریت وورد پرس واقعا میتونه یک قول مدیریت رو برای شما ایجاد کنه و به تک تک بخش های سایت مدیریت داشته باشید

nasour - - - migim

درباره‌ی این موضوع