انجمن

پيغام برگه پيدا نشد در هنگام وارد شده به انجمن  (۵ نوشته)

• ircome

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۲:۲۲

سلام
    من با تغيير هاستينگم به يه مشكل بر خوردم كه هر قدر جستجو كردم نتونستم راه حلشو پيدا كنم .

مشكل : انجمن سايت من در forum نصب شده . وقتي كه ميخوام برم توش ارور برگه پيدا نشد ميده . وقتي هم كه ميخوام يه برگه بسازم بنام forum اجازه اين اسم رو نميده خودش forum-2 رو پيشنهاد ميده .
    آدرس سايتم اينه : modirs.ir

ممنون ميشم راهنماييم كنين اين يه سايت علمي ، مديريتي

• Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۳:۲۸

دوست عزیزدر سایت شما برگه ای با نام forum ساخته شده به همین دلیل اجازه ی ثبت دوباره ی این نام رو نمیده ..

من با تغيير هاستينگم به يه مشكل بر خوردم كه هر قدر جستجو كردم نتونستم راه حلشو پيدا كنم .

اگه این برگه رو از طریق ساب دامین ایجاد کردید از طریق Cpanel و قسمت ساب دامین ، Forum رو پاک کنید و دوباره ایجاد کنید ، درست میشه ..

در غیر این صورت از طریق Cpanel وارد File manager بشید و در قسمت www ، پوشه ای به اسم forum هست ، این پوشه رو کلا پاک کنید ،(دقت کنید در پنله وردپرس برگه ای با این نام نباشه ) ،، حالا میتونید از قسمت برگه ها در وردپرس برگه ای با نام Forum ایجاد کنید ..

موفق باشید ../.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Omid Sh - Mostafa
  • ircome

آفلاین
    عضو
    ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۷:۳۵

سپاس گذارم دوست من
    جسارتا عرض ميكنم من از تالار گفنگوي ماي بي بي استفاده ميكنم
    - وردپرس در روت نصب شده و در روت فولدري با عنوان forum كه درونش انجمن بارگزاري شده
    يعني : modirs.ir سايت اصلي -------------- modirs.ir/forum تالار گفتگو

حال من برگه اي ايجاد كرده بودم كه با كليك بر روي اين برگه با لينك modirs.ir/forum وارد تالار گفتگو ميشد
    ولي الان حتي لينك هاي ديگه از تالار گفتگو هم باز نميشه

سوال : من اگه فولدر forum رو پاك كنم اطلاعات مربوط به تالار گفتگو حذف ميشه و به مشكل بر ميخورم درسته ؟

• Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۲:۱۶

دوست عزیز توضیخاتتون رو بار اول هم متوجه شدم ..

من اگه فولدر forum رو پاك كنم اطلاعات مربوط به تالار گفتگو حذف ميشه و به مشكل بر ميخورم درسته ؟

نه ، فکر نمیکنم ، چون بیشتر انجمن سازها واسه ی خودشون دیتابیس مجزا در Phpmyadmin تولید میکنند و اطلاعات انجمن رو در اون ذخیره میکنند ..

حالا برای اطمینان بیشتر شما یه کپی از تمام فایل هایه درون فولدر Forum بگیر ، بعد پوشه ی Forum رو پاک کن و همون کارایی که گفتم ...

بعد میتونی برگه ی Forum رو دوباره ایجاد کنی و اطلاعات رو داخلش بریزی و انجمن رو نصب کنی یا راه بندازی تا درست شه ..

موفق باشید ../.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Omid Sh - Mostafa
  • ircome

آفلاین
    عضو
    ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۳:۲۴

از فولدر فروم يه فايل zip ساختم .. فولدر رو حذف كردم . برگه طراحي شده در وردپرس رو حذف كردم .... فولدر رو دوباره ساختم ... اينبار شناخته شد و نشون داد يه فولدر خالي رو ... ولي بعد اينكه اطلاعات فولدر رو دوباره بارگزاري كردم ... باز هم گفت برگه پيدا نشد .... يه برگه با لينك forum ساختم ولي اين بار بجا باز شدن انجمن برگه باز شد

چي كار كنم ؟؟؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها