انجمن

تایپیک چرا قفل میکنید  (۳۵ نوشته)

• m-j

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۱
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۲ شهریور ۱۳۸۸ - ۲۱:۴۴

تایپیک چرا قفل میکنید

http://forum.wp-persian.com/topic/5199?replies=10#post-38015

این مپ سایت ما مشکل داره خوب چه قوانینی رعایت نشده

http://www.bixbix.ir/sitemap.xm

نقشه این سایت خرابه خوب بگین چیکار کنم :O :(( قفل میکنید

• quran

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۶
    ۲ شهریور ۱۳۸۸ - ۲۲:۴۸

من از طرف مدیریت معذرت می خوام . البته شاید به خاطر ارسال جفنگ بوده. :-? :-?

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۲ شهریور ۱۳۸۸ - ۲۳:۱۰

الان همین تاپیک شما هم اسپم محسوب میشه و طبق قوانین سایت من باید تاپیک رو قفل کنم.
    اگر قوانین رو رعایت کنید و اسپم ارسال نکنید ، تاپیکتون قفل نمیشه.

• m-j

آفلاین
    عضو
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۰۰:۵۵

معاون عزیز به جای اینکه همش بگی اسپم اسپم

یه 2 تا چیز یاد میگرفتی مشکل من امثال من راه مینداختی....... من مشکلم گفتم ادرس دادم

http://www.bixbix.ir/sitemap.xm

بعد شما میگید مشکل نداره

نه جون من اینجا یه نگاه کنید این مشکل نداره :O :((

بعد تاپیک قفل میکنید

• عقیق

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۳
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۰۱:۰۳

شما هم یه ذره رعایت کنید به جایی بر نمیخوره. @},-
    من تا حالا ندیدم که پسوندی با عنوان sitemap.xm شاید sitemap.xml گرچه که الان سایتتون اصلا بالا نمیاد . :?

• ~> Mr.vAhiD.DI <~

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۶۴۹
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۰۱:۰۸

http://forum.wp-persian.com/topic/5195?replies=3 تاپیک منو نگاه کنید . من سوال پرسیدم اقای Mizsia تاپیک رو قفل کرد . یعنی چی این کار شما ؟؟؟؟ به این نمیگن انجمن که . انجمن جای سوال کردنه که بیایم جواب بگیریم نه اینکه بیاید هر چی تاپیکه قفل کنید . چه دلیلی داره شما برین انجمن سایتهای دیگه رو ببینید مثلا دیتالایف و نیوک و مووبل تایپ ببینین اینجوریه ؟؟؟ وردپرس خودش بدون نقصه بذارین انجمنش هم بدون نقص باشه دیگه . کارتون اصلا معنی نداره . اینجوری نه کاربرا هیچ سودی نمیبرن بلکه وقتشون هم هدر میره . اینجا چند تا کاربر فعال داره یکیش سزار عزیزه و بقیه دوستان . خوب مدیرا رو زیاد کنید تا اسپم ندیم . تازه اینی که شما میگین اسپم ما میگیم پست برای بالا اومدن تاپیک . ببینید دوستان وقتی یه تاپیک میره ته و کسی نمیبینش و جوابی نمیده باید چیکار کرد ؟؟؟ خودتون جوابمو بدین .....

به جای اینکه بیاین تاپیک ها رو تک تک قفل کنید بیاید مدیرا رو اضافه کنید تا هر سوالی که پیش میاد و یک کاربر میپرسه سریعاً جواب رو بگیره و دیگه به قول شما اسپم نکنه . وردپرس سیستم قدرتمندیه . پس باید انجمن قوی ای هم داشته باشه . اگه با حرفم مخالفید بگیدد . هدف همه ی ما پیشرفت وردپرس فارسیه نه چیز دیگه .

