انجمن

مشکل با امار سایت و تبلیغات!  (۴ نوشته)

• abbas

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۱
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۹ دی ۱۳۸۹ - ۱۳:۴۳

سلام
    من قالب وطن دانلود رو که برای ورد پرس اماده شده نصب کردم اما امار سایت و تبلیغات سایت رو نمیتونم در جای مناسب قالب قرار بدم و خارج از کادر های مخصوص به خودشون قرار میگیره یا هم اینکه اصلا نمایش داده نمیشه لطفا راهنمایی کنید!

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ناصر عبدیلر
  • ناصر عبدیلر

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰
    ۹ دی ۱۳۸۹ - ۱۳:۴۵

abbas گفت:
    سلام
    من قالب وطن دانلود رو که برای ورد پرس اماده شده نصب کردم اما امار سایت و تبلیغات سایت رو نمیتونم در جای مناسب قالب قرار بدم و خارج از کادر های مخصوص به خودشون قرار میگیره یا هم اینکه اصلا نمایش داده نمیشه لطفا راهنمایی کنید!

فکر کنم یه فایل به اسم ads.php داشته باشه اونو ویرایش کن !

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    abbas
  • abbas

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۱
    ۹ دی ۱۳۸۹ - ۱۴:۲۱

درسته با ads.phpبراحتی میشه بنرها و کدهای تبلیغات رو تغییر داد ممنون از لطف شما اما مشکل اساسی من با امار سایته یه سری کد رو میخوام در کادر مربوط به امار سایت قرار بدم اما همش خارج از کار یا پایین یا بالای کادر قرار میگیره و هر کاری میکنم درون کادر و بلوک مربوط به امار سایت قرار نمیگیره این مشکل رو چطور حل کنم؟؟/

• ناصر عبدیلر

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰
    ۹ دی ۱۳۸۹ - ۲۳:۲۸

abbas گفت:
    درسته با ads.phpبراحتی میشه بنرها و کدهای تبلیغات رو تغییر داد ممنون از لطف شما اما مشکل اساسی من با امار سایته یه سری کد رو میخوام در کادر مربوط به امار سایت قرار بدم اما همش خارج از کار یا پایین یا بالای کادر قرار میگیره و هر کاری میکنم درون کادر و بلوک مربوط به امار سایت قرار نمیگیره این مشکل رو چطور حل کنم؟؟/

کد منو رو بزار برات ردیف کنم ، و بگو از چه افزونه ای برای آمار استفاده می کنی

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.