انجمن

ایجاد یک کادر معرفی قبل از اولین پست  (۴ نوشته)

• mehransw

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۳ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۷:۳۴

با سلام به همه دوستانی که اینجا زحمت میکشن ...
    میخواستم یک کادر اضافه کنم قبل از اولین پستم و توش یک سری نوشته بنویسم ... البته میخوام که توی قاب این جعبه از عکس استفاده کنم که بتونم بصورت گرافیکی براش قاب خوشل موشل بسازم با فوتوشاپ ....
    ببخشید اگه زیاده طلبیه .... :-*
    ممنون میشم کمک کنید .........

• hormozgan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۰
    ۳ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۸:۴۵

با سلام منظورتان را متوجه نشدم
    ولی اگر میخواهید یک نوشته در بالای صفحه قرار بگیرد از امکان سنجاق کردن در ادیتور استفاده کنید

• mehransw

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸
    ۳ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۹:۰۰

hormozgan گفت:
    با سلام منظورتان را متوجه نشدم
    ولی اگر میخواهید یک نوشته در بالای صفحه قرار بگیرد از امکان سنجاق کردن در ادیتور استفاده کنید

با سلام
    راستش می خوام یه قسمت about قبل از اولین پست سایت و زیر header بذارم ... تقریبا شبیه کادری که برای mydumperlink میذارن

• hormozgan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۰
    ۴ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۱:۰۲

mehransw گفت:

با سلام
    راستش می خوام یه قسمت about قبل از اولین پست سایت و زیر header بذارم ... تقریبا شبیه کادری که برای mydumperlink میذارن

به نظر من برای اینکار بهتر است از قالبی استفاده کنید که ابزارک ها در center قرار بگیرند و بهترین راه استفاده از ابزارک متن است که میتونی با استفاده از کدهای html هرچی دوست داری انجام بدی و همانطور که میخوای جواب بده حتی قابلیت نوشتن با عکس را با هم داره
    من الان از قالب Caspian استفاده میکنم که این قابلیت را دارد و یک ابزارک را در آن فعال کردم میتونید ملاحظه کنید

درباره‌ی این موضوع