انجمن

نصب بادی پرس به همراه وردپرس به صورت جدا ولی با استفاده  (۵ نوشته)

• ariaei

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۹ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۶:۳۵

با سلام از دوستان عزیز
    اولا می خواستم بدونم این بادی پرس بالاخره کی به صورت فارسی منتشر خواهدشد؟
    دوما یک سوال داشتم که امیدوارم راهمنمایی کنید.
    من می خوام هم وردپرس رو یک بار نصب کنم که به صورت خبری باشه ...
    سپس در یک پوشه دیگر بادی پرس رو توسط وردپرس دیگر جدا نصب کنم که تنها همین امکانات بادی پرس فعال باشد...
    ولی می خوام هر دو از یک دیتابیس استفاده کنند، یعنی وقتی کاربران برفرض در بادی پرس لاگین کردن وارد سایت وردپرسی که حالت خبری داره باز همان حالت لاگین باشند و مثلا اگر امکان کامنت بود، با همان اسم که در بادی پرس فعال هستند همینجا هم کامنت قرار دهند و کلا با هم در ارتباط باشند!
    اگر متوجه نشدید بگید بیشتر توضیح بدم

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۹ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۷:۱۳

هنوز معلوم نیست فارسی‌ش کی منتشر می‌شه.

دلیل‌تون برای جدا نصب کردن بادی‌پرس چیه؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ariaei
  • ariaei

آفلاین
    عضو
    ۲۰ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۸:۰۵

سلام، جناب گناهکار بنده خودم بادی پرس رو فارسی کردم البته صد در صد نه، مشکلی که دارم اینه که چون خواستم با قالب فعلی سایتم که سایت خبری و تحلیلی هست مشکلی نداشته باشد تغییراتی در پوسته و بادی پرس دادم که البته با وجود این در کنار قالب سایتم مشکل اساسی در بعضی قسمت ها دارد، بر فرض در قسمتی که صفحات به صورت آژاکس لود میشن (صفحه بندی) دکمه رو کلیک میکنی هیچ اتفاقی نمیوفته، البته می دونم که بعضی از فایل های js باعث این کار میشه ولی مشکلم به هر حال پا بر جاست، البته می تونم مانند خود وردپرس صفحه بندی کنم ولی دوست دارم همان حالت پیشفرض باقی بمونه و در ضمن چون خواستم در کنار وردپرس فعلی و با قالبی که دارم کار کنه تغییراتی دادم تا مشکلات کمتر شه و این خودش باعث خواهد شد بعدا که بادی پرس به نسخه جدید ارتقا داده شد احتمالا با ارتقا به مشکلات اساسی بر بخورم، واسه همین اگر بادی پرس استانداردی که شما دوست عزیز فارسی کرده اید تا عید منتشر خواهد شد من منتظر بمونم یا اگر اینچنین نیست حداقل راهنمایی کنید بنده کارم راه بیوفته، البته در صورتی که مایل باشید با رضایت خودم و با پرداخت هزینه هم می توانم فایل های فارسی شده را در اختیار بگیرم، یا حتی اگر مایل باشید پیکربندی همین کار رو با پرداخت هزینه ای که خواهد داشت به دوستان عزیزم بسپارم، سپاس از جامعه وردپرسی

kami000
  • ariaei

آفلاین
    عضو
    ۲۳ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۳:۱۰

یعنی هیچ دوست وردپرسی نیست حتی با دریافت هزینه کمک کنه؟

kami000
  • Reza

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۵
    ۲۳ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۳:۱۸

سلام
    بيشتر توضيح بديد شايد تونستم كمكتون كنم.
    ممنون

kami000

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها