انجمن

این خطا برای چیه چکار کنم دگه خطا نده ...Warning: fclose() expects  (۴ نوشته)

• hamed684

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۳ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۸:۰۷

با سلام
    دوستان این خطا برای چیه ؟ چیکار کنم که درست بشه؟در ورد پرس 3.1 میخوام بعضی پوسته ها رو نصب کنم این خطا رو میده

Warning: fopen(G:\xampp\htdocs\300/wp-content/themes/WSDDownloadha/style.css) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in G:\xampp\htdocs\300\wp-includes\functions.php on line 4284

Warning: fread() expects parameter 1 to be resource, boolean given in G:\xampp\htdocs\300\wp-includes\functions.php on line 4287

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in G:\xampp\htdocs\300\wp-includes\functions.php on line 4290

• mehdih

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴
    ۲۳ اسفند ۱۳۸۹ - ۲۱:۲۶

سلام دوست عزیز
    فکر کنم این مشکل بخاطر این پیش اومده که شما فایلهای پوسته تون رو ویرایش کردین و در هنگام ذخیره کردن
    encoding فایلتون رو به حالت unicode یا utf-8 دراوردین
    برای رفع مشکل فایل فانکشن رو بازکنید و اونو با ANSI دخیره کنید و فایل جدید رو جایگزین فایل قبلی روی هاستتون کنید
    انشالله مشکلتون حل میشه

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa
  • hamed684

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵
    ۲۶ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۱:۴۸

سلام دوست عزیز
    از راهنمایت ممنون من فایل فانکشن رو دیدم ANSI بود .من بعضی تم ها رو که نصب میکنم این ایرور را میده چه روی هاست یا روی لوکال باشه . از دوستان وردپرسی ممنون میشم اگه راهنمای کنن

با تشکر

• Andres

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۱
    ۲۶ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۳:۵۳

دوست عزیز قالب رو از اینجا دانلود کن من این رو رو لوکال چک کردم بدون مشکل کار میکرد

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.