انجمن

در صورت امکان یک نفر جواب چند سوال مرا بدهد  (۶ نوشته)

• negar.zarisa

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۴ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۹:۵۹

دوستان ممنون می شم در صورت امکان به چند تا سوال من جوا بدین

اول اینکه من با اینکه در قسمت چیدمان صفحات عدد می دم باز هم ترتیب صفحاتم عوض نمی شه ! چگونه باید ترتیب قرار گرفتن صفحات رو در منو تغییر داد .
    دوم چگونه می شه در ستون سمت راست گزینه های جدیدی به سایت اضافه کرد مثلا می خواهم آخرین نظرات ارسالی یا پر بازدید کننده ترین ها رو اضافه کنم باید از سورس اسکین این کار رو انجام بدم یا می شه از تنظیمات خود کنترل پنل درست کرد
    و سوم کسی هست که یه اطلاع رسانی خوب راجع به ایجاد فروم انجام بده اینکه باید یه بانک اطلاعاتی دیگه بجز بانک خود پرتال ورد پرس تهیه کرد با یک ساب دامین و مراحل نصب این فروم ها چگونه باید انجام بگیره !

با تشکر فراوان

• Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۲۴ اسفند ۱۳۸۹ - ۲۲:۳۷

با احترام ;
    اول اینکه به وردپرس خوش اومدید ..

اول اینکه من با اینکه در قسمت چیدمان صفحات عدد می دم باز هم ترتیب صفحاتم عوض نمی شه ! چگونه باید ترتیب قرار گرفتن صفحات رو در منو تغییر داد .

دوست عزیز منظورتون رو متوجه نمیشم ، ترتیب کدوم یکی از منو هارو میخواید عوض کنید ،،؟ منوها معمولا بر اساس ترتیب الفبا هستند و با عدد دادن تغییر نمیکنند..

دوم چگونه می شه در ستون سمت راست گزینه های جدیدی به سایت اضافه کرد مثلا می خواهم آخرین نظرات ارسالی یا پر بازدید کننده ترین ها رو اضافه کنم باید از سورس اسکین این کار رو انجام بدم یا می شه از تنظیمات خود کنترل پنل درست کرد

میتونید از بلاک های دیگه ی قالبه سایتتون کپی بگیرید و توی جای مورد نظر (راست یا چپ) قرار بدید و بعد کد آخرین نظرات ارسالی یا پر بازدید کننده ترین ها رو بینش قرار بدی..

و سوم کسی هست که یه اطلاع رسانی خوب راجع به ایجاد فروم انجام بده اینکه باید یه بانک اطلاعاتی دیگه بجز بانک خود پرتال ورد پرس تهیه کرد با یک ساب دامین و مراحل نصب این فروم ها چگونه باید انجام بگیره !

در رابطه با انجمن هم سیستم هایه زیادی هستند که میتونید ازشون استفاده کنید و همشون رو میتونید روی یه ساب دامین نصب کنید و جدا از وردپرس ..
    مثل افزونه ی منگل فروم ،، سیستم های فروم دهی phpbb , bbpress , mybb و .. که مراحل نصب و آموزشش داخل سایت خود سیستم ها هستند و میتونید ازشون استفاده کنید .. همچنین اگه از bbpress استفاده کنید میتونید با وردپرس هماهنگش کنید ،، اینجا هم انجمن اون ها نیست که بیشتر دربارش توضیح بدم..
    موفق باشید../.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    negar.zarisa - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • negar.zarisa

آفلاین
    عضو
    ۲۴ اسفند ۱۳۸۹ - ۲۳:۵۶

خیلی تشکر از راهنمایی هایی که کردین ُ فقط یه سوال من تو راهنمای برگه ها خوندم که برگه ها با حروف الفبا منظم می شوند و در ادامه اش اینجوری نوشته بود که اگر در چیدمان اونها عددی رو مشخص کنیم با اون اعداد مرتب خواهند شد ! احتمالش هست که مشکل از اسکین گرافیکی باشه ؟

• negar.zarisa

آفلاین
    عضو
    ۲۵ اسفند ۱۳۸۹ - ۰۰:۰۳

واقعا عذر خواهی می کنم از این که شتاب زده می خواهم همه سوال هایم بر طرف شود ، فقط می توانید یک مرجع برای نصب به من معرفی کنید چون اندکی کار شتاب زده باید انجام شود . در ضمن فرهنگ بسیار بالایی در میان تمامی دوستانی که در این انجمن هستند حاکم است که جای قدر دانی دارد .

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۲۵ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۱:۳۱

مستندات :
    http://codex.wp-persian.com/

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ~> Mr.vAhiD.DI <~ - negar.zarisa - Saeed Fard
  • Choas

آفلاین