انجمن

چگونگی لینک های لینکدونی ( myLinksDump.php )  (۱۶ نوشته)

• محمود

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۳
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۲۳ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۵:۱۰

سلام به دوستان
    می دونم که این مطلب مطرح شده ولی لینکهای آموزشی اون خراب بود و توی وب هم نتونستم مطالبی در نهایت مربوط به وردپرس باشه پیدا کنم.

یه توضیح می خواستم و اونم اینکه بعد از اینکه من قالب سایتم رو کامل کردم و لینک های لینکدونی هم طبق دستور انجام دادم ولی وقتی با لینکدونی های دیگه مقایسه می کنم می بینم که لینک های من فقط اسم لینک رو می زاره ولی مثلا پی سی دانلود متن کامل خبر رو توی لینکدونی می زاره .
    می خواستم بدونم من که از پلاگین myLinksDump استفاده می کنم باید تنظیماتی رو اونجا انجام بدم؟

این هم تصویر لینکدونی من با پی سی دانلود
    http://yaraneamin.org/10_temp/WP/1.gif

میخوام که دقیقا عین خبر رو بیاره و نمایش بده نه اینکه اسم سایتو

http://blog.yaraneamin.org/

• silvercover

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۴۹۷
    ۲۳ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۶:۳۳

با اینکه دقیق متوجه منظور شما نشدم. اما این دست خود شماست. شما چه از هر جایی بخواین لینک وارد کنید این دست خودتون هست که عنوان و آدرس و شرحش رو بنویسید. اگر از مد درج لینک خارج از پنل ورد پرس استفاده می کنید باید همیشه چک کنید که عنوان چی گذاشته شده و باب طبع هست یا نه.

• محمود

آفلاین
    عضو
    ۲۳ مرداد ۱۳۸۸ - ۲۰:۵۱

سیلور جان عزیز.
    منظورم من رو متوجه نشدید
    می گم که فرق سایت من با پی سی دانلود اینه که لینکدونی اون متن خبر رو میاره و نشون می ده.
    ولی سایت ما خود سایت خبر رو میاره؟؟

چطور وردپرس این کار رو کرده. توی فروم هم دوستان به این مطلب اشاره کرده بودند ولی متاسفانه لینکهایی که برای آموزش بود خراب بود و نتونستم متوجه بشم که چطوری می شه مثل پی سی دانلود این کار رو انجام داد.

• silvercover

آفلاین
    ناظم
    ۲۳ مرداد ۱۳۸۸ - ۲۱:۴۷

الان متوجه منظور شما شدم. ببینید این ویژگی در این افزونه هم وجود داره و کافی هست که شما فعالش کنید. برای این کار از بخش تنظیمات وردپرس وارد بخش لینکدونی من بشید. در ادامه گزینه "بازگشایی در پنجره دارای نوار بالایی" رو فعال کنید تا لینک های شما هم مشابه پی سی دانلود نمایش داده بشن.

• محمود

آفلاین
    عضو
    ۲۴ مرداد ۱۳۸۸ - ۰۱:۰۴

دوست مهربونم بازم منظورم رو شاید خوب نتونستم بگم.
    این کاری رو که فرموده بودید رو انجام دادم ولی من میخوام که مثل بقیه لینکدونی هایی که دیدم وقتی که مثلا توی پیوند ها لینک آفتاب نیوز رو میدارم اولین خبری که توی سایت آفتاب نیوز هست رو نمایش بده. و اگر خبر آفتاب نیوز هم تغییر کرد خبر من هم توی لینکدونی تغییر کنه. ~O)(حالا یه قهوه بخوریم)

http://yaraneamin.org/10_temp/WP/1.gif به این عکس خوب توجه کنید.
    منظورم توی تمامی لینکهای من با پی سی دانلود هستش. :|

• silvercover

آفلاین
    ناظم
    ۲۴ مرداد ۱۳۸۸ - ۰۱:۴۲

باید اعتراف کنم که توضیحات شما کمی گنگ بود. ولی در نهایت فکر کنم متوجه منظور شما شده باشم. شما میخاین که سایت هایی رو به لینکدونی معرفی کنید و اگر لینک های سایت های اصلی تغییر کرد بلافاصله تغییرات و اضافات به لینکدونی شما هم اعمال و منعکس بشه. خب طبیعتا همچین چیزی در حال حاضر توی این افزونه لینکدونی نیست که بیاد خروجی سایت های دیگه (خوراک یا RSS ) رو بخونه و در لینکدونی شما درج کنه. در حال حاضر تمامی لینک ها در لینکدونی به صورت دستی درج میشه.

