انجمن

نحوه ی ساخت دسته ها  (۵ نوشته)

• alim1372

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۶:۵۳

سلام خسته نباشید
    ببخشید من هر کاری میکنم دسته هایی که میسازم تو سایت نمایش داده نمیشه
    بعضی وقت ها که میرم داخل فهرست میزنه که قالب سایت از دسته ها پشتیبانی نمیکنه و
    اگر من پوسته ای نصب کنم که پشتیبانی کنه میشه بهم دقیق بگید چه کار کنم که دسته بتونم بسازمخیلی ممنون میشم که مرحله به مرحله توضیح بدید؟
    و در ضمن میخواستم بدونم پوسته پیکسل از دسته ها پشتیبانی میکنه چون خیلی زیباست و دوس ندارم از دست بدمش
    با تشکر

• بـ.ر تـ.ر یـ.ـن

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۸
    ۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۲۲:۱۱

ببخشید من هر کاری میکنم دسته هایی که میسازم تو سایت نمایش داده نمیشه

در وهله اول: وردپرس دسته هایی که پست ندارن رو نشون نمیده.. مثلا اگر دسته خلیج فارس رو ساخته باشید و پستی با موضوع خلیج فارس ارسال نکرده باشید، این موضوع در لیست ساید بار موضوعات نمایش داده نمیشه.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa - Morteza
  • jay-rch

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰
    ۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۱:۵۱

سوال درباره موضوعات سايت در وردپرس است
    سوال :
    در قسمت موضوعات مثلا چند تا موضوع به عنوان موضوع اصلي داريم مثل موضوع 1 و 2 و 3 حالا هركدام از اين موضوعات زير مجموعه هايي دارند
    سوال من اينجا است كه در صفحه اول سايت در قسمت موضوعات فقط موضوعات اصلي نمايش داده شوند و وقتي بروي يكي از آنها كليك ميكنيم برود در صفحه مربوطه آن موضوع و پستهاي موجود در آن موضوع را نمايش دهد اما با اين تفاوت كه در قسمت موضوعات به جاي موضوعات اصلي فقط زير مجموعه هاي آن موضوع را نشان دهد
    ممنون ميشم اين آموزش را به من و ديگر كاربران بدهيد منتظر جواب شما بي صبرانه هستم

• ghalbinternet

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۰۰:۰۷

منهم

jay-rch گفت:
    سوال درباره موضوعات سايت در وردپرس است
    سوال :
    در قسمت موضوعات مثلا چند تا موضوع به عنوان موضوع اصلي داريم مثل موضوع 1 و 2 و 3 حالا هركدام از اين موضوعات زير مجموعه هايي دارند
    سوال من اينجا است كه در صفحه اول سايت در قسمت موضوعات فقط موضوعات اصلي نمايش داده شوند و وقتي بروي يكي از آنها كليك ميكنيم برود در صفحه مربوطه آن موضوع و پستهاي موجود در آن موضوع را نمايش دهد اما با اين تفاوت كه در قسمت موضوعات به جاي موضوعات اصلي فقط زير مجموعه هاي آن موضوع را نشان دهد
    ممنون ميشم اين آموزش را به من و ديگر كاربران بدهيد منتظر جواب شما بي صبرانه هستم

من هم همين سوالي كه دوستمون داشت رو دارم و نميخواهم قسمت منو شلوغ بشه حداقل با زير مجموعه موضوعي باشند

• hamed2012

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۵ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۷:۴۲

سلام اگه کسی با وردپس اشناییی کامل داره بهم اس بده
    09176562360
    09369367138

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.