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۰۱:۳۵

1_ شما سوال پرسیدی ، بعد برای بالا آوردن تاپیکت انجمن رو اسپم کردی. کار اول مشکلی نداره ، کار دوم خلاف قانونه .
    2_همه ی مراجعین به انجمن وردپرس فارسی به دنبال جواب برای سوالاتشون هستند و این فقط مشکل شما نیست. مشکل اسپم کردن شما اینه که "نوشته های چرت و بی مفهوم" شما و امثال شما ، بقیه ی کاربرانی که به دنبال جوابشون هستند رو گیج میکنه . اینقدر تاپیک و سوال تکراری باز میکنید و قبلش جستجو نمیکنید که هر کاربر تازه واردی ترجیح میده برای هر سوال تکراری خودش یک تاپیک جدید باز کنه.
    3_همه ی حرف های شما پاک کردن صورت مسئله است. کار شما خلاف قانونه و باهاش برخورد میشه ، حالا شما هر شکلی که میخوای بهش بده.
    4_اینکه کی فعالیت داره و کی نداره به من مربوط نیست ، اما ، من و امثال من که اینجا رو راه انداختیم کاربرای زیادی رو دیدیم که چند ماه فعالیت خوبی داشتند و بعدش دیگه خبری ازشون نشده ، پس لازم نیست فعالیت کاربر دیگه رو به رخ من بکشی.
    5_برای اطلاع شما عرض میکنم ، وظیفه مدیران انجمن ، پاسخ گویی به کاربران نیست ، این کاربران انجمن هستند که جواب سوالای هم رو میدن ، وظیفه ی مدیران انجمن حفظ نظم انجمن در برابر کاربرانی مثل شماست.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • pelato

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۰۲:۰۵

نوشته های چرت و بی مفهوم :O :O :O

فکر نمیکنم جای این حرف اینجا باشه... :?

خواستم یه گله از مدیران انجمن کنم ، که پشیمون شدم.

از این ترسیدم که جناب معاون این جواب رو به من هم بدن : وظیفه مدیران انجمن ، پاسخ گویی به کاربران نیست

• ~> Mr.vAhiD.DI <~

آفلاین
    عضو فعال
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۰۲:۰۸

1_ شما سوال پرسیدی ، بعد برای بالا آوردن تاپیکت انجمن رو اسپم کردی. کار اول مشکلی نداره ، کار دوم خلاف قانونه .

مثل اینکه عزیز متنو خوب نخوندی . "تازه اینی که شما میگی اسپم ما میگیم پست برای بالا اومدن تاپیک . ببین وقتی یه تاپیک میره ته و کسی نمیبینش و جوابی نمیده باید چیکار کرد ؟؟؟ "خوب جواب اینو بده دیگه.چرا چیز دیگه میگی :))

2_همه ی مراجعین به انجمن وردپرس فارسی به دنبال جواب برای سوالاتشون هستند و این فقط مشکل شما نیست. مشکل اسپم کردن شما اینه که "نوشته های چرت و بی مفهوم" شما و امثال شما ، بقیه ی کاربرانی که به دنبال جوابشون هستند رو گیج میکنه . اینقدر تاپیک و سوال تکراری باز میکنید و قبلش جستجو نمیکنید که هر کاربر تازه واردی ترجیح میده برای هر سوال تکراری خودش یک تاپیک جدید باز کنه.

من نگفتم سوال فقط مشکل منه :D عزیز چرا چرت و پرت میگی ؟؟؟ من اول جستجو کردم دیدم جوابش نیست اومدم اینجا مطرح کردم ;-)

3_همه ی حرف های شما پاک کردن صورت مسئله است. کار شما خلاف قانونه و باهاش برخورد میشه ، حالا شما هر شکلی که میخوای بهش بده.

اینم برمیگرده به حرف اولیم ;-)

4_اینکه کی فعالیت داره و کی نداره به من مربوط نیست ، اما ، من و امثال من که اینجا رو راه انداختیم کاربرای زیادی رو دیدیم که چند ماه فعالیت خوبی داشتند و بعدش دیگه خبری ازشون نشده ، پس لازم نیست فعالیت کاربر دیگه رو به رخ من بکشی.

شما اینجا رو راه انداختین ولی چیکار میکنین میاین توی 10000 تا تاپیک مینویسین به علت عدم رعایت قوانین سایت این تاپیک تا اطلاع ثانوی قفل میشود. :)) همینشکلی پستتاتون شده 975 تا :O :P

5_برای اطلاع شما عرض میکنم ، وظیفه مدیران انجمن ، پاسخ گویی به کاربران نیست ، این کاربران انجمن هستند که جواب سوالای هم رو میدن ، وظیفه ی مدیران انجمن حفظ نظم انجمن در برابر کاربرانی مثل شماست.

