انجمن

نمایش نوشته های بخش موضوع...  (۴ نوشته)

• bata.ir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۷
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۸ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۳:۳۹

با سلام مجدد خدمت دوستان.
    یک سوال داشتم. فرض میگیریم ما یک دسته داریم به نام اخبار با کد :1 و زیر مجموعه اخبار بخشی داریم به نام اخبار ورزشی با کد : 2 و خبری در قسمت اخبار ورزشی داریم با عنوان بارسلونا برنده شد...
    حال وقتی یوزر روی این خبر کلیک میکنه و به صفحه خبر میره تا خبرو بخونه میشه کاری کرد که مثلا 30 خبر آخر فقط همین بخش یعنی ورزشی با کد 2 در اون صفحه نمایش داده بشه ؟ آیا وورد پرس قدرت همچین تشخیصی رو داره ؟
    الان من در صفحات single آخرین پستهای کل + پر بازدیدترینها را دارم ولی میخوام اینارو حذف کنم فقط دقیقا مطالب بخشی که مطلب توش هست نمایش داده بشه. آیا کسی میتونه کمکم کنه ؟
    سپاس...

• Andres

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۱
    ۲۳ اسفند ۱۳۸۹ - ۲۳:۱۹

آره میشه

<?php  $recent = new WP_Query("category_name=نام لاتین موضوع رو وارد کن&showposts=5"); while($recent->have_posts()) : $recent->the_post();?>
    <a href="<?php the_permalink() ?>" title="<?php the_title(); ?>"><?php the_title(); ?></a>
    <?php endwhile; ?>

به همین راحتی ;)

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa - بهروز ازند - Mohammad - تالار
  • bata.ir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۷
    ۲۴ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۷:۴۶

با سلام
    ممنون از جواب شما
    ولی میخوام وقتی میرم تو بخش ورزش خودش اتوماتیک بجای (نام لاتین موضوع رو وارد کن) خودش کد بخش مورد نظر را بزنه

• Andres

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۱
    ۲۵ اسفند ۱۳۸۹ - ۰۰:۴۴

خب مهندس جان اون جمله رو خودم نوشتم شما باید کاملا اونو پاک کنید و بجاش نام لاتینی که واسه بخش ورزش قرار دادید رو وارد کنید و کلش رو تو اون قسمتی از قالب که میخواید نمایش بده قرار بدید

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.