انجمن

حل مشکل آپدیت نشدن وردپرس و افزونه ها  (۴ نوشته)

• ahmad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۰ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۰:۴۹

حتما شما به تازگی با این مشکل مواجه شدید
    این مشکل بخاطر بستن یکسری توابع php از سوی سرور هاست شما میباشد
    برای رفع این مشکل وارد فایل منیجر هاستتان شوید. فایل که مربوط به تنظیمات ورد پرس است با نام wp-config.php را بیابید و بر روی آن کلیک کنید سپس بر روی Edit در بالای صفحه برای تغییر محتویات کلیک کنید
    سپس کد زیر را به انتهای فایل فوق اضافه کرده و آن را Save کنید :

if(is_admin()) {
    add_filter('filesystem_method', create_function('$a', 'return "direct";' ));
    define( 'FS_CHMOD_DIR', 0751 );
    }

(توجه نمایید این کد قبل از ?> در آخرین خط قرار گیرد)
    سپس مجدد وارد نرم افزار ورد پرس خود شوید و برای نصب افزونه در مرحله ای که از شما مشخصات اف تی پی درخواست میشود مشخصات زیر را وارد کنید
    1-رمز اف تي پي
    رمز هاست
    2-يوزر اف تي پي
    يوزر هاست
    نام ميزبان
    آدرس سايت
    نوع ارتباط ftp
    نصب انجام میشود.
    با تشکر از مدیریت میهن وب هاست بخاطر قرار دادن این راهنمایی در سایتشان
    http://mihanwebhost.com/clients/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=19

• FreeBlog.ir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۱ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۰:۳۶

هنگام نصب افزونه، قالب و یا به روز رسانی وردپرس، اطلاعات FTP از من می خواهد. اطلاعات را وارد می کنم اما قبول نمی کند. چه کار کنم ؟

این موضوع یه چیز دیگست و مربوط به مشکل وردپرس فعلی نیست!

من هم بعد از به روز رسانی به نسخه 3.0.5 به این مشکل دچار شدم

برای از بین بردن صفحه سایت دردست تعمیراست کافیست فایل مینتنس را که در روت اصلی هاست ایجاد شده پاک کنید

اما برای حل کلی مشکل گمان می کنم باید منتظر نسخه بعدی وردپرس بمانیم

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa
  • mohammaddx

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۶ تیر ۱۳۹۰ - ۱۷:۰۵

سلام.من از سیستم وردرپرس استفاده می کنم و یک مدتی است که مشکلی برای من پیش آمده است.ظاهرا سایت من نمی تواند به سایت وردرپس انگلیسی و فارسی وصل شود.مثلا مدتی است که نسخه 3.2 از وردپرس انتشار یافته است ولی من که از 3.1.4 استفاده می کنم هیچ پیغامی برای اپدیت وردپرس وجود ندارد و هنگامی که گزینه چگ کردن آخرین نسخه را می زنم پیغام:همه گزینه ها به روز هستند را می زند.امروز هم به طور دستی وردپرس خودم را به 3.2.1 ارتقا دادم ولی مشکلم حل نشد.این مشکل در افزونه ها نیز وجود دارد.بساری از افزونه ها نسخه جدیدتر وجود دارد .ولی وردرپس می گوید که همه به روز هستند.به علاوه در پیشخوان وردپرس هم در بخش های مختلف از جمله در بخش اخبار وردپرس فارسی خطای RSS: WP HTTP Error: name lookup timed out را میدهد.
    با پشتیبانی هاست هم این سوال را پرسیدم اما جوابی ندادند.می خواستم اگه ممکنه این مشکل من را بررسی کنید و پاسخ دهید.در ضمن وب سرور من لایت اسپید است و در بعضی بخش ها مانند پاک کردن افزونه ها ارور 403 می دهد
    از پشتیبانی هاست هم این سوال را پرسیدم اما جوابی ندادند.می خواستم اگه ممکنه این مشکل من را بررسی کنید و پاسخ دهید.

• hami73

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۹ آذر ۱۳۹۲ - ۱۸:۵۲

ahmad4u بلد نیستی برای چی راه حل پیشنهاد میدی؟
    کد رو جایگذاری کردم سایتم ارور 502 میده و هر کاری میکنم باز نمیشه.

درباره‌ی این موضوع