چه ربطی داره . اگه یه نفر بیاد اینجا فقط بنویسه به علت عدم رعایت قوانین سایت این تاپیک تا اطلاع ثانوی قفل میشود. بهش نمیگن مدیر که . کی گفته کار مدیرا حفظ انجمنه فقط .این کارو یه بچه هم میتونه انجام بده . وظیفه همه مدیران اینه بیان به سوالات کاربرا جواب بدن . حفظ انجمن هم در کنارش یکی از کارهاشونه ;-)

امیدوارم بچه بازی در نیاری و اکانتمو نبندی ;-)

اینکه به من بی احترامی کردی بخشیدمت ولی دیگه تکرار نشه :D ;-) @},-

• m-j

آفلاین
    عضو
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۰۳:۵۸

Mr-vAhiD-DI گفت:
    تازه اینی که شما میگین اسپم ما میگیم پست برای بالا اومدن تاپیک . ببینید دوستان وقتی یه تاپیک میره ته و کسی نمیبینش و جوابی نمیده باید چیکار کرد ؟؟؟ خودتون جوابمو بدین .....

منم واسه همین دوباره یه پست میدم تا از اون زیر پستم نپره بیرون..بعد میگین اسپم

به خدا انجمن دیدم 4 صبح مشکل میگی 4:15 مشکل حل میکنند اونم کی ..مدیراش :|

شما الا تایپیک قفل میکنید من میرم پشتم نگاه نمیکنم فردایکی دیگه میاد عین من باز بخیال میشه میره.. پس فردا دوباره قفل میکنید ..میره ..خوب این مشکلات کی حل میشه..؟؟؟

الان این

http://www.bixbix.ir/sitemap.xml

چه مشکلی داره میشه بگین :O

• m-j

آفلاین
    عضو
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۰۴:۰۸

:)) خوب یه چیز جالب اینجارو ببنید

http://forum.wp-persian.com/topic/1462?replies=10#post-12642

۵ ماه پیش با یوزر mojtava همین مشکل داشتم اما یاد نگگرفتم ..چرا ...؟؟

...اینم لینک هایی از این قبیل ..که تهش به هیچی ختم نمیشه

http://forum.wp-persian.com/topic/1462?replies=10#post-12642

http://forum.wp-persian.com/topic/2550?replies=8#post-20450

http://forum.wp-persian.com/topic/4124?replies=3#post-29955

http://forum.wp-persian.com/topic/5179?replies=10#post-37866

http://forum.wp-persian.com/topic/2892?replies=7#post-22551

http://forum.wp-persian.com/topic/130?replies=28#post-1327

:(( :(( :(( :((

• سزار

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۷۸
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۰۵:۲۷

دوستان سخت نگیرید و زرنگ باشید !!؟ @},- ~O)

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۰:۲۳

شما اینجا رو راه انداختین ولی چیکار میکنین میاین توی 10000 تا تاپیک مینویسین به علت عدم رعایت قوانین سایت این تاپیک تا اطلاع ثانوی قفل میشود. :)) همینشکلی پستتاتون شده 975 تا :O :P

اول سلام
    شما یه نگاه به پستهای چند سال پیش بهرنگ عزیز بندازید ویا به وبلاگشون مراجعه کنید متوجه بار علمی و دلیل اینکه شده معاون انجمن و دلیل زیاد شدن پستشون رو متوجه میشین.

چه ربطی داره . اگه یه نفر بیاد اینجا فقط بنویسه به علت عدم رعایت قوانین سایت این تاپیک تا اطلاع ثانوی قفل میشود. بهش نمیگن مدیر که . کی گفته کار مدیرا حفظ انجمنه فقط .این کارو یه بچه هم میتونه انجام بده . وظیفه همه مدیران اینه بیان به سوالات کاربرا جواب بدن . حفظ انجمن هم در کنارش یکی از کارهاشونه ;-)

من خودم انجمن دارم و توی چند جا هم مدیر بودم و هستم واین حرف که مدیرا وظیفه ایی برای جواب به کاربرا ندارن درسته.
    شبیه به اینکه توی مدرسی مدیر جواب درسی داشن اموز رو نمیده.
    اگه سایت آموزشی باشه آره حرف شما مصداق داره ولی اینجاانجمنش آموزشی نیست. در اصل سوال وجوابه

امیدوارم بچه بازی در نیاری و اکانتمو نبندی ;-)
    اینکه به من بی احترامی کردی بخشیدمت ولی دیگه تکرار نشه :D ;-) @},-

اینجا مثل بعضی جاها نیست که طرف بخاطر چند تا جر و بحث بیاد اکانت ببنده در ضمن این خط اخرتون یه مقدار بد جمله بستی. امیدوارم متوجه شده باشی :-/

در کل باید با قانون همراه شد نه اینکه بیخودی باهاش سر جنگ داشته باشیم
    موفق باشید

پ.ن :
    من وکیل کسی نیستم اما خوب باید از دوستمون که اینهمه زحمت میکشه بدون چشم داشت یه طرفداری یی بکنیم....

