انجمن

مشکل با پوسته Dimenzion  (۹ نوشته)

• mohamadreza85

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۴
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۹ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۹:۳۵

سلام سال نو همه هم مبارک
    یک پوسته به همین اسم dimenzion نصب کردم اما متاسفانه قسمتی به عنوان زمینه های دلخواه برای قرار دادن عکس به عنوان thumbnail وجود ندارد. حالا نمی دانم اشکال از کجاست. من آخرین ورژن وردپرس را نصب کرده ام. تمام افزونه ها را هم غیر فعال کردم گفتم شاید افزونه خاصی مشکل ایجاد میکند. حتی نسخه اصلی و انگلیسیش را هم نصب کردم اما متاسفانه باز هم قسمتی به عنوان زمینه دلخواه در قسمت ویرایش نوشته ها وجود ندارد؟!!!
    لینک قالب هم اینجاست که توضیحاتش را داده:
    http://www.gooyait.com/1389/08/23/theme-persian-wordpress-dimenzion.html
    حالا دوستان کمک کنند اشکال از کجاست که به هیچ وجه عکسی در صفحه اول نشان نمیدهد.و آیا میتوان این مشکل را با افزونه خاصی حل کرد.
    البته من افزونه های متفاوتی هم برای این منظور امتحان کردم اما جواب نداد مثل auto-post-thumbnail.3.2.3
    قسمت اسلایدش هم کار نمیکند.البته نوشته ها را نمایش میدهد اما اسلایدی در کار نیست .
    البته دوستان قالب های مشابهی هم معرفی کنند که کار ما را راه بیاندازد ممنون میشوم.
    خصوصیاتی که این قالب دارد و من مصر به استفاده از آن هستم اینها هستند:
    نمایش مطالب به صورت دو ستونه و باکسی
    نمایش عنوان مطالب به صورت کامل (چون بعضی قالبها ویژگی بالا را دارند اما متاسفانه عنوان را خلاصه نمایش میدهند)
    شماره بندی صفحات(البته افزونه برای این کار وجود دارد اما متاسفانه در بعضی موارد جواب نمیدهد مثل قالب QED فارسی که در وب موجود است و با هیچ افزونه ای نتوانستم صفحه بندی به صورت شماره به آن اضافه کنم)
    نمایش اسلاید مطالب (که البته افزونه هایی هم برای این کار وجود دارد و زیاد اهمیت ندارد)
    حالا از دوستان عزیز خودم میخواهم یا مشکل این قالب را حل کنند یا قالبی با این خصوصیات به من معرفی کنند.(البته فارسی)
    با تشکر منتظر پاسخهای راهگشای شما هستم.

• Omid Sh

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸۲
    ۱۹ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۲:۳۹

برای بند انگشتی از تصویر شاخص هم می‌تونید استفاده کنید. جستجو کنید در انجمن: تصویر شاخص

• mohamadreza85

آفلاین
    عضو
    ۲۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۰۱:۱۵

تمام این راه ها را امتحان کردم اما نمی دانم مشکل از کجاست که هیچ افزونه ای روی این قالب کار نمیده. درضمن همانطور که گفتم در توضیحات استفاده از قالب آمده که در قسمت زمینه های دلخواه باید تصویر را مشخص کنید.اما هیچ قسمتی به عنوان زمینه های دلخواه وجود ندارد. حتی نسخه اصلی انگلیسی را هم که نصب کردم همین طور بود. باید دوستان قالب را عملا نصب کنند تا متوجه بشوند من چه میگویم

• عبدالماجد شه بخش ( ایجباری )

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳۱
    ۲۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۰۶:۴۰

اما هیچ قسمتی به عنوان زمینه های دلخواه وجود ندارد

کجا ؟ توی قسمت نوشتن نوشته ؟ اگه منظورتون اینه که باید از بالا سمت چپ ، تنظیمات رو بزنید و اونجا تیک زمینه های دلخواه رو بزنید .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mohamadreza85
  • mohamadreza85

آفلاین
    عضو
    ۲۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۳:۰۵

majed گفت:

کجا ؟ توی قسمت نوشتن نوشته ؟ اگه منظورتون اینه که باید از بالا سمت چپ ، تنظیمات رو بزنید و اونجا تیک زمینه های دلخواه رو بزنید .

