انجمن

سوالی در مورد افزونه Contact Form 7  (۵ نوشته)

• mohamadreza85

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۴
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۲:۲۷

سلام
    من افزونه فرم تماس 7 Contact Form 7 را نصب کردم اما نمی دانم چه طور این فرم را به صورت خودکار به آخر همه پست هایم اضافه شود. کدی که افزونه به من میدهد را باید در کجا قرار بدهم که به صورت خودکار این فرم تماس به آخر همه پست هایم اضافه گردد
    با تشکر

• Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۲۰ فروردین ۱۳۹۰ - ۲۲:۳۶

دوست عزیز قرار نیست که این افزونه به آخر پست هاتون اضافه بشه ، اون چیزی که در آخر پست هاتون باید وجود داشته باشه قسمت نظرات هستش که تقریبا از نظر ظاهری مثله این افزونه هست ..

شما یک برگه بسازید و کدی که افزونه میده رو از طریق ویرایش HTML برگه ، در برگه قرار بدید و برگه رو منتشر کنید .فقط همین ، کاره دیگه ای نکنید ..
    سپس آدرسه برگه رو در سایتتون قرار بدید تا برای تماس با شما ازش استفاده بشه ، تماس هایی هم که گرفته میشه به ایمیلتون ارسال میشه ..
    موفق باشید ../.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mohamadreza85
  • mohamadreza85

آفلاین
    عضو
    ۲۱ فروردین ۱۳۹۰ - ۰۰:۰۲

saeidfard گفت:
    دوست عزیز قرار نیست که این افزونه به آخر پست هاتون اضافه بشه ، اون چیزی که در آخر پست هاتون باید وجود داشته باشه قسمت نظرات هستش که تقریبا از نظر ظاهری مثله این افزونه هست ..

تشکر از پاسخگوییتان اما من می خواهم با توجه به امکاناتی که این فرم تماس داره به آخر هر پستیم اضافه بشه.فرم ارسال نظر فرق میکنه

• Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۲۱ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۹:۱۴

دوست عزیز شما کد این افزونه رو در هر جایی از قالبتون که قرار بدید اجرا میشه ،
    حالا اگه شما میخواهید در پایان پست هاتون این فرم وجود داشته باشه ، یعنی هم فرم نظرات وجود داشته باشه و هم فرم افزونه ، کد افزونه رو به آخر فایل comments.php در فایل های قالبتون اضافه کنید ../.
    موفق باشید ../.

محسن غیاثی
  • mohamadreza85

آفلاین
    عضو
    ۲۲ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۵:۴۲

saeidfard گفت:
    دوست عزیز شما کد این افزونه رو در هر جایی از قالبتون که قرار بدید اجرا میشه ،
    حالا اگه شما میخواهید در پایان پست هاتون این فرم وجود داشته باشه ، یعنی هم فرم نظرات وجود داشته باشه و هم فرم افزونه ، کد افزونه رو به آخر فایل comments.php در فایل های قالبتون اضافه کنید ../.
    موفق باشید ../.

دوست عزیز میدانم باید چنین کرد.اما ظاهرا شما با contact form 7 کار نکرده اید که این طور میفرمایید. کدی که فرم تماس 7 به ما میدهد یک کد کوتاه است یا به اصطلاح shortcode است و نمیشود همینطوری آن را هرجا قرار داد. که البته من این سوال را در فروم وردپرس انگلیسی مطرح کردم و یک نفر جواب من را داد. برای این منظور و استفاده از کدهای کوتاه باید از کد زیر استفاده کرد:

<?php echo do_shortcode('[shortcode]'); ?>
    که به جای [shortcode] کدکوتاه مورد نظر را قرار میدهیم. و حالا آن را در هرجایی که خواستیم قرار میدهیم.
    با تشکر مشکل حل شد.

محسن غیاثی - - tempfa

درباره‌ی این موضوع