انجمن

‍‍‍‍پشتیبانی ضعیف در وردپرس فارسی!  (۲۴ نوشته)

• andalibamir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۲۳ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۲:۵۴

با سلام خدمت همه ی دوستان وردپرسی
    جدا از این که هممون میدونیم دوستان و مسئولان این سایت زحمت زیادی میکشن تا ورد پرس فارسی به دست ما برسه (و به این خاطر هم واقعاً ممنونیم)
    اما شما بر خلاف سایت رسمی
    به هیچ وجه پشتیبانی خوبی ندارید
    از خارجیا فقط راه انداختن سایت و احساس بزرگ بودنو یاد گرفتید؟
    تو رو خدا برید ببینید چند تا سوال تا حالا جواب دادید!
    ممنون
    بای :|

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۲۳ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۳:۱۰

انتقادات خود را در انجمن مربوطه پست کنید ...

منتقل شد.

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۲۳ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۴:۲۷

جدا از این که هممون میدونیم دوستان و مسئولان این سایت زحمت زیادی میکشن تا ورد پرس فارسی به دست ما برسه (و به این خاطر هم واقعاً ممنونیم)

کدوم سایت رسمی؟ wordpress.org منظورتون هست؟

• alireza174

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۱
    ۲۳ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۶:۴۲

نمیخوام جو به هم بریزه و من هیچ کارم ، تکرار میکنم هیچ کارم ولی به عنوان یه استفاده کننده دارم حرف میزنم ، سخنان شما من رو یاد ملانصردین انداخت :

یه جا گفتید که جدا از این که هممون میدونیم دوستان و مسئولان این سایت زحمت زیادی میکشن تا ورد پرس فارسی به دست ما برسه (و به این خاطر هم واقعاً ممنونیم)
    بعدش میگید پشتیبانی ضعیفی داریم

البته من هیچ کارم ولی همین پشتیبانی ضعیف تونسته خودشو به عنوان یکی از برترین سیستم ها جا بده ...

در آخر هم باید بگم که این اولین پست شماست ، یعنی شما با 5 دقیقه گشتن به این نتیجه رسیدی که سوالات پاسخ داده نمیشه ولی سوالات من که در حد هویج ترین سوالات هست هم پاسخ داده میشه ، شما اگه میشه لطف کن بگو کدوم جواب داده نشده !

بازم تکرار که من هیچ کارم !

• amirata

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰
    ۲۳ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۶:۵۸

به نظر من شما اشتباه میکنی دووست عزیز در بین همه ی سیستم ها به فارسی جامعه ی وردپرس خوودموون از همه بهتره بعدا خارجی ها رو با ما مقایسه نکن در بین سایت های ایرانی بگرد امیدوارم متوجه اشتباهت بشی :D :D :D :D ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) :-? :-?

• محسن غیاثی

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۹۲۷
    ۲۳ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۷:۵۴

سلام
    آقا يه نمونه‌اي ميگفتين يا راهكاري پيشنهاد ميكردين حداقل بحثتون به جايي مي‌رسيد. @},-

• taktemp

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶۶
    ۲۳ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۹:۰۸

پشتيباني اين انجمن به هيچ انجمني نمي رسه!
    در حد خودشون عالي هستن.اگه شما مي بيني انجمن وردپرس انگليسي فعال تره بخاطر اين هست كه اونجا وردپرس افراد زياد تري رو تحت پوشش داره.اينجا هم بسيار فعال هست پشتيبانيش.

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۲۳ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۹:۱۸

در اینکه پشتیبانی ضعیف بوده شکی نیست مخصوصا قسمت مستندات بسیار ضعیف هست.
    اما خب همه سعی ما هست این موارد رو بهبود بدیم. به هر حال این یه کار داوطلبانس و درآمدی حاصل نمی شه بنابراین بچه ها و کاربران وقت آزادشون رو در اختیار پاسخ گویی می زارند ...

اما بهتر بود شما دقیق تر و بهتر این مشکل رو باز کنید تا ما بتونیم بهتر به رفع اشکالات سایت اقدام کنیم. وردپرس فارسی یه تشکل باز هست و وابسطه به کاربرانش ...

• zxo003

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸۳
    ۲۳ شهریور ۱۳۸۷ - ۲۲:۲۳

من به شخصه با این که فقط یک عضو ساده هستم اگه چیزی بلد باشم به بقیه هم یاد میدم شما را نمیدونم اما فکر میکنم اکثر اعضای این جا (به غیر از چند نفر که فقط مصرف کننده هستند) هم همینجورین ....