• محمود

آفلاین
    عضو
    ۲۴ مرداد ۱۳۸۸ - ۲۳:۳۰

آقای سیلور جان تمام فرمان های شما رو انجام دادم و به همون شکل پی سی دانلود شد. ممنونم از راهنمایی هاتون

ولی بازم سئوال دارم:

1_اینکه چرا این لینکدونی فقط توی صفحه اول نمایش داده می شه ولی در ادامه مطلب جاش خالیه و لینکی توش نیست؟

2_ آیا راهی هست که وقتی که روی لینکی از لینکدونی می ریم بشه کلمه myLinksDump رو از statusbar برداشت و یه اسم دیگه (به عنوان مثال کلمه آرشیو) رو بذاریم؟
    http://yaraneamin.org/10_temp/WP/4.gif
    این تصویر بالا از وبلاگ ماست
    http://yaraneamin.org/10_temp/WP/3.gif
    این تصویر بالا از سایت پی سی دانلود
    (( فکر کنم که اینبار خیلی واضح گفتم)) @},- ~O) :P

3_ اگه میشه یه آدرس یا مقاله ای کامل درباره ساخت آرشیو لینکدونی بدید. چون قبلی که با خود برنامه بود(آکروبات)، خیلی کم و مختصر بود و من هرچی فکر کردم نتونستم تا نصفه بیشتر برم جلو. (مغزم دیگه نکشید :P )

4_ آیا راهی هست تا بشه این متن رو از زیر پلاگین GD Star Rating حذف کرد و نمایشش نده؟ (Rating: 8.0/10 (1 vote cast))
    http://yaraneamin.org/10_temp/WP/5.gif

• silvercover

آفلاین
    ناظم
    ۲۵ مرداد ۱۳۸۸ - ۰۷:۲۲

1_اینکه چرا این لینکدونی فقط توی صفحه اول نمایش داده می شه ولی در ادامه مطلب جاش خالیه و لینکی توش نیست؟

هر جایی که بخواین لینکدونی درج بشه باید کدش توی قالب به همون صورتی که توی فایل index.php درج شد درج بشه. اگر برای ادامه مطلب بخواین باید کد تابع مربوطه توی فایل single.php هم درج بشه.

2_ آیا راهی هست که وقتی که روی لینکی از لینکدونی می ریم بشه کلمه myLinksDump رو از statusbar برداشت و یه اسم دیگه (به عنوان مثال کلمه آرشیو) رو بذاریم؟

برای این کار نیاز به کمی تغییرات در کد افزونه هست و به طور ساده و از طریق تنظیمات نمیشه این کار رو صورت داد. شاید در نسخه های بعدی ویژگی هایی برای تولید چنین آدرس هایی به افزونه گذاشتم. البته شما اگر با ویژگی mod_rewrite آپاچی آشنایی داشته باشین می تونین این کار رو صورت بدین تا یه حدودی.

3_ اگه میشه یه آدرس یا مقاله ای کامل درباره ساخت آرشیو لینکدونی بدید. چون قبلی که با خود برنامه بود(آکروبات)، خیلی کم و مختصر بود و من هرچی فکر کردم نتونستم تا نصفه بیشتر برم جلو. (مغزم دیگه نکشید :P )

به اعتقاد من همون نوشته ای که در فایل راهنما درج شده کافی هست و نیاز به مقاله کامل نداره. ;-)

4_ آیا راهی هست تا بشه این متن رو از زیر پلاگین GD Star Rating حذف کرد و نمایشش نده؟ (Rating: 8.0/10 (1 vote cast))

یه راه ساده و کلک مرغابی استفاده از صفت display:none در کلاس شیوه نامه این افزونه هست. فایل زیر رو توی ادیتور باز کنید:
    http://blog.yaraneamin.org/wp-content/plugins/gd-star-rating/css/gdsr.css.php
    سپس کلاس ratingtext رو از توش پیدا کنید و دستوری رو که در بالا گفتم توی بلوکش درج کنید و سیو کنید.

