انجمن

فراخوانی تصویر در قالب با سایز دلخواه  (۴ نوشته)

• mrjaber

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۸

سلام
    امروز یک سایتی رو دیدم که تصاویر شاخصش (بندانگشتی) همون تصویر اصلی بود فقط با یه روشی تصویر رو طوری فراخوانی کرد که سرعت سایت رو اصلان پایین نمی اورد
    اگه بشه دوتان کمک کنن ما هم ازش استفاده کنیم ممنون میشم هم سرعت سایت بالا میره هم فضای هاست برای اپلود تصویر شاخص پر نمیشه
    تصویر به این شکل فراخوانی شده مثلا
    http://www.beytoote.com/modules/mod_raxo_allmode/tools/tb.php?src=/images/stories/fun/fu3362.jpg&w=60&h=30&zc=1
    صفحه اصلی سایت هم که beytoote.com
    یه چیزی شبیه این بشه خیلی عالی میشه, میتونید خودتون سرعت لود سایت رو ببینید تو سایت gtmetrix.com

• mortezq21

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۳
    ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۴

دوست عزیز این سایت مورد نظر شما وردپرس نیست. در وردپرس هم چنین قالب هایی داریم که خودشان موقع آپلود تصویر در پست یک تصویر شاخص به صورت خودکار می سازه. ولی اینطور که شما میگید نیست که هر دو یک تصویر باشه شما این سایتی رو که گفتید ببینید و یک پست را در ادامه مطلبش ببینید تصویر سایز بزرگتر است و در صفحه اصلی همان تصویر شاخص.

اگر میخواهید این کار را پوسته به صورت خودکار انجام دهد از این کدها استفاده کنید.
    در ابتدا این کد را در فایل فانکشن قالب قرار دهید

add_theme_support( 'post-thumbnails' );

بعد از این کد در حلقه وردپرس استفاده کنید قبل از تابع های the_content و یا the_excerpt . معمولا قالبی که پستش ادامه مطلب داشته باشد و کاراکتر های پست را در صفحه اصلی محدود کند از تابع the_excerpt استفاده می کند.

مثال

while ( have_posts() ) : the_post();
    <?php the_post_thumbnail(); ?>
    <?php the_excerpt(); ?>
    کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mrjaber
  • mrjaber

آفلاین
    عضو
    ۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۷

بله درسته اگه میشود که خیلی عالی میشود
    با جی کوئری فراخونی کرده فکر کنم وردپرس هم باید بشه
    فقط به مرورگر سایز تصویر قالب رو که باید نمایش داده بشه می فهمونه. باز اگه دوستان و طراحان قالب عزیز اگه اطلاع دارن لطف کنند ممنون میشم

• mrjaber

آفلاین
    عضو
    ۸ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۲:۳۵

کسی نیست کمک کنه؟!
    من یه چیزایی پیدا کردم ولی طریقه استفادشو نمیدونم
    http://www.php-jquery.ir/1307/%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B2-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-php
    فکر کنم با این بشه.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.