انجمن

مشکل مشابه در چندین مورد  (۵ نوشته)

• arshi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۶ خرداد ۱۳۹۰ - ۰۳:۳۳

سلام. دوستان من یک مشکلی دارم که مشابه آن را در انجمن دیدم ولی نتونستم حلش کنم.
    من در موارد ارسال نظر ؛ارسال مطلب جدید ؛ و در ویرایش مطلبام بلا استثناء با این ارور مواجه میشم.

توجه کنید :
    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/irblog/domains/blogpa.ir/public_html/wp-content/themes/blogpa-pink/functions.php:1) in /home/irblog/domains/blogpa.ir/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 890

و البته در لایک کردن این ارور را میده. br /> <b>Warning</b>: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/irblog/domains/blogpa.ir/public_html/wp-content/themes/blogpa-pink/functions.php:1) in <b>/home/irblog/domains/blogpa.ir/public_html/wp-content/plugins/i-like-this/like.php</b> on line <b>16</b>

خیلی وقته دارم با این مشکل سر می کنم.خستم کرده.آبرومم داره میره.
    در ضمن من نمیدونم چه جوری باید به فایل wp-config.php وردپرس و functions.php پوسته دسترسی پیدا کنم.

• عبدالماجد شه بخش ( ایجباری )

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳۱
    ۶ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۰:۴۱

کاربر محترم به انجمن خوش اومدید .
    اینن مشکل به یونیکد ففایل function.php قالب هست که باید از utf-8 تغییر پیدا کنه به پیش فرض یا ansi .
    برای دسترسی به این فایل به فایل منیجر هاستتون برید . در مسیر زیر این فایل موجوده :
    wp-content/themes/blogpa-pink

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۶ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۰:۵۴

سلام و به انجمن خوش اومدین دوست عزیز
    در مورد اول مشکل از فایل functions.php هست و احتمالا از نحوه ذخیره فایل هست .
    کدش رو بزارید اینجا.

در مورد دوم هم مشکل از خط 16 پلاگین i-like-this هست. آیا فارسی شده؟

فایل wp-config.php هم در روت وردپرس هست.

• arshi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰
    ۶ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۴:۵۲

ممنون از خوشامدگویی و پاسخ گوییتون.
    دوستان لازم به ذکر است که من سایت ندارم و یک وبلاگی دارم که فضایی که از وبلاگ من میزبانی می کنه به طور پیش فرض با برنامه ورد پرس نوشته شده است که منم از این قائده مستثنی نیستم.بنا براین هاست اختصاصی نیز ندارم.درست میگم دیگه؟
    من به هیچ عنوان هیچ جیزی را تغییر ندادم و دست کاری هم نکردم.
    افزونه لایک هم به طور پیش فرض در وبلاگم بود.من فقط فعالش کردم.به وبلاگ دوستان دیگری که میرم که از همین جا فظا گرفتند همچین مشکلی را نمیبینم.
    بنا به گفته دوستمون utf-8 تغییر پیدا کنه به پیش فرض یا ansi ؛ من utf-8 را تغیر دادم به ansi ولی وبلاگم به اصطلاح خرچنگ قورباغه شد.
    با اینکه من را راهنمایی کردین که به فایل wp-config.php وردپرس و functions.php پوسته دسترسی پیدا کنم ولی باور بفرمایید من همچین wp-content/themes/blogpa-pink مسیری را نمی بینم.
    منظورتونم از این حرف که کدش رو بزارید اینجا. متوجه نمیشم.این کد را از کجا باید گیر بیارم.
    دوستان به خودتون نگاه نکنید؛ من حرفه ای نیستم.کمکم کنید تا از شر این مشکل راحت بشم.پیشاپیش ممنونم.

• موبایل اسکای

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۰۳
    ۶ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۸:۰۰

این مشکل بر میگرده به هاستینگت که چند روز پیش من هاست رو انتقال دادم با این مشکل برخورد کردم و سرور رو عوض کردم درست شد

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.