بهرنگ
  • mummified

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶۹
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۱:۱۴

با سلام
    با عذر خواهی از شاکی و مدیر و معاونین به دلیل بیان چند خط پائین.
    1- بهتره حرمت ها حفظ بشه و برخی دوستان و خصوصاً معاون عزیز در نوع بیاناتشان دژمنشانه برخورد نکنند و به یکدیگر توهین نکنید.
    2- بنده هم موافقم که وظیفه مدیران تنها پاسخگوئی به سوالات نیست.
    3- ایکاش این سیستمی(bbpress) که برای انجمن در نظر گرفتید پلاگین تشکر داشت تا یه پست تبدیل نشه به اسپم.
    4-الزامی نیست تا تمام کاربران فعال تبدیل به مدیر بشوند. از نمونه های این کاربران فعال در دانشنامه ویکی پدیا نیز وجود دارند. لطفاً این انجمن اختصاصی را با انجمن های شلم شوربایی مثل پی سی ورلد که همه چیز درش پیدا میشه و هدفشون تنها کسب درآمده مقایسه نکنید. آیا این مدیران درآمدی از این راه کسب میکنند که اینگونه با آنها برخورد شود؟؟؟
    5- در برخی مواقع الزام به ایجاد تایپیک جدید میباشد. بر فرض مثال بنده تایپیکی ایجاد میکنم با عنوان X و زمانی که پاسخ خود را گرفتم علامت حل شده را استفاده میکنم و دوست دیگری که پس از مدتی در همان تایپیک قصد مطرح کردن سوالی را داشته باشد مطمئناً پاسخ چندانی نخواهد گرفت. لطفاً بیشتر از آنکه دیگران متهم به ارسال اسپم شوند به فکر تغییراتی در این انجمن باشید.
    با تشکر @},-

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۱:۱۷

من به‌عنوان مدیر تیم از طرف بهرنگ به‌خاطر اون لفظ تندی که به‌کار برد عذرخواهی می‌کنم. البته بقیه‌ی حرف‌هاشو کاملن تایید می‌کنم.

دوستان و کاربران محترم٬ به ما هیچ ارتباطی نداره که توی بقیه‌ی انجمن‌ها چه اتفاقاتی می‌افته٬ هر انجمنی قوانین خودش رو داره و کاربران موظف هستن که قوانین رو رعایت کنن وگرنه دسترسی‌شون مسدود می‌شه. در انجمن ما هیچ‌کس موظف به پاسخ‌گویی به‌کاربران نیست٬ اگه کاربران دوست داشتن به‌هم کمک می‌کنن و اگه دوست نداشتن تیم مدیریتی مسئول این امر نیست.

بالا آوردن موضوعات با ارسال جفنگ هم بر خلاف قوانین ماست و کاربری که سه بار این‌کار رو انجام بده در واقع کاملن سر ناسازگاری با قوانین رو داره و بودن‌ش در انجمن باعث اخلال نظم هست و به‌همین دلیل حساب‌ش بسته می‌شه.

خواندن این موضوع هم می‌تونه کمک کنه: http://forum.wp-persian.com/topic/3589

در مجموع بهتره به‌قوانین احترام بذاریم و به‌همدیگه کمک کنیم تا انجمن بهتری داشته باشیم.

من از امروز نظارت بیشتری روی انجمن انجام می‌دم و حساب همه‌ی متخلفین رو بعد از دریافت سه اخطار می‌بندم و درصورت باز کردن حساب جدید باز هم حساب‌شون رو مسدود می‌کنم.

موفق باشید
    گناهکار

بهرنگ
  • itroom

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۴
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۱:۳۶

به نظر من که باید از فروم با این نظم و ترتیب استفاده کرد من قبل از آشنایی با فروم چیزی از وردپرس نمی دونستم ولی الان دیگه می تونم سایت خودم رو به راحتی اداره کنم . هر فرومی هم برای خودش قوانینی داره که باید بهش احترام گذاشت @},-

• ~> Mr.vAhiD.DI <~

آفلاین
    عضو فعال
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۲:۴۷

سلام دوستان . من هم از اول با این دوست حوبمون Mizsia خوب صحبت کردم اما خودش لحن صحبتشو تغییر داد ما هم همونشکلی که خودش میخواسا باهاش صحبت کردیم .

3- ایکاش این سیستمی(bbpress) که برای انجمن در نظر گرفتید پلاگین تشکر داشت تا یه پست تبدیل نشه به اسپم.

