انجمن

مشکل زجر آور با یک افزونه  (۳ نوشته)

• حسن پور

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۶ اسفند ۱۳۸۹ - ۰۸:۳۰

سلام بر همگی
    می خواستم بدونم کسی از شماها مشکل من رو نداره؟
    واقعیتش برای افزایش سرعت لود سایت از افزونه های کش مختلف استفاده کردم و الان هم از wp super cache استفاده می کنم و سرعت لود هم واقعا خوبه ، و اقعا تاثیر گذاره ولی مشکل اصلی من اینه که........
    همانطور که می دونید این افزونه ها کارکردشون به این صورت که ، از صفحاتی که تولید می شه در واقع یک کپی می گیرند و بعد برای دفعات بعد از همون فایل فراخوانی می شن نه از دیتابیس، مشکل اینجاست که با نصب افزونه هایی مثل statpress و wp postviews تمام آماری که نشون داده می شه همون آمار چند ساعت پیشه، هیچ تغییری نمی کنه؟
    با طرز کارکرد این افزونه سوپر کش همه باید این مشکل رو داشته باشند، چرا.....؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ناجی کرد
  • ناجی کرد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۰
    ۶ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۹:۱۶

میگم چرا منم تند تند از پهنای باندم کم میشه ولی آمار بازدید اینقدر کمه. نگو جریان اینه .... . حالا چیکار باید کرد؟

• حسن پور

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶
    ۶ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۹:۵۵

با سلام خدمت دوست عزیز
    من رفتم داخل خود سایت wordpress.org و در قسمت افزونه سوپر کش و در تب FAQ با همچین متنی برخورد کردم

Will comments and other dynamic parts of my blog update immediately?
    Comments will show as soon as they are moderated, depending on the comment policy of the blog owner. Other dynamic elements on a page may not update unless they are written in Javascript, Flash, Java or another client side browser language. The plugin really produces static html pages. No PHP is executed when those pages are served. "Popularity Contest" is one such plugin that will not work.

سوال این بود که آیا قسمت هایی از سایت که داینامیک یا پویا هستند مانند همین آمارگیرها و چیزهایی که وضیعت های مختلف در زمان های مختلف دارند آپدیت می شوند.
    در جواب نوشته که کامنت ها آپدیت میشن ولی قسمت های داینامیک نه به غیر از اون قسمت های داینامیکی که با زبان جاوا ، جاوا اسکریپت و فلش و هم چنین آژاکس نوشته شده اند
    معنی جمله ی بالا یعنی این که این افزونه هایی که بر اساس php کار می کنند آپدیت نمی شوند و باید از آجاکس استفاده کرد، البته در قسمت پایین تر یک راه حلی وجود دارد مبنی بر این که باید از یک تابع استفاده کنیم من دست و پا شکسته اون متن انگلیسی رو خوندم ولی دقیق متوجه نشدم منظورش چیه، باید کمی بیشتر بررسی کنم .

حالا اگر کسی از دوستان مشکل رو می تونن حل کنند کم کنند.
    با تشکر

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ناجی کرد - ناصر عبدیلر

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.