انجمن

اضافه کردن شرط فعالیت در انجمن برای ویترین  (۳۳ نوشته)

• milad200

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸۵
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۳ دی ۱۳۸۹ - ۰۲:۴۸

سلام آقای گناهکار
    خسته نباشید
    ای کاش فعالیت افراد توی انجمن رو هم برای انتخاب مد نظر قرار بدید
    چرا که خیلی از دوستان بار اولشون هست که پست می زنن
    عادلانه نیست دوستانی که هیچ گونه فعالیتی توی انجمن ندارند با دوستانی مثل آقای محسن غیاثی که فعالیت مستمری در انجمن دارند دارای یک امتیاز باشند.
    کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    گناهکار - Moeini - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Saeed Fard - Farshad MC - محسن غیاثی - Mostafa - امین - Omid Sh - amirsaam
  • Moeini

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۹
    ۳ دی ۱۳۸۹ - ۱۰:۱۳

درسته؛
    به نظر من این شرط باعث پیشرفت وردپرس فارسی نیز میشود.

milad200 - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Saeed Fard - Farshad MC - محسن غیاثی - Mostafa - امین - amirsaam
  • گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۳ دی ۱۳۸۹ - ۱۴:۳۶

ایده‌ی خوبیه.

به زودی مشوق‌هایی رو در اختیار افراد فعال در انجمن قرار می‌دیم.

milad200 - Moeini - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Saeed Fard - Farshad MC - محسن غیاثی - Mostafa - امین - Omid Sh - amirsaam
  • ~> Mr.vAhiD.DI <~

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۶۴۹
    ۱۶ دی ۱۳۸۹ - ۱۹:۵۴

میلاد جان وقعاً پیشنهاد خوبی دادی. این جمله کارها واقعاً لازمه. بخدا من خیلی بابت این افرادی که زحمت می‌کشیدن ناراحت می‌شدم. با این کارا به این افراد روحیه‌ای هرچند کوچیک می‌دیم.... واقعاً از ته قلبم متشکرم ازت ، چون پیشنهاد جالبی دادی... امیدوارم یه روزی بشه که هر تاپیکی داده شده بعد از نیم ساعت جواب بگیره و هیچ تاپیکی بی‌پاسخ نمونه :)

آقا گناهکار بنده میگم نسخه‌ی جدید رو بی‌زحمت با اون کارهایی که بنده گفتم تلفیق کنید و بطور یکجا ارائه بدین. اینطوری بهتر میشه.

شاد باشید

Saeed Fard - Farshad MC - محسن غیاثی - Mostafa - milad200 - امین - amirsaam
  • Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۳۰ دی ۱۳۸۹ - ۱۸:۳۷

سلام دوستان گل ..
    مرسی میلاد جان ، واقعا پیشنهاد عالی ای دادی ..
    خیلی خوب بود .. یکی از ضعف هایی که این انجمن داشت همین بود که به لطف دوستان و استاد گناهکار عزیز انشاالله که بر طرف میشه..
    ممنون از همتون دوستای عزیزم...
    موفق باشید../.

Farshad MC - محسن غیاثی - Mostafa - milad200 - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - امین - amirsaam
  • Farshad MC

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶
    ۳۰ دی ۱۳۸۹ - ۱۸:۵۶

آقا میلاد پیشنهاد خیلی توپ و درستی ارائه کردی.
    برای مثال منی که تو این انجمن تازه کار هستم با آقا وحید که خیلی وقته تو این انجمن زحمت میکشه
    (خسته نباشید بهش میگم) که نباید در یک سطح باشیم و حقیقت هم هستش.
    و اگه همین جوی ادامه پیدا میکرد یه جور دل زدگی برای افرادی مثل آقا وحید پیش می اومد.و ظلم بود.
    //Mer30//

Saeed Fard - محسن غیاثی - Mostafa - milad200 - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Moeini - امین - amirsaam
  • ~> Mr.vAhiD.DI <~

آفلاین
    عضو فعال
    ۱۲ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۳:۲۲

Farshad MC گفت:
    آقا میلاد پیشنهاد خیلی توپ و درستی ارائه کردی.
    برای مثال منی که تو این انجمن تازه کار هستم با آقا وحید که خیلی وقته تو این انجمن زحمت میکشه
    (خسته نباشید بهش میگم) که نباید در یک سطح باشیم و حقیقت هم هستش.
    و اگه همین جوی ادامه پیدا میکرد یه جور دل زدگی برای افرادی مثل آقا وحید پیش می اومد.و ظلم بود.
    //Mer30//

درود؛ فرشاد جان نظر لطفته، من کوچیک شما هستم، همه‌ی ماها توی یه سطح هستیم، همه انسانیم؛ پس یکی هستیم :) ...

