انجمن

مدیران وردپرس چشونه ؟؟؟  (۳۰ نوشته)

• امین / iishtar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۴۲
    # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
    ۲۸ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۶:۱۵

سلام دوستان
    اول بگم که من اهل به اصطلاح جفنگ فرستادن نیستم
    اگه دقت کرده باشین توی این انجمن بر خلاف سایر انجمن ها هشدار هایی که از طرف مدیران به کاربران داده میشه خیلی زیاده
    مثلا یه کاربر یه سوال میپرسه که زیاد به وردپرس مرتبط نیست بلافاصله یکی از مدیران ظاهر میشه و یه جمله با مفهوم اینکه ایشون ربط وردپرس و سوال رو نفهمیدن جواب کاربر رو میده و بلافاصله موضوع رو میبنده تا کاربر توان دفاع از خود نداشته باشه یا حتی دیگران هم نتونن جواب اونو بدن
    من خودم شخصا خیلی کم با این مورد مواجه شدم (اینکه موضوعمو ببندن) و به همین دلیل نچشیده بودم که چه مزه ای میده
    امروز یکی از موضوعاتمو که خیلی واسم مهم بود رو بستن که من از کاربرای انجمن خواهش کرده بودم که میزان CPU usage و تعداد بازدیدشونو بنویسن تا من یه چیزی دستم بیاد که باید وبلاگمو ببرم روی هاست شخصی یا اینکه میتونم روی هاست رایگان داشته باشمش
    اخه من توی کدوم انجمن به اندازه این انجمن میتونم کسانی رو پیدا کنم که وردپرس داشته باشن که میزان مصرف سی پی یو شونو بهم بگن؟
    اگه مدیران توانایی یا وقت پاسخ دادن به کاربرارو ندارن حداقل موضوع رو نبندن تا ملت بتونن جواب بدن
    من خودم امروز یه سوال رو توی انجمن دیدم که یه جواب پنج شش خطی واسش نوشتم و وقتی که میخواستم جواب رو سند کنم دیدم که موضوع رو بستن و کلی حالم گرفته شد http://forum.wp-persian.com/topic/3582?replies=4
    کار مدیران این تیم خیلی خوبه که بدون هیچ چشم داشتی میان و وقت میزارن اما با این بداخلاقی هاشون حال همه رو گرفتن
    قبلا همه جا حرف از امکانات زیاد و پشتیبانی خوبش بود اما این روزا همه از بداخلاقی میگن
    من نمیدونم چی از این مدیرا کم میشه که چندتا سوال بیربط به وردپرس هم توی انجمن باشه
    خوشحال میشم که بقیه دوستان هم نظرشونو بنویسن

• 2lesag

آفلاین
    بلوکه شده
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶۶
    ۲۸ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۶:۴۷

سلام, تایپیک خوبی است, بالاخره انتقاد هم خوبه!
    منم چند بار پیغامی به مدیران ارسال میکنم ولی متاسفانه اصلا پاسخی نمیدهند ؟؟؟قبلا هم توی یک موضوع اعلام کردم اما پاکش کردند ~X(
    به نظر من اگر تایپیکی تکراری بود ۱۰۰٪ باید بسته بشه, اما اینجا شما مظلوم واقع شدید :D

• امین / iishtar

آفلاین
    عضو
    ۲۸ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۶:۵۱

ممنون که جواب دادین
    منتظر پاسخ دیگران هم هستیم

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۲۸ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۸:۰۵

جواب سوال شما خیلی ساده‌ست، چون موضوعات‌ه بی‌ربط به وردپرس باعث بی‌نظمی انجمن می‌شه دلیلی نداره توی انجمن وجود داشته باشن. ما نمی‌تونیم وقت‌مون رو واسه موضوعات بی‌ربط هزینه کنیم. چون هر موضوعی که باز می‌شه باید مدام مورد رصد ما قرار بگیره تا خدای ناکرده حرف یا واژه‌ای خلاف اخلاق و... توی اون به‌کار نره و خودتون حساب کنین اگه تموم موضوعات بی‌ربط٬ تکراری و... باز باشن چقدر از وقت ما هدر می‌ره.

ما خیلی وقت‌ها شده با کاربران همکاری کردیم و موضوعات‌ه بی‌ربط‌شون رو باز گذاشتیم تا دیگران بیان و پاسخ بدن اما وقتی کسی پاسخ‌شون رو نداده٬ کاربر شروع کرده به جفنگ فرستادن توی انجمن و این‌که چرا کسی جوابمو نمی‌ده٬ یا این چه انجمنی‌ه و... که با دیدن این برخوردها ما ترجیح می‌دیم هیچ موضوع بی‌ربطی رو حتا برای پاسخ دادن‌ه دیگر کاربران باز نگذاریم.