• آرمان

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۷۳
    ۲۳ شهریور ۱۳۸۷ - ۲۲:۴۳

به نظرم وردپرس فارسی قویه،ولی واقعا کار داره.برای جذب افراد باید پوسته های زیاد و مستندات پیشرفته تری داشته باشید.
    ممنون از همگی دست اندرکاران! @},- @},- @},- @},-

• andalibamir

آفلاین
    عضو
    ۲۴ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۰:۴۷

alireza174 گفت:
    نمیخوام جو به هم بریزه و من هیچ کارم ، تکرار میکنم هیچ کارم ولی به عنوان یه استفاده کننده دارم حرف میزنم ، سخنان شما من رو یاد ملانصردین انداخت :
    یه جا گفتید که جدا از این که هممون میدونیم دوستان و مسئولان این سایت زحمت زیادی میکشن تا ورد پرس فارسی به دست ما برسه (و به این خاطر هم واقعاً ممنونیم)
    بعدش میگید پشتیبانی ضعیفی داریم
    البته من هیچ کارم ولی همین پشتیبانی ضعیف تونسته خودشو به عنوان یکی از برترین سیستم ها جا بده ...
    در آخر هم باید بگم که این اولین پست شماست ، یعنی شما با 5 دقیقه گشتن به این نتیجه رسیدی که سوالات پاسخ داده نمیشه ولی سوالات من که در حد هویج ترین سوالات هست هم پاسخ داده میشه ، شما اگه میشه لطف کن بگو کدوم جواب داده نشده !
    بازم تکرار که من هیچ کارم !

دوستان خواهش میکنم زیاد تند نرید! من به این خاطر تو این انجمن فعالیتی نداشتم که اولین سوالی که پرسیدم چند ماه طول کشید جواب داده بشه
    واسه همینم سعی میکنم از راه های دیگه مشکلاتمو حل کنم
    در ضمن آقای علیرضا 174 عزیز، اونی که شما میفرمایید ارائه ی محصول هست (ورپرس فارسی رو میگم) پشتیبانی با اون فرق داره
    ببینید
    توی خود وردپرس دات ارگ (منظورم از سایت رسمی همین بود)، قسمت مستندات (Codex) برای رسیدن کاربران برای بسیاری سوالات آماده شده
    یعنی دیگه کاربر نمیاد بره تو انجمن بگه وردپرس چجوری نصب میشه؟!
    در حالی که اینجا
    اطلاعات توی مستندات در حد بسیار ضعیف قرار داره
    آقای عزیز
    شما استادی
    شما خیلی میفهمی
    شما آخره پی اچ پی هستی میدونی چجوری باید وردپرس رو مثلاً آپگرید کنی!
    شاید 4 تای دیگههم پیدا بشن که ندونن اینو
    باید بال بال بزنن؟
    یا جدا از این
    همین انجمن
    با اینترنت اکسپلورر 7 که میاریش
    کاملاً چپ به راسته
    همه ی جدول ها هم تو هم هستن و نمیشه هیچی ازش فهمید
    البته با کروم، فایر فکس و اوپرا باز بهتره
    ولی یه سوال، درسته که اینترنت اکسپلورر مزخرفه. ولی غیر از اینه که اکثراً از اکسپلورر استفاده میکنن؟
    به هر حال
    من ادعایی ندارم در هیچ موردی
    شایدمد یه کم زیاده روی کردم
    انصافاً شما برید انجمن های فیوژن فارسی رو ببینید، مثل یه سایت متروکه اس!
    جواب نمیدن، کسی هم به همین دلیل دیگه چیزی نمیپرسه!
    اینجا خوبه
    ولی نه عالی
    همین مشکل انجمن تو اینترنت اکسپلورر رو
    من چندین بار گزارش دادم
    محل نمیذارید دوستان
    عیبی نداره ! ;-)
    موفق باشید

• AmirTnT

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۰۰
    ۲۴ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۶:۵۴

دوست عزیز شما فقط 2 تا پست تا حالا داشتید انوقت چطور پشتیبانی ضعیف بوده؟!!!!!

به حق چیزای ندیده!