+++

در ضمن یه انتقاد داشتم: من میگم باز هم برای افرادی که فعال هستن (مستثنای بنده) باید تمهیدات اساسی دیگه‌ای اندیشیده بشه، بخدا اینا یه روزی امیدشونو از دست می‌دن، بخدا دارم از ته دلم این حرفو میزنم، من باز هم می‌گم اگه وردپرس فارسی می‌خواد انجمنش رو دوش چند نفر نباشه و فعال‌تر بشه باید به کاربراش بیشتر اهمیت بده ... بقرآن با این روند همین آشه و همین کاسه... هرازگاهی یه کاربرایی میان و پاسخ کاربرا رو میدن و سپس خسته میشن و میرن... البته من می‌دونم گناهکار باز هم می‌گه نه :) ولی اگه این انجمن زیر دست خود بنده بود طوری به کاربران اهمیت می‌دادم که فکر کنن این سایت، سایت خودشونه :) ... گناهکار عزیز هنوز اون کارها هیچ کدومشو انجام نداده! تاریخ اون تاپیک برای کی هست؟؟ نوشته شده: ۲ ماه پیش :) واقعاً می‌شه به نظر شما امیدی داشت؟ انصافاً نمی‌شه... برای مثال همین چند دقیقه پیش man4toman رو دیدم که برای یه لحظه به انجمن اومد و یه پست گذاشت، دوست داشتم از طریق پیام خصوصی باهاش احوال پرسی‌ای کنم و حالشو بپرسم، بگم چه خبر، بگم مارو یادته استاد؟ ...... ولی حیف !!! چون اینجا حتی پیغام خصوصی نداره :) اینجا حتی یه شکلک نداره :) بخدا خسته شدیم از بس اینو » :) « تایپ کردیم ... دیگه شکلک که حروم نیست!!! این انجمن برای من هرگز یه انجمن دوستانه نبود ... هرگز نشد که مثل وب‌آلفا که یه انجمن دوست داشتنیه باشه... حتی آخرین ارسالی ها و غیره... باز هم حیف ...

من تأکید می‌کنم که از نظر بنده وردپرس فارسی با این روند، همینطوری که بوده هست و خواهد بود :) از نظر من گناهکار خیلی کم، پیشنهادها و انتقادهای کاربران رو به عمل میاره :) نمیگم قبول نمیکنه،نه! بلکه میگم به عمل نمیاره :) ...

ببینید چرا به نظرتون از مجله وردپرس استقبال کامل نشد؟؟ خب همینه دیگه!!! افراد زیادی مایل به کار برای مجله نیستن... این طرح کی مطرح شد؟؟ ۳ هفته پیش خب گناهکار باید یه فراخوان می‌زد و به این کار خوب می‌چسبید و جدی میگرفت... اما باز هم دریغ :) عیبی نداره ... ما که بخیل نیستیم... دوست داریم وردپرس پیشفت کنه ... حالا ما هم اومدیم و نظرمون رو گفتیم ... گناهکار هم انجام نداد... خب شاید دوست نداره :) من یه آدمی هستم همیشه پیگری میکنم ببینم چی شده... ولی دیگه بیخیال میشم... شاید گناهکار این روش رو دوست نداره...

+++

در ضمن مدیران گرامی : این دوست خوبمون: Moeini که واقعاً زحمت زیادی کشیده، انصافاً کوچیک ترین کاری که میشه براش کرد همین ارتقای درجه بود که همین هم براشون انجام داده نشده :)

با احترام؛ وحید - عضو کوچیک انجمن دابلیو‌پی-پرشین دات کام

Moeini - milad200 - امین - Morteza - Saeed Fard - amirsaam
  • Moeini

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۹
    ۱۳ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۲:۱۶

ضمن تشکر از Mr.vAhiD

بنده عرض آقا وحید رو کاملا قبول دارم و یکسری از کارها و نظرات دوستان هست که هنوز عملی نشده !
    البته (شاید جناب گناهکار وقت این کارها رو نداره) ولی با انتخاب مدیر برای قسمت‌های مختلف قطعا باعث پیشرفت و محبوبیت بیشتر وردپرس فارسی میشه .
    درضمن بنده با همین عنوان "عضو" که حتی "عضو فعال" هم نیست ! در خدمت کاربران گل وردپرس فارسی هستیم و درصورتی گناهکار قصد ارتقای درجه دارد، کاران فعال را درنظر داشته باشد .