البته حالا که این بحث مطرح شد بذارین بنده هم درددل‌مو بگم٬ مشکل اصلی‌ه ما داشتن کاربران منفعل و غیرفعال هست٬ اکثر کاربران این انجمن فقط برای رفع مشکل‌شون به این‌جا مراجعه می‌کنن و با رفع شدن‌ه مشکل‌شون دیگه به این‌جا سر نمی‌زنن تا وقتی دوباره به مشکل بربخورن٬ البته در این بین کاربرانی هم هستن که به‌طور مستمر میان و به بقیه کمک می‌کنن [و من همین‌جا از همه‌شون تشکر می‌کنم] اما تعدادشون این‌قدر کم هست که اصلن به‌چشم نمیان. به این دلیل انجمن ما تبدیل به یک انجمن‌ه وابسته به مدیران شده٬ یعنی انجمنی که باید توسط کاربران گردونده بشه و مدیریت فقط مسئول حفظ نظم انجمن باشه٬ تبدیل شده به جایی که همه از مدیران انتظار پاسخ‌گویی به مشکلاتشون رو دارن. شما انجمن وردپرس انگلیسی رو نگاه کنین ببینین آیا توسعه‌دهنده‌های وردپرس میان توی انجمن مثل بنده (یا دیگر همکاران‌م) مدام به سوالات‌ه کاربران پاسخ بدن؟ مسلمن نه٬ اونا انجمن رو به‌کاربران واگذار کردن و فقط وقت‌شون رو صرف توسعه‌ی وردپرس می‌کنن.
    ما این‌جا بعضن با کاربرانی مواجه می‌شیم که بدون داشتن دانش فنی لازم می‌خوان سایت‌های حرفه‌ای داشته باشن و انتظار دارن تموم مشکلات‌شون هم هرچه سریع‌تر حل بشه. مثل این‌که فردی که توانایی ساختن دوچرخه هم نداره بخواد هرچه سریع‌تر نحوه‌ی ساختن هواپیما رو یاد بگیره٬ خب این از نظر عقلی جود در نمیاد. هرکاری به یه پیش‌نیازی‌هایی احتیاج داره که انسان بدون داشتن‌ه اون‌ها نمی‌تونه کار رو پیش ببره. جالب این‌جاست که همین دسته کاربران همیشه شاکی هستن و بیشترین حجم جفنگ انجمن رو تولید می‌کنن.

این صحبت شما که می‌فرمایین:

قبلا همه جا حرف از امکانات زیاد و پشتیبانی خوبش بود اما این روزا همه از بداخلاقی میگن٬ من نمیدونم چی از این مدیرا کم میشه که چندتا سوال بیربط به وردپرس هم توی انجمن باشه

وابسته به رفتار کاربران هست٬ یعنی اگه ما کاربرانی فعال داشته باشیم که به دیگران کمک کنن مطمئنن بدمون نمیاد کار ملت از طریق انجمن ما راه بیفته٬ ولی وقتی همه از مدیریت انتظار پاسخ‌گویی دارن٬ ما سعی می‌کنیم انرژی و وقت‌مون رو متمرکز موضوعات‌ه اصلی کنیم. ما قبلن هم حسن نیت‌مون رو توی این زمینه نشون دادیم٬ مثلن ما این‌جا از وردپرس چندکاربره (MultiUser) پشتیبانی نمی‌کنیم و موضوعات مربوط به اون رو قفل می‌کردیم تا این‌که کاربری پیدا شد و مسئولیت پاسخ‌گویی به سوالات‌ه وردپرس چندکاربره رو به‌عهده گرفت و ما هم ازش حمایت کردیم و این موضوع رو به این‌کار اختصاص دادیم.