• محمود

آفلاین
    عضو
    ۲۵ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۷:۲۱

این دستور(ratingtext) رو توی فایل gdsr.css.php پیدا کردم. ولی منظور از ....توی بلوکش درج کنید و سیو کنید... رو متوجه نشدم.
    من خط فرمانش رو پیدا کردم این بود:
    .ratingtext { padding-bottom: 2px; margin-bottom: 2px; margin-top: 0px; }

و اون دستور رو به آخرش باید اضافه می کردم؟ یعنی به شکل زیر:؟؟؟

.ratingtext { padding-bottom: 2px; margin-bottom: 2px; margin-top: 0px; display:none }

اگه که درست متوجه شدم . من این کار رو انجام دادم ولی اتفاق خاصی نیوفتاد. :-?

• محمود

آفلاین
    عضو
    ۲۵ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۷:۳۴

تمام دستورات رو به درستی انجام دادم و درست شد. (فقط باید یه بار ctrl+F5 رو می زدم)
    خیلی خیلی ممنون از شما دوست گرامی :D @},-

• محمود

آفلاین
    عضو
    ۱۲ مهر ۱۳۸۸ - ۱۷:۱۹

با سلام :
    ۳ تا سئوال دارم
    1_ می خواستم در باره افزونه gd-star-rating بپرسم که آیا راهی هست تا بشه اون امتیاز دهی که به شکل انگشت دست هست رو حذفش کرد؟
    2_ آیا راهی هست که بشه به انتخاب خودمون جا و مکان امتیاز دهی رو تغییر بدیم؟
    چون وقتی که خودش رو نصب می کنیم به صورت پیش فرض به انتهای پست می اندازتش
    3_ که از همه مهمتره اینه که وقتی پلاگین رو فعال می کنم در قسمت نوشتن مطلب جدید تمامی ابزارهای مدیریت نوشته حفظ می شه و با غیر فعال کردنش به حالت عادی می می گرده؟!

یه نکته : وقتی این پلاگین رو روی لوکال تست کردم خوب جواب داد و مشکلی در قسمت ابزارهای ( نوشته‌ی تازه )نبود. ولی روی هاست جواب منفی می ده

• mohsen391

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۷ بهمن ۱۳۹۰ - ۲۰:۰۰

من تو قسمت " شیونامه لینکدونی " هر گزینه ای رو که انتخاب میکنم اعمال نمی شه مشکل از کجا میتونه باشه؟

• NESTED

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵۴
    ۲۷ بهمن ۱۳۹۰ - ۲۰:۵۸

مورد از قالب شما هست که نمیذاره استایل پلاگین درون اون لود بشه
    بررسی موجود بودن توابع زیر در فایل هدر و فوتر قالب :

<?php wp_head(); ?>

<?php wp_footer(); ?>
  • mohsen391

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵
    ۲۷ بهمن ۱۳۹۰ - ۲۲:۵۸

NESTED گفت:
    مورد از قالب شما هست که نمیذاره استایل پلاگین درون اون لود بشه
    بررسی موجود بودن توابع زیر در فایل هدر و فوتر قالب :

<?php wp_head(); ?>

<?php wp_footer(); ?>

ممنونم ولی اینارو کجا باید قرار بدم ؟ فایل هدر رو باز کردم و کد هدر رو تو اولین خط هدر و کد مربوط به فوتر رو هم تو اولین خط فوتر قرار دادم اما باز تغییری نکرد

• amirahar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۳ دی ۱۳۹۱ - ۱۳:۵۲

سلام

من می خوام یک برگه بسازم و لینکها داخل اون نمایش داده بشن آیا امکانش هست. من که نتونستم پیدا کنم

• silvercover

آفلاین
    ناظم
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۳ دی ۱۳۹۱ - ۱۴:۰۱

amirahar گفت:
    سلام

من می خوام یک برگه بسازم و لینکها داخل اون نمایش داده بشن آیا امکانش هست. من که نتونستم پیدا کنم

بله امکانش هست. شما می تونید از شرت کد (shortcode) استفاده کنید. در حین ساخت برگه توی ادیتور این رو بذارید [myLinksDump]

درباره‌ی این موضوع