انجمن

باز کردن یک تاپیک برای فعالیت تجاری  (۷ نوشته)

• رضا

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۸ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۷:۵۰

با توجه به اینکه " توجه داشته باشید که این فرم تنها برای گزارش خطای فنی سایت هست . برای مطرح کردن دیگر مشکلات می توانید به قسمت انجمن مراجعه کنید " مجبور شدم در همین قسمتی که شما گفته اید ( انجمن ) پیشنهاد و انتقادم را مطرح کنم.

دیشب درخواستی پست کردم برای جذب یک متخصص وب و وردپرس، که امروز متوجه شدم پست من پاک شده. چون تبلیغات و تجارت در این انجمن ممنوع است.

متاسفانه همه ما، یک دیکتاتور بالقوه هستیم، و فقط کافی است دستمان به جایی برسد، مقامی، صندلی ای، دومینی، انجمنی ... همین کافیست تا باید ها و نباید ها و خذف کردن ها و آوانس دادن ها مطابق سلیقه مان اعمال کنیم.

میشه بفرمائید برای پیداکردن و مشاوره با یک وردپرس کار، باید بروم در انجمن جوشکاران بگردم یا انجمن حفاظت از محیط زیست؟

چرا یک تاپیک برای این موضوع باز نمیکنید؟ به کجای زمین و زمان بر میخورد اگر کسی دنبال یک متخصص میگردد در آن تاپیک درخواستش را پست کند؟

• tansu68

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۵
    ۱۹ خرداد ۱۳۹۰ - ۲۲:۱۳

دوست عزیز اول از هر چیز ورودت رو به انجمن از طرف خودم و تمام کاربران خوش آمد میگم
    خواستم پیوست به پست تون بگم که این انجمن متعلق به هیچ شخص خاصی نیست و مدیریت این انجمن به عهدهء کاربرانه اونه که بر خلاف گفته های شما بدون هیچ گونه چشم داشتی به فعالیت صادقانه تو انجمن میپردازند و تا به حال من خودم به شخصه شاهد مواردی که شما در بالا ذکر کردید نبودم برای مشاوره - راهنمایی و نیاز به تخصص افراد وردپرس کار به بهترین جا اومدید که بدون هزینه کردن و با کمی حوصله میتونید تمامی مشکلاتتون رو مطرح کنید و به نتیجه مطلوب برسید و برای رسیدن به جواب سوالتون هم میتونید به انجمنهایی که فعالیت تجاری تو اونها مجازه سری بزنید تا متوجه عدم فعالیت تجاری تو این انجمن بشید
    دوست خوبم این پست رو زدم چون من هم مشکل داشتم و برای رفع مشکلات سایتم هزینهء بالایی رو درخواست کرده بودن اما با مطرح کردن اونها تو انجمن بدون هیچگونه هزینه ای تمام مشکلاتم حل شد .
    موفق باشی {گل}

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    محسن غیاثی - Mostafa - Omid Sh - رضا - Saeed Fard - mxu - amirsaam - بهروز ازند
  • رضا

آفلاین
    عضو
    ۲۱ خرداد ۱۳۹۰ - ۰۲:۳۱

مرسی بابت خوش آمد گویی، و پاسخ.
    من خودم یه گرافیست نیمه حرفه ای هستم، آشنایی مختصری هم با PHP, HTML و ووردپرس دارم، اما قصد من ساخت یک وبلاگ نیست که با مطرح کردن سئوالاتم در این انجمن بشود آنرا رفع کرد.
    قصد ساخت یک وبسایت حرفه ای دارم که نیاز به متخصص PHP و MSQL و دیتابیس دارم. وبسایتی تا حدودی مثل Cnet.con. مبلغی تا سقف 3000 دلار هم برای اینکار کنار گذاشته ام. اگر در حد یک وبلاگ ساده بود، که خودم از پسش برمیام. هر سه وب سایتی که برای خودم درست کردم، کار خودم است. اما اینی که میخوام انجام بدم، کار من تنها نیست. فقط ترجیح دادم این مبلغ رو به یه هموطن بدم تا یه خارجی، وگرنه چند نفر در کشورهای دیگه پیداکرده ام.

آدرس وبسایت من.

از ادمین هم سپاسگذارم که ایندفعه پست منو پاک نکرد.

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۲۱ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۷:۴۰

دوست عزیز
    اون تاپیک تجاری بود که طبق قوانین موجود اینجا باید حذف میشد.
    ما که با کسی مشکلی نداریم بی جهت تاپیک حذف کنیم.

