انجمن

افزونه بی بی پرس برای وردپرس  (۹ نوشته)

• WPFA

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۳
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۲ دی ۱۳۸۹ - ۲۳:۵۱

سلام
    بی بی پرس فارسی را نصب کردم و مدتی آن را در حالت لوکال آزمایش کردم اما آن را چیزی بیش از یک وردپرس دستکاری شده ندیدم حتی در حد ورد پرس هم نیست و بیشتر به افزونه ای توسعه داده برای وردپرس میماند که بعد پشیمان شده و برای درآمد بیشتر آن را به صورت مجزا انتشار داده اند حالا کاری به اول کار بودن آن نداریم بگذریم میخواهم بگویم ارزش نصب به صورت مجزا را ندارد و همچنین میخواهم بدانم آیا این برنامه بی بی پرس به صورت افزونه ایی برای وردپرس وجود دارد با همین امکانات چونکه خود برنامه بشدت نچسب است و کار مدیریت یک سایت را بسیار دشوار میکند که این از اصول وردپرسی ها کمی بعید بنظر میرسد؟؟؟

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۳ دی ۱۳۸۹ - ۰۰:۰۸

بی‌بی‌پرس برای راه‌اندازی انجمن هست و نه سایت!

توی این انجمن هم ازش پشتیبانی نمی‌شه.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa - طراحان نوین - parsa
  • milad200

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸۵
    ۱۳ دی ۱۳۸۹ - ۰۱:۰۱

ما که نفهمیدیم چیش بده
    حالا شما که نصب کردید یه لطفی کنید توی این پست به ما هم بگید چه جوری نصبش کنیم
    البته اگر آقای گناهکار اجازه داد

toospool
  • WPFA

آفلاین
    عضو
    ۱۴ دی ۱۳۸۹ - ۰۰:۳۲

1- من برنامه را برای ساخت انجمن نمیخوام مگر سایت نیست که انجمن داشته باشه خود شما یک سایت هستید که انجمن دارید اصلاً انجمن هم جزء سایت است اصولاً به یک محیط کاری سایت گوییند اینم معنی سایت که نمیدونستم.
    2- من هم نخوستم در مورد انجمن ساز بی بی پرس کمک کنید مخواستم بدونم افزونش برای سایت تکرار میکنم سایت وجود دارد یانه.

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۱۴ دی ۱۳۸۹ - ۰۰:۴۲

افزونه یعنی چی؟ یعنی انجمنی که می‌خواین راه بندازین، چرا باید به‌صورت افزونه باشه؟

• WPFA

آفلاین
    عضو
    ۱۵ دی ۱۳۸۹ - ۰۰:۲۵

چرا که نه راحته همه چیز در دسترسه به صورت مجتمع برای هر کار نیاز به سویچ کردن بین چند برنامه را نداری و فضا و حجم بی خود اشغال نمی کنی مثلاً تمامی تنظیماتی که در بی بی پرس وجود دارد در وردپرس هست پنلهایی که دو عدد بیشتر نیستند در داشبورد را میتوان به راحتی در داشبورد وردپرس قرار داد.
    آقا چکار داری:
    یک مدیر
    یک پنل کنترل
    اعمال مدیریت بهتر چرا که با کوچکترین تغیری در سایت خود بلا فاصله همه چیز را متوجه میشوی اینطور که من متوجه شدم خود شما بسیاری از پستهای کاربران را به دلیل ازدیاد پستها از دست میدهید چرا که شاید در بخش وردپرس هستید.
    در کل آتش به اختیار
    راستی اصلاً مگر قرار نیست که سی ام اس ها البته اگر وردپرس را وارد این بخش بدانیم یک بستر باشند برای اجرای خواسته های یک توسعه دهنده و یا شاید برداشت من درست نیست چرا که سی ام اسهایی مانند دروپال حتی جوملا! و دیگران که در سطح حرفه ایی هستند از این قانون پیروی میکنند.

toospool
  • گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۱۵ دی ۱۳۸۹ - ۰۲:۲۱

در حال حاضر افزونه‌ی بی‌بی‌پرس برای وردپرس وجود نداره.

• parsa

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳
    ۱۵ دی ۱۳۸۹ - ۲۱:۳۹

WPFA گفت:
    سلام
    بی بی پرس فارسی را نصب کردم و مدتی آن را در حالت لوکال آزمایش کردم اما آن را چیزی بیش از یک وردپرس دستکاری شده ندیدم حتی در حد ورد پرس هم نیست و بیشتر به افزونه ای توسعه داده برای وردپرس میماند که بعد پشیمان شده و برای درآمد بیشتر آن را به صورت مجزا انتشار داده اند حالا کاری به اول کار بودن آن نداریم بگذریم میخواهم بگویم ارزش نصب به صورت مجزا را ندارد و همچنین میخواهم بدانم آیا این برنامه بی بی پرس به صورت افزونه ایی برای وردپرس وجود دارد با همین امکانات چونکه خود برنامه بشدت نچسب است و کار مدیریت یک سایت را بسیار دشوار میکند که این از اصول وردپرسی ها کمی بعید بنظر میرسد؟؟؟

عزیزم به قول گناهکار عزیز بی بی پرس انجمن سازه اصلا ربطی به سایت نداره
    من با خوندن مطلب شما خیلی خیلی تعجب کردم . فکر کردم شاید قصد سر به سر گذاشتن رو داشته باشید...

• WPFA

آفلاین
    عضو
    ۱۵ دی ۱۳۸۹ - ۲۳:۱۹

بله نیست یه مدته بیکارم گفتم یکم پول اینترنت بدم بیام شادتون کنم!
    درست بخون

1- من برنامه را برای ساخت انجمن نمیخوام مگر سایت نیست که انجمن داشته باشه خود شما یک سایت هستید که انجمن دارید اصلاً انجمن هم جزء سایت است اصولاً به یک محیط کاری سایت گوییند اینم معنی سایت که نمیدونستم.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.