در ضمن ما بداخلاقی نکردیم تا حالا٬ فقط در برابر کاربران قانون‌شکن تصمیم گرفتیم محکم‌تر برخورد کنیم تا انجمن نظم بیشتری پیدا کنه. مثلن همین کاربر گرامی 2lesag با انتخاب یک شناسه‌ی نامتعارف و خلاف اخلاق عمومی در انجمن به فعالیت پرداخته٬ خب ما هم فکر می‌کردیم ایشون مشکلات‌شون زود حل می‌شه و قانون‌شکنی ایشون رو نادیده گرفتیم به امیده این‌که پس از رفع مشکلاتشون خودشون دیگه با این شناسه فعالیت نمی‌کنن اما ایشون هنوز به فعالیت‌شون ادامه می‌دن در صورتی که باید همون روز اول حساب کاربری‌شون بسته می‌شد٬ حالا هم ایشون شاکی شدن که چرا ما نمی‌ریم از توی پایگاه داده‌مون شناسه‌ی ایشون رو ویرایش کنیم.
    به هرحال ایشون اگه می‌خوان در سال آینده هم به فعالیت ادامه بدن بهتره به فکره ثبت یک شناسه‌ی جدید باشن چون این حساب‌شون تا آخر امسال بسته می‌شه.

اون موضوع‌تون رو هم می‌گم همکارم باز کنه اما به این شرط که اگه کسی جواب نداد٬ شما با فرستادن جفنگ اون رو دوباره توی انجمن بالا نیارین و باعث بی‌نظمی نشین. چون در این‌صورت مجبور می‌شیم حساب کاربری‌تون رو به‌دلیل اخلال در نظم انجمن ببندیم.

به هر حال ممنون‌م از شما که انتقاد می‌کنین٬ امیدوارم همواره انتقادها با منطق و درنظر گرفتن همه‌ی شرایط باشه.

ما درنظر داریم در نگارش بعدی انجمن٬ همه‌چیز رو به‌کاربران بسپاریم و خودمون فقط نظم انجمن رو به‌عهده بگیریم شاید این امر باعث بشه کاربران از اینی که الان هستن فعال‌تر بشن.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    vahid1391
  • 2lesag

آفلاین
    بلوکه شده
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶۶
    ۲۸ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۸:۱۷

سلام

مثلن همین کاربر گرامی 2lesag با انتخاب یک شناسه‌ی نامتعارف و خلاف اخلاق عمومی در انجمن به فعالیت پرداخته٬ خب ما هم فکر می‌کردیم ایشون مشکلات‌شون زود حل می‌شه و قانون‌شکنی ایشون رو نادیده گرفتیم به امیده این‌که پس از رفع مشکلاتشون خودشون دیگه با این شناسه فعالیت نمی‌کنن اما ایشون هنوز به فعالیت‌شون ادامه می‌دن در صورتی که باید همون روز اول حساب کاربری‌شون بسته می‌شد٬ حالا هم ایشون شاکی شدن که چرا ما نمی‌ریم از توی پایگاه داده‌مون شناسه‌ی ایشون رو ویرایش کنیم.

خوب آقای گناهکار حرف جالبی زدید منم دنبال همین یه کلمه شما هستم (به فکر یک نام کاربری دیگه باشید) من به شما چند بار پیغام خصوصی ارسال کردم اگر جواب میدادید که امکانش نیست همون موقع یک حساب جدید میساختم ;-)

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۲۸ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۸:۲۶

بهتره به فکره ثبت یک شناسه‌ی جدید باشن

شناسه جدید را ساختم و مشکل حل شد :D

• آزاد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۱۷
    ۲۸ اسفند ۱۳۸۷ - ۲۱:۰۷

مثلا یه کاربر یه سوال میپرسه که زیاد به وردپرس مرتبط نیست

انجمن های زیادی هستند که کارشون پاسخ دادن به سوالات عمومی هست - ( مثلا انجمن پرشین دانلود - مجید آنلاین - پی سی ورلد و ...)
    وقتی انجمن بر اساس نام وردپرس ایجاد می شود قطعا انتظار می رود کاربران سوالاتی که مربوط به وردپرس هست را در اینجا مطرح کنند .

کار مدیران این تیم خیلی خوبه که بدون هیچ چشم داشتی میان و وقت میزارن اما با این بداخلاقی هاشون حال همه رو گرفتن

