انجمن

مشکل اولیه کار  (۲ نوشته)

• turboo

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۳ فروردین ۱۳۹۰ - ۱۷:۱۹

سلام عزیزان

من این شبکه سازی رو فعال کردم .. اما چند تا مشکل اساسی باهاش دارم ، اینکه چه جوری میتونم صفحه اول سیستم وبلاگدهی رو تقریبا مثل بلاگها درست کنم ؟ (یا سیستم های وبلاگدهی بر پایه وردپرس)
    و اینکه ویرایش در اون صفحات به چه صورت است ؟

2- افزونه های این سیستم جدا از افزونه های سیستم وبلاگدهی خالی وردپرس است ؟

و اینکه افزونه ها رو از کجا پیدا و نصب کنم ؟

خیلی خیلی ممنون می شم کسی پاسخ بده ، من پاسخ این جواب ها رو به شدت لازم دارم ، به همین دلیل این سیستم رو به صورت عمومی برای کاربران انجمن منتشر نکرم و پس از رفع این مشکلات به صورت عمومی منتشر می کنم ، البته با عض پوزش ، احتمالا پاسخ این سوالات ابتدایی رو شما داده بودید اما من حقیقتا پیدا نکردم .

ممنون

• میلاد رحیمی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۷
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۶:۵۸

وقتی که وارد کنترل پنل میشی، بالای صفحه، گزینه مدیر وبلاگ یا مدیر شبکه رو نوشته که وقتی نوشته مدیر وبلاگ، یعنی توی مدیریت شبکه هستی و وقتی نوشته مدیر شبکه یعنی توی مدیریت وبلاگ هستی...
    مدیریت وبلاگ همون مدیریت صفحه اوله! توی پیشخوان، گزینه سایت های من، می تونی وبلاگ های بیشتری بسازی! در واقع سایت http://www.example.com هم یک وبلاگ مثل milad.example.com است که به جای milad همون www است.
    در مدیریت وبلاگ ها توانایی ویرایش پوسته، افزودن پوسته و همین طور پلاگین ها رو نداری و برای افزودن پلاگین و ... برای وارد مدیریت شبکه بشی.

پلاگین های زیر هم به دردت میخوره:
    Contact Form 7
    Diamond MultiSite Widgets
    Persian Login
    post-views
    WPMU Google Sitemap
    ...

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.