دوست گلم خیلی ممنون...راستش من تازه با وردپرس آشنا شدم برای همین زیاد به تنظیمات صفحه بالا توجه نداشتم.
    ولی نمیدونم چرا این قالب سر ناسازگاری باهامون داره.... من همه کارهایی که در توضیحات قالب آمده را انجام میدهم یعنی در قسمت نام میگذارم thumbnail و در قسمت مقدار هم آدرس عکس آپلود شده در سایتم را میگذارم اما بازهم چیزی نمایش نمیده... با اینکه در مشخصات خود قالب گفته شده auto post thumbnail اما هیچ عکسی صفحه اول نشون نمیده
    یک سوال دیگه که داشتم اینه که آیا افزونه ای یا راهی برای اینکه عنوان مطالب به صورت کامل نمایش داده بشه هست؟
    برای قالبهایی میگم که بعضا عناوین مطالب را در صفحه اول خلاصه میکنند .
    بازهم تشکر که کمکم کردی

• عبدالماجد شه بخش ( ایجباری )

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳۱
    ۲۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۷:۴۹

در قسمت نام میگذارم thumbnail و در قسمت مقدار هم آدرس عکس آپلود شده در سایتم را میگذارم اما بازهم چیزی نمایش نمیده...

عجیبه . با مترجمش تماس بگیرید شاید اونا بدونن .

یک سوال دیگه که داشتم اینه که آیا افزونه ای یا راهی برای اینکه عنوان مطالب به صورت کامل نمایش داده بشه هست؟

اگه منظورتون خلاصه ی خود متن هست که باید فایل post.php رو باز کنید و به جای

<?php excerpt('35'); ?>

عبارت زیر رو بزارید :

<?php the_content(); ?>
    mohamadreza85
  • Omid Sh

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸۲
    ۲۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۹:۱۹

mohamadreza85 گفت:
    من همه کارهایی که در توضیحات قالب آمده را انجام میدهم یعنی در قسمت نام میگذارم thumbnail و در قسمت مقدار هم آدرس عکس آپلود شده در سایتم را میگذارم اما بازهم چیزی نمایش نمیده... با اینکه در مشخصات خود قالب گفته شده auto post thumbnail اما هیچ عکسی صفحه اول نشون نمیده

همیشه مقدار thumbnail نیست. شاید برای این پوسته فرق داشته باشه.
    در متن پست عکس میذارید، اون عکس به جای بندانگشتی نشون داده نمیشه؟

mohamadreza85
  • mohamadreza85

آفلاین
    عضو
    ۲۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۳:۵۸

majed گفت:

عجیبه . با مترجمش تماس بگیرید شاید اونا بدونن .

اگه منظورتون خلاصه ی خود متن هست که باید فایل post.php رو باز کنید و به جای

<?php excerpt('35'); ?>

عبارت زیر رو بزارید :

<?php the_content(); ?>

با خود سایت اصلی تماس گرفتم گفت باید پرمیشن فولدر cache داخل فولدر تمها را به 777 تغییر بدهی البته هنوز امتحان نکردم
    ولی در مورد دومی منظورم عنوان مطالب (عنوان پستها)است نه خود مطالب

OmidSh گفت:

همیشه مقدار thumbnail نیست. شاید برای این پوسته فرق داشته باشه.
    در متن پست عکس میذارید، اون عکس به جای بندانگشتی نشون داده نمیشه؟

بله در متن عکس را داخل خود هاستم آپلود میکنم و قرار میدهم

• gerent-alireza

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۳:۰۱

سلام به همه ی دوستان
    پوسته ی خوبیه ولی یکم مشکل داره که من اونا رو بر طرف کردم
    و یکم تغییرات دادم
    اینم آدرس سایتم خودتون ببینید
    http://www.lovesome.ir