راستش مدیران وردپرس فارسی را می توان از مدیرانی صبور قلم داد کرد که وقت خودشان را برای بالا بردن سطح کاربران می گذارند . اگر دقت داشته باشید ، در دیگر انجمن ها بیشترین چیزی که به چشم می خورد تبلیغات است . یعنی تبلیغات یک منبع در آمدی است برای مدیران انجمن ها . ولی آیا شما تا کنون در انجمن وردپرس فارسی یک تبلیغ دیده اید ؟
    همین که عزیزانی مانند گناهکار ، نوید ، علی ، مهدی و دیگر دوستانی که اسمشان یادم نمی آید می آیند و برای رفع مشکلات ما وقت می گذارند خودش کلی جای قدردانی دارد .
    زمانی که یک کاربر بدون در نظر گرفتن قوانین انجمن یک بحث را ایجاد می کنند ، انتظاری جز بستن آن مبحث نیست !
    وقتی خودمان اخلاق انجمن را نادیده می گیرم و بدون رعایت قوانین انجمن تاپیک ایجاد می کنیم ، آنوقت می آییم و کار و اخلاق مدیران وردپرس را زیر سوال می بریم !
    تا به مشکلی بر می خوریم در تاپیک می نویسیم " آقای نوید ، آقای گناهکار کجایید ؟ " ولی هیچ وقت نپرسیدم برای چه این افراد باید به ما پاسخ دهند ؟ عزت و بزرگی این افراد است که باعث می شود به مشکلات من و شما پاسخ بگویند ، نه تنها به خاطر مدیر بودنشان !
    البته انتقاد همیشه سازنده است ولی انتقادی که به جا باشد . زمانی بیاییم انتقاد کنیم که خودمان انتقاد را قبول کنیم .

• oshgool

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۹۳
    ۲۹ اسفند ۱۳۸۷ - ۰۶:۵۰

ما درنظر داریم در نگارش بعدی انجمن٬ همه‌چیز رو به‌کاربران بسپاریم و خودمون فقط نظم انجمن رو به‌عهده بگیریم شاید این امر باعث بشه کاربران از اینی که الان هستن فعال‌تر بشن.

گناهکار جان ما منتظر نگارش بعدی انجمن هستیم.
    ---------
    در ضمن من هیچ جا مدیرانی مثل مدیرهای ایم انجمن ندیدم.
    ممکنه تاپیکهای بنده قفل شده و اخطارهایی هم گرفته باشم که نگرفتم ولی
    دستشون رو ماچ میکنم ;-] @},-

• امین / iishtar

آفلاین
    عضو
    ۲۹ اسفند ۱۳۸۷ - ۰۷:۱۴

سلام
    اینطور که معلومه و کاربران گفتن من حرف درستی نزدم
    همین جا از همه مدیران معذرت خواهی میکنم و میخوام صحبتهای منو پای عصبانیتم بزارن
    امیدوارم کاربر خوبی برای انجمن باشم

• farzadsg

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۳
    ۲۹ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۱:۲۲

گناهکار جان ، من هم این انتقاد رو نسبت به شما داشتم که با خوندن نوشته شما نظرم تعدیل شد . اما به نظرم مثل بقیه انجمن ها سعی کنیم با انتخاب مدیرانی از همین بچه ها قسمت های مختلف رو بدست اونها بسپاریم ، مطمئنا نتیجه کار درخشان و مثبت خواهد بود.

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۲۹ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۱:۳۷

با انتخاب مدیرانی از همین بچه ها قسمت های مختلف رو بدست اونها بسپاریم ، مطمئنا نتیجه کار درخشان و مثبت خواهد بود.

ما بدمون نمیاد.

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    ۲۹ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۲:۰۴

اگر میشه این موضوع رو ببندید چون مشکل من و ishtar هم حل شده و دیگه جای حرفی باقی نمونده

دستشون رو ماچ میکنم

ما خاک پای همه برو بچه های وردپرس فارسی و مدیرانش هم هستیم, به امید خدا دیگه فکر کنم مشکلی باشه *-:)
    اگر دقت کنیم این قوانین انجمن 6 خط هست و زیاد سخت نیست, بقیه انجمن ها که 1 طومار قوانین داره چرا اینجا ما قوانین را رعایت نکنیم ؟
    پیشاپیش سال نو رو به همتون تبریک میگم @},- @},-

• oshgool

آفلاین
    عضو
    ۲۹ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۷:۵۷

با انتخاب مدیرانی از همین بچه ها قسمت های مختلف رو بدست اونها بسپاریم ،

بنظر من که حتما نباید هرکی بخواد کمکی کنه مدیر یا معاون بشه.

• دانلود تلگرام

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۶۲
    ۲۹ اسفند ۱۳۸۷ - ۲۲:۵۳

اين انجمن چند تا مدير داره ؟
    بهتر نيست تعداد مديران رو بيشتر كنيد ؟

من توي انجمن هاي زيادي هستم و از لحاظ مديريت به اينجا نمره 8 از 10 رو ميدم

بعضي از كاربران فكر ميكنن چون اينجا يه انجمن آزاده پس هر پستي بخوان ميتونن بزنن
    خيلي از پست هاي 1 خطي واقعا من رو هم كلافه ميكنه
    مثلا مرسي ، چه خوب ، ايول ...