بنطر من برای مشاوره بهترین جا همینجا هست. شما طرح موردنظرتون رو بگید تا دوستان راهنمایی کنن. خیلی از مسایل رو در همین مراحل میتونید حل کنید. برخلاف جاهای دیگه اینجا دوستان بدون هیچ چشم داشتی کارها رو انجام میدن.

و اما اگر همچنان بدنبال کسی هستید برای شما پیشنهادی دارم :
    اینجا دوستان متخصص زیاد هستن.اگر شما نیاز به یک متخصص دارید بهتر به اینصورت عمل کنید که آدرس ایمیل خودتون رو بزارید ، و بعد هم برای تشخصی قدرت اجرا و تخصص هم کافیه به نمونه کارها و پروژه های طرف مقابل رجوع کنید.
    در ضمن ازدوستان اینجا اکثرا آدرس سایتشون توی پروفایلشون هست ، میتونید از اون طریق هم باهاشون ارتباط برقرار کنید.

امیدوارم موفق باشید

tansu68 - Mostafa - Omid Sh - رضا - mxu - amirsaam - بهروز ازند
  • رضا

آفلاین
    عضو
    ۲۳ خرداد ۱۳۹۰ - ۰۳:۲۳

ناظم جان!
    باز هم تشکر بخاطر همکاری با من.

نکته اول، آخه چرا مجانی؟ تجربه به من نشون داده که کار مجانی تعهد و مسئولیت هم توش نیست. اما اگر قراردادی نوشته بشود و دستمزد هم پرداخت شود، کارها بسیار بهتر انجام خواهد شد. طرح من یک وبسایتی خواهد بود که از طریق تبلیغات گوگل درآمدزایی خواهد شد، پس چرا به هموطنم که زحمت کشیده و تخصصی رو یاد گرفته سودی نرسونم؟

دوم اینکه، ایده کاملا بکر است و مطرح کردنش در انجمن عاقلانه نیست. البته از این حرف ابدا منظور بدی ندارم، اما قبول کنید ایده رو نمی تونم مطرح کنم، مگر بعد از توافقات اولیه و عقد قرارداد رسمی و مکتوب.

و اما سئوال: همین جا مضوع رو مطرح کنم یا یک تاپیک جدید باز کنم؟

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۲۳ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۶:۲۵

اگر در راستای این تاپیک نیست موضوع جدید باز کنید

رضا
  • mxu

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۱
    ۲۲ تیر ۱۳۹۰ - ۲۳:۰۳

reza-sh گفت:

نکته اول، آخه چرا مجانی؟

با سلام
    دوست عزیز ! چرا مجانی ؟ پیشنهاد میکنم به پیشخوان محیط کاربری وردپرستون مراجعه کنید و به پانویسی با عنوان آزادی ها یه نگاه بندازید :)
    دوست من ، وردپرس رایگان آفریده شد و افتخارش هم همینه . هیچکس اینجا چشم داشتی نداره . شاید علاوه بر مشکلات سیستم های مدیریت محتوی دیگه که تو فضای مجازی برای خودشون غوغا کردن و فکر میکنن همه چیز دارن در صورتی که هیچ ندارن ، همین پولی بودن اوناست .
    وردپرس رایگانه ، چون توسعه دهندگان و کاربران اون اینجور میخوان و این نقطه مثبتی برای پیشرفت اون بوده
    به سایت cnet رفتم . اشتباه شما دقیقا در اینه که همه چیز رو سخت میگیرید .
    این سایت یه قالب قوی + کاربران پرتلاش داره . وردپرس هیچ چیز نا مفهومی نداره . همه چیزش قابل فهمه .
    درسته . من تازه کارم اما تو این مدت کم تونستم خودمو با وردپرس هماهنگ کنم . چند پیشنهاد دارم براتون (علاوه بر پیشنهاد های دوست عزیزمون) :
    1- یه قالب حرفه ای از یکی از سایت های خارجی بخرید و بدین یه نفر تو ایران براتون فارسی کنه اگه یکم css بدونید خودتون هم میتونید به راحتی سه سوت فارسیش کنید
    2- انجمن های زیاد پیدا میشن که برنامه نویس وب دارن و بخش وردپرس هم دارن ، علاوه بر پروفایل کاربران همین انجمن که مطمئنا میتونه مفید باشه (برای تماس با اونها) این انجمن ها هم بی فایده نیست
    3- قبل از انتشار یک مطلب ابتدا قوانین انجمن رو مطالعه کنید . لطفا :)
    با تشکر فراوان - یک وردپرس دوست هستم ، شما چطور ؟ :)

saeli

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.