• AliReza Online

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۰
    ۲۴ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۳:۱۴

andalibamir گفت:
    با سلام خدمت همه ی دوستان وردپرسی
    ممنون
    بای :|

حال کی سپوال پرسیده که جواب داده نشده خدا می دونه!
    ولی من خودم به شخصه ۱ ماه با این سایت کار کردم هیچ وقت هم ناراضی نبودم.

• AmirTnT

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۰۰
    ۲۴ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۳:۵۳

دوستان در یه مورد با این دوستمون موافقم....ببینم چطور هست که انجمن توی اینترنت اکسپلورر چپکی می شه؟
    خب یه نفر یه فکری برای این مسئله برداره

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۲۴ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۶:۳۸

داریم طراحی انجمن رو عوض می‌کنیم (با بقیه‌ی قسمت‌ها هماهنگ می‌کنیم)

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    ۲۴ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۶:۵۴

:)) خیلی باحاله...این دوستمون معلوم نیست داره به چی انتقاد میکنه ، عزیز من میخوای انتقاد کنی ، اول موضع خودتو مشخص کن ، تکلیفت با خودت معلوم باشه ... اینطوری که من برداشت میکنم ، جملات "تعریفی" که متن انتقادات شما هست تنها برای تلطیف انتقاد آورده شده . اونا رو نگی بهتره تا دچار پارادوکس بشی...
    _میگی پشتیبانیتون خوب نیست ، بعد میگی من گفتم انجمنتون با اینترنت اکپلورر مشکل داره کسی توجه نکرد...
    خب این چه ربطی به پشتیبانی داره...
    _میگی بخش مستندات ضعیفه ،
    اینجا چندتا مسئله مطرحه ، احتمالاً شما حواست نبوده که مستندات وردپرس دات اورگ به زبان انگلیسیه...تعداد زیادی از کسانی که با وردپرس کار میکنن هم از همین زبان استفاده میکنن ، یک مقایسه ی تعداد شاید بتونه جواب رو برای شما مشخص کنه . نکته ی دیگه اینه که یا شما زبان انگلیسیت خوبه یا خوب نیست...اگه خوبه ، چرا خودت یه مقاله رو ترجمه نمی کنی و به اون قسمت اضافه نمی کنی؟ اگر زبانت خوب نیست باید بفهمی که اینش به ما مربوط نیست...هر کسی در گسترش وردپرس فارسی به اندازه ی خودش کمک میکنه ، افرادی مثل شما که فقط انتقاد رو یاد گرفتن بهتره فکر کنن ببینن تا حالا گرهی از کار کسی باز کردن؟

مشکل امثال شما اینه که هیچ حرکتی نمی کنید ، اما میخواید دیگران کارتون رو راه بندازن...

• andalibamir

آفلاین
    عضو
    ۲۴ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۷:۱۸

باشه! ;-)
    کی گفته من کاری نکردم؟
    من پلاگین فارسی کردم
    هر جوری خواستم به دستتون برسونم نشد
    در ضمن آقای به اصطلاح معاون
    اگرم کسی حرف بدی میزنه (البته من راستشو گفتم واقعیت تلخه)
    شما به عنوان کسی که اینجا یه کاره ای هستی نباید "احمق" خطابش کنی!
    عیبی نداره، میرم پشت سرمم نگاه نمیکنم، ببینم شما آقایون دانا که فقط هم بلدید از همدیگه پشتیبانی کنید چی کار میکنید ;-)

• zxo003

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸۳
    ۲۴ شهریور ۱۳۸۷ - ۱۷:۵۴

بینم شما آقایون دانا که فقط هم بلدید از همدیگه پشتیبانی کنید چی کار میکنید

ما اگر کمکی از دستمان بر بیاد به شما هم میکنیم ... فرقی نداره برای ما .... :-) ;-)

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    ۲۴ شهریور ۱۳۸۷ - ۲۲:۰۰

کسی به شما "احمق" نگفته آقای محترم ، حرف توی دهن مردم نذار...
    شما اگر میخواستی پلاگینی رو که فارسی کردی (اگه فارسی کردی) به دست کاربر برسونی راه های زیادی وجود داشته و داره ، میتونستی توی همین انجمن مطرح کنی...
    واقعیتی از دهان شما شنیده نشده که بخواد برای من تلخ باشه ... کاملاً هم قابل پیشبینی بود که همین رفتار از شما سر بزنه ، بیاد یه حرفی بزنی و دیگران رو با حرف های بی ربط تحریک کنی و آخرشم چون چیزی برای دفاع نداری بزاری بری...
    آخرشم نگفتی یه نام کاربری دیگه (یا چند تا!!) داشتی که باهاش سوال پرسیدی و جواب نگرفتی چی بوده؟

• آرمان

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۷۳
    ۲۵ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۰:۵۷

Mizsia گفت:
    :)) خیلی باحاله...این دوستمون معلوم نیست داره به چی انتقاد میکنه ، عزیز من میخوای انتقاد کنی ، اول موضع خودتو مشخص کن ، تکلیفت با خودت معلوم باشه ... اینطوری که من برداشت میکنم ، جملات "تعریفی" که متن انتقادات شما هست تنها برای تلطیف انتقاد آورده شده . اونا رو نگی بهتره تا دچار پارادوکس بشی...
    _میگی پشتیبانیتون خوب نیست ، بعد میگی من گفتم انجمنتون با اینترنت اکپلورر مشکل داره کسی توجه نکرد...
    خب این چه ربطی به پشتیبانی داره...
    _میگی بخش مستندات ضعیفه ،
    اینجا چندتا مسئله مطرحه ، احتمالاً شما حواست نبوده که مستندات وردپرس دات اورگ به زبان انگلیسیه...تعداد زیادی از کسانی که با وردپرس کار میکنن هم از همین زبان استفاده میکنن ، یک مقایسه ی تعداد شاید بتونه جواب رو برای شما مشخص کنه . نکته ی دیگه اینه که یا شما زبان انگلیسیت خوبه یا خوب نیست...اگه خوبه ، چرا خودت یه مقاله رو ترجمه نمی کنی و به اون قسمت اضافه نمی کنی؟ اگر زبانت خوب نیست باید بفهمی که اینش به ما مربوط نیست...هر کسی در گسترش وردپرس فارسی به اندازه ی خودش کمک میکنه ، افرادی مثل شما که فقط انتقاد احمقانه رو یاد گرفتن بهتره فکر کنن ببینن تا حالا گرهی از کار کسی باز کردن؟
    مشکل امثال شما اینه که هیچ حرکتی نمی کنید ، اما میخواید دیگران کارتون رو راه بندازن...

شرمنده ام.ولی به نظر من طرز صحبت شما خیلی مناسب نیست.بالاخره شما و دوستان دیگه مسئولیت نام وردپرس فارسی رو قبول میکنید.اگر هم بحث مستندات به همین سادگی تموم بشه که اصلا کسانی که دانش فارسی سازی داشتن میتونستن خودشون وردپرس رو فارسی کنن...ولی مسئله اینجاست که شما نام وردپرس فارسی رو بر دوش دارید...
    این متنا به هیچ عنوان منکر تلاش شبانه روزی شما نمیشه!باتشکر از همگی! @},- @},- @},-
    راستی من بقیه سیستم ها رو هم انجمنشون بودم،وردپرس فارسی از برترین هاست!

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۲۵ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۵:۴۸

من از طرف همه‌ی معاونین عذرخواهی می‌کنم. Mizsia قصد توهین نداشته.

باز هم شرمنده.

• garfield

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۹۲
    ۲۵ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۵:۵۲

من هیچ انجمنی رو ندیده م قوی تر از اینجا کار کنه. خودمم عضوم. خیلی پیش اومده جواب سوالم رو نگرفته م و خیلی هم پیش اومده گرفته م.
    ما از هم پشتیبانی نمی کنیم و حرف همدیگه رو بی دلیل تائید نمی کنیم. این واقعیته. اینجا همه به هم کمک می کنن.

• کیا طاهری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۸
    ۲۶ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۳:۰۳

احتمالا این دوست عزیز که هیچ فعالیتی در این انجمن نداشته و انتقاد هم می کند (!) قبلا با نام های دیگری در این سایت رفت و آمد داشته است.

• andalibamir

آفلاین
    عضو
    ۲۷ شهریور ۱۳۸۷ - ۰۵:۳۲

هر کاری کردم نشد برنگردم! :D
    من یه مشکل جدی الان با وردپرس دارم و تنها جایی که میشه حلش کرد همینجاس
    دوستان شما هر چی گفتید درست
    ولی مطمئن باشید من هیچ قصد بدی نداشتم
    نمیدونم چی شد که در عرض چند روز چندین جا و با چندین نفر دعوام شد ...
    امیدوارم این تاپیکو فراموش کنید

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.