انجمن

استفاده از وردپرس برای یک سایت نیمه خبری جشنواره توصیه  (۴ نوشته)

• ghostdoga

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۶ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۰:۴۶

با سلام

دوستان برای یک سایت خبری جشنواره می خواستم از وردپرس استفاده کنم و این ویژگی ها رو می خوام
    می خوام 2 ستون کناری داشته باشم یکی چپ و یکی راست. تو قالب هایی که دیدم همچین چیزی به چشمم نخورد. می تونم این 2 ستون رو در چپ و راست داشته باشم؟

و یک منوی آبشاری در بالای سایت لازم دارم. همچین افزونه ای در وردپرس وجود داره؟
    نظر سنجی هم لازم دارم این افزونه وجود داره؟

در کل می خواستم ببینم اول استفاده از وردپرس با ویژگی هایی که لازم دارم صلاح هست؟ و اینکه ویرایش یک قالب در وردپرس چقدر دردسر داره؟

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۶ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۷:۲۱

سلام

می خوام 2 ستون کناری داشته باشم یکی چپ و یکی راست. تو قالب هایی که دیدم همچین چیزی به چشمم نخورد. می تونم این 2 ستون رو در چپ و راست داشته باشم؟

بله امکان داره.

و یک منوی آبشاری در بالای سایت لازم دارم. همچین افزونه ای در وردپرس وجود داره؟
    نظر سنجی هم لازم دارم این افزونه وجود داره؟

امکانش هست.

در کل می خواستم ببینم اول استفاده از وردپرس با ویژگی هایی که لازم دارم صلاح هست؟ و اینکه ویرایش یک قالب در وردپرس چقدر دردسر داره؟

بهتره یک پوسته ایجاد کنید تا یک پوسته ای رو ویرایش کنید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Morteza - WpMaster - کوزه
  • کوزه

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۲
    ۷ فروردین ۱۳۹۰ - ۰۵:۰۱

بستگی به تایم جشنوارتونم داره
    اگه وقت کافی داری بهترین کاره اینه که پوسته اختصاصی تهیه کنی وگرنه میتونی با همین پوسته های موجود کنار بیای به شرطی که یه کمی شخصی سازی کنی
    به هر حال هر سیستم و پوسته ای تگ های مخصوص خودش رو داره که اگه یه کم اشنایی داشته باشی خیلی کارت ساده تر میشه
    مطمئن باش اگه یه مقدار حوصله و سلیقه داشته باشی هیچوقت پشیمون نمیشی..(چشمک!)

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa
  • ghostdoga

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵
    ۸ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۸:۵۲

ممنون از دوستان.
    شروع می کنم

درباره‌ی این موضوع