انجمن

مژده ! افزونه wp-perssian-ff . آخرین های انجمن در پیشخوان  (۵ نوشته)

• عبدالماجد شه بخش ( ایجباری )

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳۱
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۸ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۸:۵۸

با سلام طبق قولی که در یکی از تایپیک ها دادم افزونه wp-perssian-ff را آماده کردم . کار این افزونه این هست که بعد از نصب به طور خودکار ده ارسال آخر انجمن پشتیبانی وردپرس فارسی را درون پیشخوان سایت شما نمایش میدهد . این افزونه برای کسانی که با انجمن زیاد ارتباط دارند بسیار مناسب هست . برای دریافت از لینک زیر اقدام نمایید .
    http://yonadi.com/list/516

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa - نوین ادمین - vincent - گناهکار - toospool - ایــ افــ دانلود - دانیال - Morteza - Moeini - silvercover - Ahmad - amirsaam - amin wp
  • Ahmad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۰
    ۱ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۷:۱۶

ممنون عبدالماجد!
    راستی به نظرم بهتره از پلاگین نویس های وردپرس فارسی یه تقدیری یه امکاناتی چیزی داده بشه که دل و دماغ کار کردنو داشته باشن یه چیزی تو مایه های donate!
    موفق باشید!

Mostafa - عبدالماجد شه بخش ( ایجباری ) - amin wp

آفلاین
    عضو فعال
    ۱ اسفند ۱۳۸۹ - ۲۰:۰۱

راستی به نظرم بهتره از پلاگین نویس های وردپرس فارسی یه تقدیری یه امکاناتی چیزی داده بشه که دل و دماغ کار کردنو داشته باشن

دستتون درد نکنه اما جدا از امکانات من هر کار کردم آقای گناهکار قابل نمیدونه و سایتمونو توی سیاره ثبت نمیکنه . ولی خوب ......

یه چیزی تو مایه های donate!

این افزونه های خارجی رو دیدید یه گزینه دونات دارند ولی ما به خاطر تحریم و اینا ...... نمیتونیم از این گزینه ها بزارم و از مدیرای انجمن هم انتظار اصلا نداریم همین قدر که سایت رو سر پا نگه داشتن خیلی هست .
    کاربرا اگه از این تصمیم ها داشته بباشن که توی ایران جا نیافتاده میتونن با کاربر تماس بگیرن که تا وقتی ما تو تحریم هستیم هم چندان فایده ای نداره پس فعلا ما مینویسیم و همکاری میکنیم تا وردپرس فارسی از این که هست قوی تر جلوی کاربرا ظاهر شه . همین

Morteza
  • Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۱ اسفند ۱۳۸۹ - ۲۰:۴۳

سلام
    نوشتن افزونه اونهم از پایه کار قابل تقدیری هست.
    اما فعلا بهترین مشوق زدن دکمه تشکر هست و کار بیشتری ازمون بر نمیاد.
    دوست عزیزمون Ahmad که میگی دونیت کنیم ، شما حتی از زدن یک تشکر دریغ کردی .....

موفق باشی

عبدالماجد شه بخش ( ایجباری ) - Mostafa - Ahmad - amin wp

آفلاین
    عضو فعال
    ۱ اسفند ۱۳۸۹ - ۲۲:۳۴

اما فعلا بهترین مشوق زدن دکمه تشکر هست و کار بیشتری ازمون بر نمیاد.

آره همون هم برامون دنیاییه . کاربری که ببینه بقیه از جواب دادنش تشکر میکنند خوشحال میشه و سعی میکنه بیشتر به بقیه کمک کنه .
    من از شما هم تشکر میکنم و از کسانی که به نوعی حالا با جواب دادن یا با زدن تشکر همکاری میکنند تشکر میکنم .

Morteza

درباره‌ی این موضوع