بهتره كاربران مراعات اين فروم رو بكنن :|

موضوع ديگه بحث هاي تكراريه ! فكر ميكنم براي خود كاربران هم بهتره كه قبل از درخواست يك جستجو بكنن ! چون اگه قبلا به موضوع مورد نظر انها پاسخ داده شده باشه زود تر به جواب ميرسن

• 818

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۷
    ۳۰ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۱:۱۱

خوب من هم كه قبل از خوندن اين تاپيك ميخواستم سربه تن اين گناهكار نباشه و حتي چند با هم در توييترم از مديران اينجا به خاطر بد رفتاريشون به خاطر كارهايي كه بچه ها در بالا اشاره كرده بود ناراضي بودم.
    انصــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــافــــــــــا.
    با خوندن درد دل گناهكار عزيز(حالا شد عزيز نه (اين)) واقعا تفكرم راجب انجم يك چرخش 170 درجه كرد.
    خوب منم از همون كاربرهايي بودم كه هر وقت مشكلي داشتم به اينجا ميومدم و بدون سرچ كردن براي يافتن راه كار مشكلم يك تاپيك ميزدم و اگه كسي جواب نميداد شروع ميكردم به .....
    يعني مني كه بلد نبودم آچار دستم بگيرم انتظار كمك در ساخت جت جنگنده از دوستان داشتم.
    خوب هز همينجا از همتون عذر ميخوام ..معذرت معذرت معذرت.
    در اينجا جا داره كه از بهرنگ عزيز تشكر كنم كه با وجود موارد كه گفتم با كمال آرامش و مهرباني جواب سوالهاي (شايد تكراري و غير منطقي) من رو داد. @},-

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    ۳۰ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۱:۲۴

خوب من هم كه قبل از خوندن اين تاپيك ميخواستم سربه تن اين گناهكار نباشه

:O
    بابا این چه حرفیه :D

• امین / iishtar

آفلاین
    عضو
    ۳۰ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۱:۵۵

خوشحالم که پست من باعث شد که یکسری سوءتفاهم ها از بین بره
    راستی منم معذرت خواهی کردما
    اینجاست http://forum.wp-persian.com/topic/3589?replies=16#post-26643

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    ۳۰ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۲:۰۰

بله ishtar جان, همینطور هم هست
    پس این موضوع را به حل شده تغییر بده ;-)

• farzadsg

آفلاین
    عضو
    ۳۰ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۳:۱۳

mostafa1990 گفت:

خوب من هم كه قبل از خوندن اين تاپيك ميخواستم سربه تن اين گناهكار نباشه

:O
    بابا این چه حرفیه :D

:))

• 818

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۷
    ۳۰ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۹:۳۱

ببخشید فقط خواستم ارادتم رو بگم ...یک این پست رو ببينده وگرنه همه ميخوان بيان و عذر خواهي كنن :D

• آرمان

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۷۳
    ۱ فروردین ۱۳۸۸ - ۲۰:۱۰

من حقیقتن وقت نکردم کل متن پست گناهکار رو بخونم.
    ولی اینکه میگید اینجا وابسطه به مدیران شده راست میگین.ولی این دلیل داره.دلیلش هم به نظرم من اینه که انجمن به هیچ عنوان انجمن حرفه ای نیست و اصلن افرادی که میخوان موضوع جدید باز کنن به موضوع های قبلی توجه نمیکنن و همین باعث دلسردی کاربران و همچنین مدیران میشه.
    فقط و فقط وردپرس فارسی ;-)

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    ۲ فروردین ۱۳۸۸ - ۱۰:۰۰

دوستان آخرین نکته یادم رفته بود که بگم :D
    قرار نیست این لوگوی انجمن عوض بشه ؟ دوماهه نسخه 2.7 اومده ! ولی هنوز اون بالا 2.6 میبینیم :|

• oshgool

آفلاین
    عضو
    ۲ فروردین ۱۳۸۸ - ۱۹:۰۸

mostafa1990 گفت:
    دوستان آخرین نکته یادم رفته بود که بگم :D
    قرار نیست این لوگوی انجمن عوض بشه ؟ دوماهه نسخه 2.7 اومده ! ولی هنوز اون بالا 2.6 میبینیم :|

بیخیال بابا :D

• دانلود تلگرام

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۶۲
    ۲ فروردین ۱۳۸۸ - ۱۹:۱۴

بد بختي انجمن وردپرس فارسي اينه كه قانون درست حسابي نداره !
    + اين كه تعداد مديرانش كمه و كاربران هم اصلا مراعات نميكنن

مثلا توي همين تاپيك 6 تا پست الكي كه هيچ ربطي به موضوع نداره ( كه ما بهش ميگيم آف) تاپيك وجود داره كه كسي رسيدگي نميكنه

انجمن خيلي شلوغ پلوغ شده
    2 تا عامل توي نظم هر فرومي جواب ميده
    يكي دكمه تشكر و يكي سيستم اخطار ! بخواين نخواين اين سيستم تست شده و جواب داده :|

• taktemp

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶۶
    ۳ فروردین ۱۳۸۸ - ۱۷:۳۷

بعد از مدتها لاگین کردم تو انجمن وردپرس فقط واسه اینکه جواب این موضوع رو بدم.
    جواب اول به کسایی که مشکل دارن: اینجا انجمن رایگان هست و هیچ کسی مسئول پاسخ گویی به شما نیست اگر هم راهنماییتون میکنن نظر لطفشونه.
    در ضمن اینقدر مسئله الکی تو انجمن هی نوشتید که گند زیدید بهش اصلا چه ربطی داره به وردپرس که یه عده بیان حساب کنن هاست شما با اینقدر مصرف سی پی یو چقدر بازدید جا میخوره در روز؟؟؟؟ ربطی داره؟؟؟

یا مثلا اومدین یه تاپیک زدین که فلان جا نقطه نذاشتین یا لوگوی انجمن رو عوض کنین.اینها همه تاپیک اسپم هست شما اینجا عضو شدین که اگه مشکل دارین حلش کنید و یا اگه می تونید مشکل بقیه رو حل کنید... ولی با چت روم اشتباه گرفتید.
    وقتی مشکل دارین صبر کنید تا بقیه جواب بدن اگه هم دوستی نتونست دلیل نمیشه که شما صدتا اسپم دیگه بفرستی این انجمن انجمن سابق نیست چون کاربرهای جدید خرابش کردن من نمی دونم کسی که اینجا سوال میکنه : درخواست افزونه ضد اسپم همین رو نمی تونه تو گوگل یه دقیقه سرچ کنه:
    wordpress anti-spam plugin
    وقت کمتری میگیره والا. حالا بالافرض که انگلیسی اصلا یاد ندارین! تو همین انجمن از طریق سرچ یا تگها راحت می تونین چند تا موضوع دربارش پیدا کنید ولی نمی کنید.
    پس کسی الکی اعتراض نکنه لطفا.

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    ۳ فروردین ۱۳۸۸ - ۱۷:۵۲

taktemp جان ممنون از نظرت, اما دیگه مشکل حل شده :|

انجمن انجمن سابق نیست چون کاربرهای جدید خرابش کردن

تو همه انجمن ها اسپم و ... هست تنها اینجا نیست, و دلیل نمیشه شما عضو قدیمی انجمن بودید هرکی جدید عضو شد را گناهکار بدونید,کاربرای جدیدی هستن که نیومده قالب و پلاگین میسازند اونا هم خرابکارند ؟

• taktemp

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶۶
    ۳ فروردین ۱۳۸۸ - ۱۷:۵۶

و دلیل نمیشه شما عضو قدیمی انجمن بودید هرکی جدید عضو شد را گناهکار بدونید,کاربرای جدیدی هستن که نیومده قالب و پلاگین میسازند اونا هم خرابکارند ؟

نه منظورم رو یه عده خاص هست مخاطب من همه نیستن.

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    ۳ فروردین ۱۳۸۸ - ۱۸:۱۴

نه منظورم رو یه عده خاص هست مخاطب من همه نیستن.

تو این ماه 2 تا نام کاربری بسته شده ! یکیش منم (البته من کاری نکردم به خاطر نام کاربریم بود) :D دومیش هم یه بنده خدایی بود(که اسپم زیاد میداد)
    بقیه همه گل هستند @},-

• farzadsg

آفلاین
    عضو
    ۳ فروردین ۱۳۸۸ - ۱۸:۲۳

فکر کنم این بحث تموم بشه خیلی بهتر باشه @},-

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۴ فروردین ۱۳۸۸ - ۱۸:۳۳

به‌درخواست کاربران موضوع رو قفل می‌کنم٬ اگه باز هم انتقادی بود (به‌جز مشکلاتی که در این موضوع مطرح شد) می‌تونین یه موضوع جداگانه بزنین.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.