انجمن

نمایش پست ها در دسته بصورت تصویر مربعی  (۲ نوشته)

• mehransw

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸
    # نوشته شده: ۴ سال پیش
    ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۱

سلام
    صفحه دسته بندی های سایت من بصورت فهرستی میاد و حتی کلید ادامه مطلب هم نداره فقط عنوان پست و دو خط از اول پست
    چطور میتونم زمان کلیک روی لینک دسته در صفحه وارد شده پست ها بصورت مربع مربع با توضیح مثلا مختصری زیرشون با کلید ادامه مطلب نشون داده بشن مثلا 4 یا سه پست در یک خط ... اینو توی یه قالب دیگه دیدم ولی دانش انجام دادنش رو ندارم توی قالب خودم
    لطفا کمک کنید

اینم صفحه یکی از کتگوری هام
    http://faramehr-co.ir/blog2/category/%d9%82%d8%b7%d8%b9%d8%a7%d8%aa-%da%a9%d8%a7%d9%85%d9%be%db%8c%d9%88%d8%aa%d8%b1%db%8c/fan-cpu/

• kamalireal

آفلاین
    استاد
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵۶
    # نوشته شده: ۴ سال پیش
    ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸

mehransw گفت:
    سلام
    صفحه دسته بندی های سایت من بصورت فهرستی میاد و حتی کلید ادامه مطلب هم نداره فقط عنوان پست و دو خط از اول پست
    چطور میتونم زمان کلیک روی لینک دسته در صفحه وارد شده پست ها بصورت مربع مربع با توضیح مثلا مختصری زیرشون با کلید ادامه مطلب نشون داده بشن مثلا 4 یا سه پست در یک خط ... اینو توی یه قالب دیگه دیدم ولی دانش انجام دادنش رو ندارم توی قالب خودم
    لطفا کمک کنید

اینم صفحه یکی از کتگوری هام
    http://faramehr-co.ir/blog2/category/%d9%82%d8%b7%d8%b9%d8%a7%d8%aa-%da%a9%d8%a7%d9%85%d9%be%db%8c%d9%88%d8%aa%d8%b1%db%8c/fan-cpu/

درود .
    اگر قالب شما این امکان را نداشته باشد ، یعنی تنظیماتی برای اینکار نداشته باشید ،
    باید دانش کدنویسی داشته باشید تا بتوانید قالب خود را شخصی سازی کنید .
    فایلی که می بایست ویرایش کنید category.php هست ، اگر قالب شما فاقد این فایل بود archive.php را ویرایش کنید و یا محتوای archive.php را کپی و یک فایل جدید بنام category.php بسازید و ویرایشات را روی آن انجام دهید .
    برای دریافت لینک ادامه مطلب میتوانید از تابع the_permalink استفاده کنید ، بصورت زیر :
    <a href="<?php the_permalink(); ?>" title="<?php the_title(); ?>">ادامه مطلب</a>
    البته این نمونه هست و میتوانید شخصی سازی کنید...

اگر هم تسلط ندارید پیشنهاد میکنم به یک طراح بسپارید تا قالب شما را شخصی سازی کند .

موفق باشید .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mehransw

درباره‌ی این موضوع