~> Mr.vAhiD.DI <~ - milad200 - امین - Mostafa - محسن غیاثی - Saeed Fard - amirsaam
  • ~> Mr.vAhiD.DI <~

آفلاین
    عضو فعال
    ۱۳ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۷:۲۳

معینی جان اینجا رو نگاه کن... ببین چقد صمیمی تر، چقد بهتر میان نظرشون میگن و .... آدم غبطه میخوره به مولی ! آخه اینجا دیگه داره بدجوری پیش میره ... من که به شخصه اصلاً راضی نیستم :)

milad200 - امین - amirsaam
  • milad200

آفلاین
    عضو
    ۱۳ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۲:۳۷

سلام
    تشکر از دوستان
    بنده که فکر می کنم آقای گناهکار بیشتر مشغول کارهای فنی هستند و وقت کافی برای رسیدن به امور انجمن رو ندارند
    من پیشنهاد می کنم یک مدیر برای انجمن انتخاب بشه که کل انجمن در دستش باشه و بتونه تغییرات زیادی در امکانات انجمن انجام بده بعد خود این مدیر هر بخش رو به یک مدیر یا هر چی اسمش رو میذارید واگذار کنه و خودش هم روی کار مدیرها نظارت کنه مدیر هر بخش هم برای آسان شدن کارهای خودش به انتخاب خودش چند ناظم یا هر چی که باز اسمش رو میذارین انتخاب کنه .

مدیر کل
    -
    -
    مدیر بخش خاص
    -
    -
    ناظم برای بخش خاص

البته دوستان هم پیشنهاد بدن قطعا بهتر می شه

~> Mr.vAhiD.DI <~ - امین - Saeed Fard - amirsaam
  • ~> Mr.vAhiD.DI <~

آفلاین
    عضو فعال
    ۱۳ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۳:۱۷

میلاد جان بنده این رو قبلاً هم پیشنهاد دادم، ولی بیخیال :)

milad200 - امین - Saeed Fard - amirsaam
  • milad200

آفلاین
    عضو
    ۱۴ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۰:۱۹

ببخشید وحید جان
    جایی نخونده بودم
    شرمنده

~> Mr.vAhiD.DI <~ - امین - Saeed Fard - amirsaam
  • گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۱۴ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۲:۰۶

انتقادات رو خوندم و قبول دارم. اما الان نمی‌تونم به همه جواب بدم، فقط یک نکته فنی هست که بی‌بی‌پرس این امکان رو نداره که مدیر یا ناظم برای یک بخش خاص انتخاب بشه، یعنی هر کسی که ناظم شد برای کل انجمن ناظم می‌شه، وقت هم ندارم که بشینم این امکان رو الان واسه‌ش بنویسم.
    اگه کسی می‌تونه یه افزونه واسه این کار بنویسه کمک بزرگی کرده :)

milad200 - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - امین - Mostafa - Morteza - Saeed Fard - amirsaam
  • امین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۳۹
    ۱۴ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۳:۲۵

واقعا پیش نهاد خوبیه عالی بود ! من به شخصه خودم اگه جواب سوال دیگران را بدونم تا آخرش پاش وای میسم تا جوابش را پیدا کنه بازم ممنون

WPFA - amirsaam
  • WPFA

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۳
    ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۳:۵۷

آها حالا که پای فعالیت و همکاری اومد وسط همه رفتند بابا صبر میکردید چراقها رو خاموش کنیم بعد!!!

راستی یک سوال جناب گناهکار من متوجه شدم نوشته ها شما تمامی اصول نگارشی دستور زبان فارسی رعایت میشه مثلاً همین نیم فاصله (فیلمیه این نیم فاصله زدن) مخواستم بدونم از برنامه خاصی استفاده میکنید معرفیش کنید ما هم استفاده کنیم البته اگه مشکلی نداره تشکر

امین - amirsaam
  • WPFA

آفلاین
    عضو
    ۱۸ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۳:۵۱

پس حتماً مشکل داره

amirsaam
  • گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۲۰ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۶:۲۷

راستی یک سوال جناب گناهکار من متوجه شدم نوشته ها شما تمامی اصول نگارشی دستور زبان فارسی رعایت میشه مثلاً همین نیم فاصله (فیلمیه این نیم فاصله زدن) مخواستم بدونم از برنامه خاصی استفاده میکنید معرفیش کنید ما هم استفاده کنیم البته اگه مشکلی نداره تشکر

من واسه تایپ کردن از برنامه‌ی خاصی استفاده نمی‌کنم. نیم‌فاصله رو با استفاده از شیفت+فاصله می‌زنم.

WPFA - محسن غیاثی - Saeed Fard - amirsaam
  • WPFA

آفلاین
    عضو
    ۲۲ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۰:۴۸

متاسفانه در سیستم بنده اینکار مقدور نیست به همین دلیل پرسیدم.

amirsaam
  • Omid Sh

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸۲
    ۲۵ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۵:۰۵

WPFA گفت:
    متاسفانه در سیستم بنده اینکار مقدور نیست به همین دلیل پرسیدم.

از Alt+0157 استفاده کنید (این رو آقا مصطفی، ناظم بهم یاد دادند).

amirsaam
  • عبدالماجد شه بخش ( ایجباری )

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳۱
    ۲۵ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۷:۲۸

یعنی هر کسی که ناظم شد برای کل انجمن ناظم می‌شه، وقت هم ندارم که بشینم این امکان رو الان واسه‌ش بنویسم.

لازم نیست که هر کی ناظم یه بخش شد دیگه بخش ها دسترسی داشته نباشه . هر کی ناظم بخشی شد بهش بگیم فقط توی همون بخش کار کنه . یعنی به عنوانش فقط اضافه میکنیم ناظم فلان مثل کاربرا که یکی هست عضو فعال یکی دیگه غضو حالا اگه گناهکار وقت داشته باشه فقط همینو اضافه کنه عالی میشه . البته همونطور که گفتند وقت ندارند از دوستان هرکی میتونه پروژه رو شروع کنه هر جا مشکلی داشت همینجا بقیه هم باهاش شراکت کنند .
    درضمن برای ناظم شدن کجا ثبت نام میکنید ؟

alliso0l - Saeed Fard - amirsaam
  • WPFA

آفلاین
    عضو
    ۲۶ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۲:۵۴

OmidSh گفت:

از Alt+0157 استفاده کنید (این رو آقا مصطفی، ناظم بهم یاد دادند).

خسه نباشی اینکه گفتی آدرس کجاست!!!
    مرد مومن اینکار که راحت‌تره کنترل+شیفت+2 تا بخوای اینهمه عدد بزنی.
    اینو هم از من یادبگیر عضو ساده
    اصلاً مشکل همین مسیر طولانی است بهترین حالت همان شیفت+اسپیس است که برای آن هم باید فایل صفحه کلید عوض شود در سیستم که آنهم کار طولانی و بیهوده‌ایی است که در صورتی که سیستم عامل رو عوض کنی <<روز از نو باقالی بار کن>>
    در مورد این موضوع مدیریتی چرا بیخود اینقدر لقمه را می‌پیچونید یا باید سیستم مورد بازنگری قرار بگیره یا یک ماژول با هم کاری هم بنویسیم یا اینکه خود گناهکار ماژول را بنویسد در مورد گزینه دوم که عمراً و در مورد آخر تا اینکه برنامه نوشته بشه همه میخوانش حتی اگه انجمن هم کار نکنن میشه بادام.
    راستی جدیداً به سایت نیوک سر زدید خودیا چیکار کردن رودست اونترفی‌ها بلند شدن واقعاً باید به این ایرانی‌ها و مخصوصاً بچه‌های مشهدی تبریک گفت دست مریزاد به این میگن هم کاری یاد بگیرید.(انتشارش هم 2 اسفند است)

amirsaam
  • Omid Sh

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸۲
    ۲۶ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۴:۳۱

WPFA گفت:

خسه نباشی اینکه گفتی آدرس کجاست!!!
    مرد مومن اینکار که راحت‌تره کنترل+شیفت+2 تا بخوای اینهمه عدد بزنی.
    اینو هم از من یادبگیر عضو ساده

جالب بود برام! یه چیزی هم بهت بدهکار شدم! شما بیشتر از یک عدد 2 نمی‌تونی حفظ کنی که میگی کنترل+شیفت+2 آسون‌تره!
    بعدم پسر خوب شیفت+اسپیس تو همه جا کار نمی‌کنه! حتی اگر فایلت رو عوض کنی.
    دیگه هم این بحث رو اینجا ادامه نده. خواستی ایمیل بزن.

amirsaam
  • Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۲۹ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۰:۳۸

سلام
    به همه دوستان
    راستش من اکثر تاپیک های این بخش رو دنبال میکنم.حالا توی این تاپیک بحث به درازا کشیده شده...
    نکته مهم اینکه همیشه ماها نظرات خوبی میدیم اما اینهمه نظر و پیشنهاد رو کی میخواد به انجام برسونه.
    توجه کنید که اکثر این تغییرات رو باید گناهکار عزیز انجام بده. اما آیا ایشون بتنهایی میتونه اینهمه کار انجام بده؟
    زندگی روزمره ، کار ، درس و.... + مدیریت اینجا
    ایشون که نمیتونه اینهمه کار رو با هم در کوتاه ترین مدت انجام بده.
    چه خوب هست همونطور که زیبا و پربار پیشنهاد میدیم همونظور هم کسانی (ونه یک نفر) باشن که بتونه اینها رو انجام بدن.

امیدوارم مطلب رو رسونده باشم.
    موفق باشید

گناهکار - بهرنگ - alliso0l - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Mostafa - محسن غیاثی - دایان - Saeed Fard - amirsaam
  • WPFA

آفلاین
    عضو
    ۳ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۲:۳۹

OmidSh گفت:

دیگه هم این بحث رو اینجا ادامه نده. خواستی ایمیل بزن.

خيلي حرف ميزني!

amirsaam
  • Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۳ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۳:۲۸

دوستان (WPFA و OmidSh) لطفا موضوع رو از بحث اصلیش خارج نکنید ;)
    با تشکر.

محسن غیاثی - Morteza - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Farshad MC - Saeed Fard - Moeini - amirsaam
  • Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    ۱۲ اسفند ۱۳۸۹ - ۲۳:۱۸

با احترام ،،
    سلام دوستان عزیزم .. خیلی وقت بود به این بخش سر نزده بودم ،
    دوستان عزیزم آقا وحید و آقای معینی و آقا میلاد و آقای man4toman واقعا حرف های قشنگ و خوبی زدن ،
    ولی من وقتی حرف های آقا وحید رو خوندم برانگیخته شدم و احساس خیلی بدی بهم دست داد ، کاملا درست گفتن آقا وحید ..
    دوستان دقت کنید ، آقا وحید از کاربرانی هستش که انصافا واسه ی این انجمن خیلی زحمت میکشید و مشکلات خیلی از کاربران رو حل میکرد ، ولی همین طور هم که احتمالا خودتون متوجه شدید یه مدت هستش که دیگه به انجمن سر نمیزنن یا خیلی کم میان . در حالی که قبلا بیشتر وقتا بودند . حالا شاید مشکل دارن یا سرشون شلوغه ولی من احتمال میدم که همون دل زدگی ای که خودشون زیاد ازشون می گفتن واسشون پیش اومده باشه و فکر کنم تقریبا توی آخرین مطلبشون هم گفتن که راضی نیستند ..
    تا کی میخواد این اتفاقات توی این انجمن بیافته ، چرا ما باید همچنین افراد خوبی رو از دست بدیم ،
    اگه یه سری به مطالب قدیمی انجمن بزنید میبینید اون جا هم دوستانی بودن که توی انجمن خیلی خوب فعالیت میکردند ولی الان دیگه نیستند ، ما که از قدیمی ها نیستیم ولی دوستان قدیمی انجمن اون موضوع رو بهتر میدونن ، اگه هم بگیم 70% هم به خاطر مشکلات نمیتونن بیان و انجمن رو ترک کردن ، اون 30% که باید باشند . من از قدیمی ها فقط آقا محسن غیاثی عزیز رو میشناسم که الان هم هستند ،

مشکل چیه ؟ نقص از کجاست ؟
    توی تاپیک "انجمن کمرنگ وردپرس" دوستان نظرات سازنده و خوبی ارائه دادن ..
    من میدونم که واسه ی انجام دادن اون کارها مشکلاتی پیش رو هست (از قبیل نداشتن امکانات BBPress و وقت کم و مشغله ی زیاد مدیران و استاد گناهکار و خیلی چیزهایه دیگه .. ) ولی باید کارهایی به مرور زمان انجام بشه و بلاخره باید یه حرکتی انجام بشه تا این مشکلات کم تر بشه و از این وضعیت فعلی خارج بشه ، باید بررسی بشه ، تا کی میخواد یه سری افراد اینجا فعالیت کنند و بعد از مدتی به دلایلی از انجمن زده بشن و برن ،، شاید یه وقت این مشکل واسه ی خود ما هم پیش بیاد ،باید دنبال کارهارو گرفت ، نه اینکه امروز مطلب رو بخونی فرداش بگی بیخیال ، باید کارهایی انجام بشه (مثله تقسیم کارها یا افزوده شدن به مدیران یا .. ، نمیدونم ) ، من نمیخوام الان ایده بدم ، دوستان قبلا نظرات و راه حل هارو گفتن ..
    ما هر چقدر هم بگیم در آخر تابع نظر مدیران هستیم ، چقدر خوب میشه اگه مدیران عزیز به نظرات کاربران شون احترام بزارند و یکم بیشتر بهشون اهمیت بدن ،
    فعالیت توی این انجمن آیا واسه ی کسی سودی داره ؟؟ خوب مسلما نه .. دلیل فعالیت دوستان در این انجمن فقط علاقه ای هست که به وردپرس و کاربراش دارند ، و انجمن وردپرس هم بدون کاربرانش معنی نداره ،، اگه کسی نباشه که پاسخ گو باشه و همه به فکره منافع خودشون باشند ..
    دیگه نمیدونم چی بگم ،، حرف زیاده ..
    ما وردپرس رو با صمیم قلبمون دوست داریم و همه جوره قبولش داریم ، ولی باید پیشرفت کرد و نباید درجا زد ،

پ.ن : مدیران عزیز این دوست عزیزمون عبدالماجد جان فعالیت خوب و مستمری توی انجمن دارن و هر روز پاسخ گوی دوستان هستند ،، به نظره من لایق عضویت فعال هستند و بهتره که ایشون ارتقای درجه بدید ، تا حداقل یکم از زحمت های ایشون جبران بشه و هم تشویقی شده باشند ،،

ببخشید اگه بلد نیستم که خوب بنویسم ..
    دوستدار همگی شما ، سعید فرد

عبدالماجد شه بخش ( ایجباری ) - محسن غیاثی - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Mostafa - Farshad MC - Moeini - amirsaam

آفلاین
    عضو فعال
    ۱۳ اسفند ۱۳۸۹ - ۰۶:۲۴

پ.ن : مدیران عزیز این دوست عزیزمون عبدالماجد جان فعالیت خوب و مستمری توی انجمن دارن و هر روز پاسخ گوی دوستان هستند ،، به نظره من لایق عضویت فعال هستند و بهتره که ایشون ارتقای درجه بدید ، تا حداقل یکم از زحمت های ایشون جبران بشه و هم تشویقی شده باشند ،،

دستتون درد نکنه . دوست عزیز ، ما که لایق توجه شما نیستیم . ما فقط یه سری به انجمن میزنیم . ما کجا و کاربرای فعال و حرفه ای ها !!! کجا ! خلاصه از اظهار لطفتون ممنونم .

محسن غیاثی - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Mostafa - amirsaam
  • ~> Mr.vAhiD.DI <~

آفلاین
    عضو فعال
    ۱۳ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۴:۲۳

درود؛

سعید جان قبل از اینکه من حرفم رو شروع کنم یه چیزی بگم: بنده الان چند ماهی‌ هست که شما رو می‌شناسم و باید عرض کنم شما هم از اون جمله افرادی هستین که صادقانه برای این انجمن کار می‌کنین که جای تقدیر و تشکر داره و یه چیز دیگه از اینکه به بنده گفتین که بیام در این تاپیک شرکت کنم ممنونم و به خاطر احترام به حرفتون حتماً این کار رو انجام دادم...

و اما بحثی که سعید جان مطرح کردی باز هم وقت زیادی می‌طلبه... ببینید از اینکه بنده رو مثال زدین باید بگم تنها بنده نبودم توی انجمن، با یه نگاه کوچیک به آرشیو افراد زیادتری که اساتید بنده بودند رو مشاهده می‌کنین که همین وضعیت براشون پیش اومده... البته بگم خود من هم می‌دونستم یه روزی همچین چیزی پیش می‌یاد :) ...

ببینید در رابطه با اینکه کم سر می‌زنم به انجمن؛ دو دلیل داره: 1. شروع شدن دانشگاه 2. همون که گفتین عدم تمایل

البته دانشگاه زیاد اذیت نمی‌کنه... باید بگم 30% شاید موثر باشه و 70% همون دلیل که شما گفتین موثره...

ببینید اگه یه نگاه به آرشیو بندازین افراد زیادی بودند که می‌تونستن به همکاری همدیگه این انجمن رو باز هم بالاتر بکشن... برای مثال محمد حسین آقانبی که واقعاً استاد من هست من خیلی بهش گفتم که بیا چند نفری توی همین سایت wp-persian فعالیت کنیم (برای مثال مجله، انجمن، قالب و...) گفت که گناهکار اصلاً حرف من رو قبول نمی‌کنه... این انجمن کاربراش رو قبلاً از دست داده و داره به همین روال ادامه می‌ده... نظر من اینه‌که این انجمن سیاست کاربر پسندی نتونست به درستی انجام بده...

تا کی میخواد یه سری افراد اینجا فعالیت کنند و بعد از مدتی به دلایلی از انجمن زده بشن و برن ،، شاید یه وقت این مشکل واسه ی خود ما هم پیش بیاد ،باید دنبال کارهارو گرفت ، نه اینکه امروز مطلب رو بخونی فرداش بگی بیخیال ، باید کارهایی انجام بشه (مثله تقسیم کارها یا افزوده شدن به مدیران یا .. ، نمیدونم ) ، من نمیخوام الان ایده بدم ، دوستان قبلا نظرات و راه حل هارو گفتن ..

باور کنید من هم همین رو یه جا که الان یادم نیست گفته بودم... دیگه چیکار کنیم... ایشالله که برای شما پیش نیاد سعید جان ولی این یه واقعیته که باید پذیرفت...

ما هر چقدر هم بگیم در آخر تابع نظر مدیران هستیم ، چقدر خوب میشه اگه مدیران عزیز به نظرات کاربران شون احترام بزارند و یکم بیشتر بهشون اهمیت بدن ،
    فعالیت توی این انجمن آیا واسه ی کسی سودی داره ؟؟ خوب مسلما نه .. دلیل فعالیت دوستان در این انجمن فقط علاقه ای هست که به وردپرس و کاربراش دارند ، و انجمن وردپرس هم بدون کاربرانش معنی نداره ،، اگه کسی نباشه که پاسخ گو باشه و همه به فکره منافع خودشون باشند ..

سعید جان یه نگاه به اون تاپیک انجمن کمرنگ بندازی و ببینی از پیشنهادها چند تاشون عملی شده خودت هم بنده رو درک می‌کنی... البته این یه اتفاق تازه نیست... با یه نگاه به بخش درخواست‌ها منظورمو متوجه می‌شین...

راستش میلی برای کار توی انجمن برای بنده دیگه نمونده... اون دوران گذشت... یادش بخیر :)

واقعاً برای بنده هم همیشه جای سوال بوده و هست چرا گناهکار حتی یه هاستینگ و یا بخش تبلیغات برای خودش راه نمی‌ندازه تا درآمدی داشته باشه... این‌‌ها از کجا تأمین می‌شه!... خودم هم نمی‌دونم..!

سخن پایانی:
    فعلاً تا اونجایی که بنده می‌بینم جناب عبدالماجاد از افراد جدیدی هست که خوب به کاربرا کمک می‌کنه که ایشالله ایشون تا این انجمن عمر داره بتونن به کاربرا کمک کنن و جایگزین مناسبی برای من (که چیزی نبودم جز یه کاربر معمولی) باشه...

البته بنده سعی می‌کنم دیگه نظری ندم و به عنوان یه کاربر مهمان توی این انجمن فعالیت داشته باشم...اگه خوبی‌ای از ما دیدین برامون دعا کنین و بدی‌ای اگه مشاهده کردین حلالمون کنین :) ...

با آرزوی توفیق روز افزون برای همه‌ی کاربران؛ وحید دی‌آی - 13 اسفند 1389 - 02:30 ب.ض

عبدالماجد شه بخش ( ایجباری ) - Omid Sh - Saeed Fard - محسن غیاثی - Mostafa - Farshad MC - Moeini - amirsaam
  • گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۱۳ اسفند ۱۳۸۹ - ۲۳:۵۳

دوستان بزودی نقشه راه وردپرس فارسی رو منتشر می‌کنیم تا افرادی که داوطلب هستن عضو گروه بشن.

یکمی دندون روی جیگر بذارین تا کارها سر حوصله پیش بره.

Reza - Mostafa - عبدالماجد شه بخش ( ایجباری ) - محسن غیاثی - Saeed Fard - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Moeini - Morteza - amirsaam

آفلاین
    عضو فعال
    ۱۴ اسفند ۱۳۸۹ - ۰۶:۲۶

سلام گناهکار عزیز ! این حرفتون من رو خیلی خوشحال کرد . من میخواستم امروز بیام و خیلی حرف داشتم ولی این دو خط شما این اجازه رو از من گرفت .
    ما منتظریم . فقط یک گروه درست و حسابی !!!

محسن غیاثی - Saeed Fard - Mostafa - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Moeini - amirsaam
  • Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    ۱۴ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۴:۴۶

سلام ..

دستتون درد نکنه . دوست عزیز ، ما که لایق توجه شما نیستیم . ما فقط یه سری به انجمن میزنیم . ما کجا و کاربرای فعال و حرفه ای ها !!! کجا ! خلاصه از اظهار لطفتون ممنونم .

دوست من این حرف رو نزنید ، به قول دوست عزیزم آقا وحید همه ی ما توی یه سطح هستیم و برابر و یکی هستیم ،،

باید عرض کنم شما هم از اون جمله افرادی هستین که صادقانه برای این انجمن کار می‌کنین که جای تقدیر و تشکر داره و یه چیز دیگه از اینکه به بنده گفتین که بیام در این تاپیک شرکت کنم ممنونم و به خاطر احترام به حرفتون حتماً این کار رو انجام دادم...

آقا وحید شما خیلی به ما لطف داری و من ازتون ممنونم ، من جز اینجا در تاپیک انمن کمرنگ وردپرس هم گفته بودم به خاطر علاقه ام به وردپرس و به خصوص به خاطر کاربران گل وردپرس همه جوره و بدون هیچ گونه انتظاری برای پیشرفت وردپرس تلاش میکنم ، تا جایی که در توانم باشه ..

آقا وحید من دقیقا حرف های شما رو درک میکنم و قبول دارم ولی ..

راستش میلی برای کار توی انجمن برای بنده دیگه نمونده... اون دوران گذشت... یادش بخیر :)

آقا وحید شما رو به خدا این حرفو نزنید ، ما به وجود شما توی این انجمن نیاز داریم و افتخار میکنیم و امیدوارم دوباره مثله قبل بشید و همه چی درست شه ،، و دوباره در کنار هم روزهای خوشی داشته باشیم و پیشرفت وردپرس پارسی رو ببینیم..

درباره تبلیغات هم موافقم ، ولی استاد گناهکار هر جور خودشون دوست دارن و صلاح میدونن..

اگه خوبی‌ای از ما دیدین برامون دعا کنین و بدی‌ای اگه مشاهده کردین حلالمون کنین

وحید جان شما همیشه به گردنه ما حق دارید و من به شخصه انصافا از شما دوست خوبم خیلی چیزها یاد گرفتم ،،
    راستی خیلی ممنون از اینکه به نظرم احترام گذاشتی و نظرتو اعلام کردی..متشکرم..

دوستان بزودی نقشه راه وردپرس فارسی رو منتشر می‌کنیم تا افرادی که داوطلب هستن عضو گروه بشن.

یکمی دندون روی جیگر بذارین تا کارها سر حوصله پیش بره.

از شما استاد گناهکار هم خیلی ممنونم که پیگیر هستید و واقعا ازتون متشکرم ،، منتظریم ..

من میخواستم امروز بیام و خیلی حرف داشتم ولی این دو خط شما این اجازه رو از من گرفت .

عبدالماجد جان دقیقا همین اتفاق هم واسه ی من افتاد ، کلی متن تایپ کرده بودم که قرارشون بدم ، ولی پاکشون کردم..

و در آخر ببخشید اگه بازم زیاد حرف زدم .. و امیدوارم هر چه سریع تر این اتفاق بیافته و به عقب نیافته..
    از همه ی دوستان گلم ممنون و متشکرم ..
    موفق باشید../.

عبدالماجد شه بخش ( ایجباری ) - Mostafa - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Moeini - amirsaam

آفلاین
    عضو فعال
    ۱۴ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۵:۰۰

دوست من این حرف رو نزنید ، به قول دوست عزیزم آقا وحید همه ی ما توی یه سطح هستیم و برابر و یکی هستیم ،،

از اون لحاظ که دین همه رو برابر میدونه ولی من منظورم از لحاظ بررنامه نویسی و آشنایی با وردپرس بود . بازم ممنون .

آقا وحید شما رو به خدا این حرفو نزنید ، ما به وجود شما توی این انجمن نیاز داریم و افتخار میکنیم و امیدوارم دوباره مثله قبل بشید و همه چی درست شه ،، و دوباره در کنار هم روزهای خوشی داشته باشیم و پیشرفت وردپرس پارسی رو ببینیم..

قبول دارم . حرفه ای ها نباید بزارن برن . میدونم سخته . ولی سعی کنند بمونند یا حد اقل هر هفته لا اقل دو بار یا سه بار سر بزنند . چون این سایت شخصیی نیست که منافعش عاید کسی بشه . منافع این سایت به همه میرسه .

عبدالماجد جان دقیقا همین اتفاق هم واسه ی من افتاد ، کلی متن تایپ کرده بودم که قرارشون بدم ، ولی پاکشون کردم..

حالا ببینیم این نقشه راه بیاد اگه حرفی برای گفتن گذاشته بود میگیم و اگه نه ....

Saeed Fard - Mostafa - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Moeini - amirsaam
  • Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    ۱۴ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۵:۲۳

عبدالماجد جان من هم زیاد حرفه ای نیستم ، دوستان زیادی در این انجمن هستند که واقعا حرفه ای و قابل هستند و تمامشون استادان بنده هستند و من مدیونشون هستم ..، من فقط تا جایی که در حد و توانم باشه و بلد باشم
    ( البته اگه فرصت اجازه بده ) تلاش میکنم و سعی میکنم که کمک کنم ..

دقیقا .. فعلا باید منتظر بمونیم تا ببینیم که چی میشه..
    موفق باشید../.

Mostafa - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Moeini - عبدالماجد شه بخش ( ایجباری ) - amirsaam

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها