انجمن

• web-design

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۸
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۰۹:۴۷

سلام
    من از پلاگین contact-form-7 استفاده می کنم . می خوام یه فرم درست کنم که بشه برای مثلا مدیر یا مسئول فروش ارسال کنه .یعنی بعد از نوشتن پیغام مورد نظر خودش مشخص کنه که میخواد این پیغام برا مدیر سایت باشه یه مسئول فروش یه هر کس دیگه ای که میخواد براش پیغام بفرسته ....
    ممنون می شم کمک کنید...

• kakozadeh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۲
    ۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۸:۱۶

سلام دوست عزیز من پیشنهاد می کنم شما چند تا فرم تماس درست کنی هر کدام برای یک نفر بعد هر کدام را جداگانه در یک برگه قرار بده.
    و در نهایت یک برگه درست کن برای تماس با ما و لینک و نام هر کدام از برگه ها را در ان صفحه قرار بده تا کاربر به راحتی فرد مورد نظر خود را انتخاب کرده و در نهایت وارد برگه ارتباط با طرف موردنظر خود بشود.
    به همین راحتی البته اگه متوجه نشدی بیا توی سایتم خبرم کن تا با هم توی مسنجر قرار بگذاریم تا بیشتر توضیح بدم.
    با تشکر

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    web-design
  • kakozadeh

آفلاین
    عضو
    ۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۰۰:۳۷

دوست عزیز در صورت رفع مشکل لطفا این موضوع را حل شده کنید.
    با تشکر

• web-design

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۸
    ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۰۹:۱۷

نه رفع شده نیست و اخه من چی پرسیده بودم شما چه جوابی داده بودین ....
    من همچنان منتظر جوابم هستم .....

• kakozadeh

آفلاین
    عضو
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۹:۴۲

من کاملا متوجه منظور شما شدم و تقریبا می شه گفت یک ارتباط با ما درست کنید که کاربر انتخاب کنه مثلا به مدیر پیام بفرسته یا به پشتیبانی و یا مثلا به بخش طراحی و ...
    این چیزی که گفتم میشه گفت بیشتری از سیستم های فروش هاستیگ از این ترفند استفاده می کنند و اگه html , css هم یا داشته باشی می تونی بسیار حرفه ای درست کنی اگه باز هم متوجه نشدی با آیدی من تماس برقرار کن تا بیشتر توضیح بدم.
    mrk.data
    یا علی

درباره‌ی این موضوع