این حرف شما واقعا درسته . من خودم هم میخواستم یه تاپیک با همین عنوان مطرح کنم ولی به خاطر این جربانا و مسائلی که قبلاً دیدم بی خیالش شدم ;-) .
    ببینید دوستان من http://forum.wp-persian.com/topic/3589?replies=30 رو خوندم . ببینید iishtar چی گفت ؟؟؟ اینجا انجمن تخصصی وردپرسه . کاربرا میان سوال میکنن ت اینکه به جواب برسن وگرنه این حق کسی نیست که اسپم کنه تا تعداد پست هاش بره بالا و تاپیک به خاطر چیزای مسخره پر پست شه .
    این تاپیک رو نگاه کنید : http://www.phpnuke.ir/ftopicp-28719-.html من قبلاً نیوک کار بودم . نگاه کنید من توی نیوک اومدم یه نظر دادم که بلوک پیغام کوتاه دوستونه درست کنید توی تاریخ 9 آذر 88 . یه نفر گفت خیلی اینکار سخته و وقت میخواد تا اینکه مدیر سایت اومد و 14هم یعنی 4روز بعد این بلوک رو ساخت و این بلوک شد به عنوان بلوک فیکس توی نسخه 8.2 ;-)
    خوب راست میگین . مدیرا در آمد ندارن . خوب درآمدزایی کنید .
    من میخوام بدونم اگه کاربری سوال داره و جواب سوالش رو کسی نمیده باید چیکار کنه ؟ بره کجا سوال بپرسه ؟ بره انجمن دیگه ای ؟ کدوم انجمن هست که اینقدر وردپرسی داشته باشه ؟؟؟نباید بره پیش پشتیبان سیستم ؟ اگه بازم هدفتون اینه که وظیفه مدیرا نیست قبلو می کنم . حالا سوالم اینه که پس وظیفه کیه ؟؟؟ تو رو خودا فقط جواب این سوال رو بدین . خوب یه عدع شبیه websoft استادن خودشون مشلشون رو حل می کنن یه عده هم مثل نمیتونن از عهده ی خودشتون بر بیان حالا این گروه دوم چیکار کنن؟؟؟
    این دو سایت رو نگاه کنید . ` http://www.7learn.com
    http://www.learn3nter.com
    This Site is proudly powered by WordPress`
    Learn3nteR is proudly powered by Persian WordPress - لرن سنتر با افتخار از وردپرس فارسی نیرو گرفته است
    تورو خدا بذارین وردپرس پیشرفت کنه . من اومدم لینکدونی رو نصب کردم دیدم نشکل داشت سوال پرسیدم دیدم کسی جواب نمیده حذفش کردم . بذارین وردپرس پیشرفت کنه . اگه مدیر کم داره بسم الله . مدیر بیاریم. خوب هزینه می خواد تبلیغات بذارین مثل نیوک بالاخره که چی ؟ این وضعیت تا کی باید ادامه داشته باشه ؟؟ سوال > جواب مختصر > اسپم > اسپم > قفل شدن تاپیک ؟

یکی از دوستان دیشب بهم توی چت گفت من تازه وردپرس نصب کردم از من کمک خواست من هم راهنماییش کردم آخرش گفت وردپرس چنگی به دل نمیزنه . من خیلی ناراحت شدم . آخه وردپرس از نظر من و استادم آقای آوند اولین و برترین سیستم مدیریت محتوای . به شرطی که پشتیبانی هم داشته باشه واسته کاربرای مقدماتی مثل خود من . :-)
    من نمیخوام وقت کسیو بگیرم . من می دونم وقت همتون ارزشمنده . از اینکه اینقدر هم مزاحم شدم واقعاً عذر میخوام از همتون . فقط جواب سوال من رو بدین .

دست به دست هم دهیم به مهر وردپرس خویش را کنیم آباد :D

• سزار

آفلاین
    عضو
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۲:۵۶

دیگه موضوع رو بهتره ادامه ندهید دوستان . لطفا پاسخگوی سوال دوستمون باشید و از ایجاد حاشیه و سوء تفاهم خودداری کنید.

زندگی زیباست با تمام وجود اونو .... @},-

• ~> Mr.vAhiD.DI <~

آفلاین
    عضو فعال
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۲:۵۹

3zar جان اگه این موضوع تموم نشه دوباره همین موضوع تکرار میشه . تا کس تکرار باید بشه . نباید یه روزی تموم بشه ؟؟؟ خواهشاً جواب بدین .

• سزار

آفلاین
    عضو
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۳:۰۴

اول باید بگم این موضوع بارها پرسیده شده است . ;-]
    با این حال شما آیا نقشه سایتتان را ایجاد کرده اید . ؟
    آیا از پلاگین خاصی استفاده می کنید برای ایجاد نقشه سایت .؟

امیدوارم مشکلتون حل بشه .

شاد باشید . @},- ~O)

• m-j

آفلاین
    عضو
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۳:۲۱

3zar گفت:
    اول باید بگم این موضوع بارها پرسیده شده است . ;-]
    با این حال شما آیا نقشه سایتتان را ایجاد کرده اید . ؟
    آیا از پلاگین خاصی استفاده می کنید برای ایجاد نقشه سایت .؟
    امیدوارم مشکلتون حل بشه .
    شاد باشید . @},- ~O)

درسته بار ها پرسیده شده

اما چند بار جواب داده شده ؟؟؟؟

1 بارم جواب داده نشده

به خدا من 4 ماه نیوک کار کردم الان نیوکی مشکل پیدا میکنه به سایت نگاه میکنم میدونم دردش چییه

... اما 8 9 ماه وردپرس فقط نصب کردنش یاد گرفتم

بخاطر اینکه بابت همین قضیه 5 6 ماه پیش که گفتی اسپم دادم واسه همین نقشه سایت اکانتم بستین

6 ماه من هنوز یه نقشه سایت نمیتونم نصب کنم

خوب من باید چیکار کنم برم 6 ماه دیگه بیام... خوبه

؟؟؟ الان فکر کنم پر بازدیدترین سایتی که از ورد پرس قدرت گرفته تو ایران دارم

خوب چرا باید اینجوری شه..اینجوری کنید :|

• ~> Mr.vAhiD.DI <~

آفلاین
    عضو فعال
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۳:۳۸

سزار جان نقشه مشکل من نبود عزیزم . یه بار این پست ها رو لطفاً بخون .

• سزار

آفلاین
    عضو
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۳:۴۰

به هر حال شما مشکل الان دارید یا نه ؟

2 تا افزونه معرفی می کنم اونا رو آپلود کنید و فعال تا مشکل نقشه سایت نداشته باشید.

من تمام این کارها رو به راحتی روی تمام وردپرس ها و حتی مولتی یوزر انجام میدم و کار زیادی نداره .
    ممکنه شما در هنگام انجام این کار تنظیمات خاصی رو ارائه می کنید که ایجاد مشکل میکنه .

یکی از بهترین هاش :

http://wordpress.org/extend/plugins/google-sitemap-generator/

اگر با این مشکل داشتید در لینک زیر افزونه های زیادی در این مورد پیدا میکنید

http://wordpress.org/extend/plugins/search.php?q=sitemap-generator

است .

حالا نصب کنید تا توضیحاتش رو بدم .
    شاد باشید.

• websoft

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۴
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۴:۰۱

گذشته از اين حرفا ، كسي كه مياد سوال مطرح ميكنه بايد كسي باشه كه يه زمينه اي داشته باشه ، وگرنه تو گوش ... ياسين خونده !
    يه سوال مطرح ميشه ، يه نفر مياد جواب ميده كه مثلا اين پلاگين ها رو شما بايد نصب كني ، حالا نصب نميشه و در حال نصب شدن آسمون مياد زمين و مشكلات عجيب غريب و ... اينها كه ديگه ربطي به موضوع نداره.
    وقتي تاپيك هم ميره پايين و جوابي تاپيك دهنده نميگيره ، مبني بر اين نيست كه كسي سوالشو نخونده ، اتفاقا هر كسي وارد فروم ميشه به احتمال بالا تا ببينه موضوع جديده و bold شده حتما بازش ميكنه و متن رو ميخونه ، يا ميدونه و پاسخ ميده ، يا هزار بار مطرح شده و ديگه حالش نيست ، يا يه مشكليه كه تا حالا كسي باهاش برخورد نكرده و عملا كاريش نميشه كرد. اينايي كه اينجا پاسخگوئن كه جادوگر نيستن ، حالا انقدر تاپيك بيارين بالا ، تا زير نوشته هاتون علف سبز شه ! والسلام

• ~> Mr.vAhiD.DI <~

آفلاین
    عضو فعال
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۴:۳۱

خوب محمد جان ما چی کار کنیم . اگه مدیران توانایی یا وقت پاسخ دادن به کاربرارو ندارن حداقل موضوع رو نبندن تا ملت بتونن جواب بدن . http://forum.wp-persian.com/topic/5195?replies=3 این رو نگاه کن . جایی این سوال مطرح شده بود اما بدون جواب موند . یعنی سوالش اینقدر سخته ؟؟ فکر نکنم .........

بهترین کار اینه که بیخیال سوال بشیم یا بریم پیش یه نفر که وارده سوال بپرسیم :|

• websoft

آفلاین
    عضو
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۴:۴۱

:-) ببينيد ، مثلا من الان سوال شما رو خوندم ، حالا بايد بيام اين افزونه رو ، روي وب سايت شخصي خودم نصب كنم ، اجرا كنم ، ببينم اصلا ظاهر كاراييش چي هست ، تازه شما ميخواي كد هم بهش اضافه كني ، بيام ( مثلا ) كدشو درج كنم ، ببينم حالا براي ادامه ي مطلب چجورياست ، اصلا شايد من ادامه ي مطلب رو سايتم نداشته باشم حالا به خاطر سوال شما بايد كندوكاو كنم .... ، كسي هم كه وردپرس رو به صورت آزمايشي يه جا نصب نكرده كه روش بياد يه ساعت ور بره ، اين همه كار رو هم تازه بايد انجام داد ، خوب يه نفر از بيابون هم بياد ميفهمه جواب دادن به اين سوال مستلزم يه كار تقريبا طولاني و وقت گيره ، معمولا به همين دليل هم هست كه اكثر كاربرا پاسخگوي اين سوالات نيستن مثل اينه كه يه نفر بياد بگه من از قالب default وردپرس استفاده ميكنم ، چجوري ميشه كداشو تغيير بدم بشه مثل يه سايت تفريحي !!

• سزار

آفلاین
    عضو
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۵:۲۹

:)) محمد جان ممنون از توضیحات بجاتون ....
    لازم بود گفته بشه ، زحمتش افتاد گرن شما .

امیدوارم مشکل دوستمان حل بشه .

شاد باشید @},- ~O)

• websoft

آفلاین
    عضو
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۵:۳۳

شاد باشید @},- ~O)

شادي رو ازمـــون گرفتــن ... :-)

• ~> Mr.vAhiD.DI <~

آفلاین
    عضو فعال
    ۳ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۵:۴۹

داداش محمد بخدا من هدفم اذیت کردن شما نبود . ببخشید که مزاحم شدم . :-)

شاد باشید و شادیهایتان را با دیگران تقسیم کنید ( از شعار های سزار ) ;-) @},-

آخر تاپیک . تاپیک رو دوستان قفل کنید .

والسلام /.

• alighatta

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶۳
    ۴ شهریور ۱۳۸۸ - ۰۰:۰۳

عجب بحث طولانی شده این موضوع!

دوست دارم نظرخودم رو در مورد این موضوع عرض کنم.

اول اینکه مدیران این سایت بنا به دلایل نامعلوم کمی کم حوصله و ناشکیبا هستند و خیلی زود با کاربران برخورد میکنند و این نوع برخورد ها رو در انجمن های قدرتمند تر خیلی کمتر دیدم و معمولا با کاربران بیشتر مدارا میشه.

نکته دوم اینکه من برای اولین بار با مدیران انجمنی مواجه شدم که خیلی راحت اعلام میکنند ما مسئول پاسخگویی به سوالات شما نیستیم! وبا توجه به اینکه هیچ انجمن تخصصی دیگری در زمینه ی وردپرس وجود نداره ، این حالت برای کاربرانی که برای اولین بار با این سیستم مواجه میشند خیلی سخت و نا امید کنند هست.
    نظر شخصی بنده اینه که مدیران باید پاسخگو و فعال باشند و انجمنی که مدیران غیر فعال داشته باشه کارش به هرج و مرج و اسپم و ... کشیده خواهد شد.
    اما به این موضوع اعتقاد دارم که مدیران هر سایت حق دارند قوانین رو خودشون وضع کنند و طبق همین هم سایت خودشون رو مدیریت کنند و کاربران هم وظیفه دارند به قوانین عمل کنند، چرا که قوانین رو مدیران تعیین میکنند و نه کس دیگری، و ما فقط میتوانیم جهت بهتر شدن انجمن ها پیشنهادات و انتقادات خودمون رو محترمانه خدمت مدیران عرض کنیم. (نه با لحن بی ادبی و طلبکاری)

بنده پیشنهادی دارم که فعلا میتونه مشکل رو تا حد زیادی مرتفع کنه واینو قبلا هم عرض کرده بودم.
    به مدیران سایت پیشنهاد میکنم بخش آخرین موضوعات تاپیک ها در صفحه ی اول رو به شکل صفحه به صفحه در آورده و یا طول و تعداد آن ها را بیشتر کنندتا آخرین موضوعات خیلی زود در زیر پست های دیگر گم نشه و موجب ارسال اسپم نشه.

با تشکر از مدیران و کلیه کسانی که در گسترش و آموزش وردپرس زحمت میکشند. ;-)

• m-j

آفلاین
    عضو
    ۴ شهریور ۱۳۸۸ - ۰۱:۳۹

3zar گفت:
    به هر حال شما مشکل الان دارید یا نه ؟
    2 تا افزونه معرفی می کنم اونا رو آپلود کنید و فعال تا مشکل نقشه سایت نداشته باشید.
    من تمام این کارها رو به راحتی روی تمام وردپرس ها و حتی مولتی یوزر انجام میدم و کار زیادی نداره .
    ممکنه شما در هنگام انجام این کار تنظیمات خاصی رو ارائه می کنید که ایجاد مشکل میکنه .
    یکی از بهترین هاش :

http://wordpress.org/extend/plugins/google-sitemap-generator/

اگر با این مشکل داشتید در لینک زیر افزونه های زیادی در این مورد پیدا میکنید
    http://wordpress.org/extend/plugins/search.php?q=sitemap-generator
    است .
    حالا نصب کنید تا توضیحاتش رو بدم .
    شاد باشید.

افزونه که گفتی نصبیدم

http://www.bixbix.ir/sitemap.xml

اما مشکل داره میشه ببینید

• سزار

آفلاین
    عضو
    ۴ شهریور ۱۳۸۸ - ۰۵:۵۳

خوب شما فایل sitemap.xml و فایل فشرده اون رو هم از روی هاستتون پاک کنید و در قسمت تنظیمات افزونه گزینه build برای ایجاد اون اقدام کنید .

شاد باشید . @},- ~O)

• pooryaqazvineh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۰
    ۱۷ مهر ۱۳۸۸ - ۱۹:۳۰

من هم با جناب m-j موافقم.
    آدم هر تاپیکی که میزنه سریع جواب میدید و قفل میکنید یا تا آدم دوتا پست پشت سر هم میزنه جفنگ میکنید.
    آخه این چه کاریه؟
    چرا اینقدر انجمنتون رو محدود میکنید؟
    یه سر به انجمنای دیگه بزنید میبینید مدیریت انجمن چجوریه!

• roohesabz

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    ۲۱ مهر ۱۳۸۸ - ۰۰:۱۲

سلام
    جالب بود که یه پست اینجوری ایجاد شد تا من هم بگم که چرا قفل میکنید بدون حل شدن مشکل؟؟!!!
    این تایپیکی بود که من زدم و مطمئنا مشکل خیلی از دوستان دیگر هم میتونست باشه.
    http://forum.wp-persian.com/topic/5314
    خب دوست عزیز آقا بهرنگ زحمت کشیدن قفل کردن و یک لینک برای بنده گذاشتن به عنوان جواب که برام چیزی نداشت جز وقت تلف کردن
    لینک رو کلیک کردیم رسیدیم به افزونه جلوگیری از اسپم (۲ نوشته)
    تو اونجا هم 2 تا نوشته بود یکی همین مشکل من رو داشت و یکی هم به نام mahdi1368 زحمت کشید قفلش کرد بی جواب با یه لینک دیگه که اون لینک رسید به یک آدرس خارج از انجمن.خب حالا بهرنگ جان شما بگو من اگه میخواستم به سایت فلان شخص برای حل مشکلم برم برای چی اصلا اومدم تو انجمن؟؟!!!!
    البته شخصا قدردان زحمت آقای گناهکار هستم که با سعه صدر جواب بنده رو در مشکلم داشتن.
    یا حق روح سبز

• مهدی

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۰۰
    ۲۱ مهر ۱۳۸۸ - ۰۹:۵۱

به آقای roohesabz :
    دوست عزیز جواب شما داخل همون لینک هایی که بهرنگ جان داده هست، منم با خوندن سوال شما همون جوابِ بهرنگ جان وُ‌ می‌دادم و به دلیل تکراری بودن سوال تاپیک وُ ‌قفل میکردم ، حالا اگر غیر از اون هست بپرسید تا پاسخ داده بشه

با بقیه دوستان : لطفا این موضوع رو دیگه ادامه ندید، با تشکر

بهرنگ

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها