انجمن

ویرایش پانوشت / فوتر در قالب پیش فرض وردپرس  (۴ نوشته)

• shortcut

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۷ دی ۱۳۸۹ - ۲۱:۱۷

با سلام به دوستان. زمانی که وردپرس فارسی رو نصب می کنیم قالب twenty ten به صورت پیش فرض وجود داره. در پانوشت هم نام وبلاگ و این جمله میاد "با افتخار، نیرو گرفته از وردپرس". حالا اگر من بخوام به اینها چیزی اضافه کنم چه باید بکنم؟ در فایل footer.php که اصلا هیچ جمله فارسی ای نیست. پس سورس این جمله ها کجاست؟ ببخشید اگر سوالم پیش پا افتاده است.

• نقش نگار

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۵
    ۷ دی ۱۳۸۹ - ۲۲:۱۶

<div id="site-info">
    				<a href="<?php echo home_url( '/' ) ?>" title="<?php echo esc_attr( get_bloginfo( 'name', 'display' ) ); ?>" rel="home">
    					<?php bloginfo( 'name' ); ?>
    				</a>
    			</div><!-- #site-info -->

<div id="site-generator">
    				<?php do_action( 'twentyten_credits' ); ?>
    				<a href="<?php echo esc_url( __('http://wordpress.org/', 'twentyten') ); ?>"
    						title="<?php esc_attr_e('Semantic Personal Publishing Platform', 'twentyten'); ?>" rel="generator">
    					<?php printf( __('Proudly powered by %s.', 'twentyten'), 'WordPress' ); ?>
    				</a>
    			</div><!-- #site-generator -->

کل قضایا تو این چند خط هست تو قسمت اول آدرس و اسم سایت تو بخش دوم هم نیرو گرفته از ......

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ~> Mr.vAhiD.DI <~ - shortcut - Mostafa
  • shortcut

آفلاین
    عضو
    ۸ دی ۱۳۸۹ - ۰۷:۱۵

از پاسخ شما سپاسگزارم. ولی در این کد جمله proudly powered by wordpress به انگلیسی نوشته شده . جمله فارسی که میگه "با افتخار نیروگرفته از وردپرس" کجاست؟

• shortcut

آفلاین
    عضو
    ۸ دی ۱۳۸۹ - ۱۲:۰۳

فکر کنم پاسخ را پیدا کردم. باید فایل fa_IR.po را که در فولدر language پوسته قرار دارد ویرایش کنم. در این فایل است که معادل فارسی هر یک از اصطلاحات انگلیسی نوشته شده است.

درباره‌ی این موضوع