انجمن

تو رو خدا کمکم کنید وردپرسی ها!!!  (۲۱ نوشته)

• mohammadgol1374

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۴ تیر ۱۳۹۰ - ۱۳:۰۳

سلام دوستان من چند سوال دارم قالب وردپرس فارسی رو دانلود کردم به حجم 3mb بعد یه فایل پی دی اف هم واسه آموزشش دانلود کردم . وردپرس رو توی پوشه ی public_html آپلود کردم به توی my sql یه بانک زدم همونطور که فایل پی دی اف گفته بود بعد میگفت اگه تا اینجا مشکلی نداشته باشی وقتی صفحه رو باز میکنی یه جایی نوشته install php بعد روش کلیک میکنی و نصب وردپرس آغاز میشه . حالا نمیدونم کجا اشتباه کردم که وقتی صفحه اصلی سایت رو میزنم اصلا میگه همچین سایتی اصلا وجود ندارد من همین کار ها رو تو پنلم انجام دادم ******من یه تازه کارم*****
    ====خواهشا منو کمک کنید====من این سایت رو رایگان از host1free.comگرفته و آدرسش هم http://www.blogweb.com

یا راهی دیگه برای نصب وردپرس هست این ایمیل منه هر کی خواست منو ادد کنه

m_golmg@yahoo.com
    http://www.downloadmg.miahnblog.com

• Omid Sh

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸۲
    ۴ تیر ۱۳۹۰ - ۱۸:۴۹

سلام

فایل wp-config.php رو ویرایش کردید؟
    برای آموزش درست مستندات رو بخونید و دوباره با دقت دنبال کنید، حتماً جواب می‌گیرین.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Araz - Mostafa - Saeed Fard - محسن غیاثی
  • mohammadgol1374

آفلاین
    عضو
    ۴ تیر ۱۳۹۰ - ۱۹:۰۸

آره دوستم فایل رو ویرایش دادم
    لطفا بیشتر راهنمایی کنید

• shakeri

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱
    ۴ تیر ۱۳۹۰ - ۲۱:۳۳

سلام دوست عزیز چه جوری دامنه com رایگان گرفتی به ما هم توضیح بده اینم سایتم http://www.pcbest.cz.cc راستی توش تبتنام هم کردم لینک فعال سازی هم گرفتم

Mostafa
  • mohammadgol1374

آفلاین
    عضو
    ۵ تیر ۱۳۹۰ - ۱۳:۵۳

سلام دوستان مشکلم تا حدی حل شد فقط میگم که من فایل رو ویرایش کرده یک بانک ساختم و وردپرس رو توی public_html آپلود کردم و حالا طبق مستندات باید وقتی صفحه وب رو بارگزاری کنم یه install php بید که نمیاد لطفا اگه کاری که باید انجام میدادم که ندادم رو بهم بگید خواهشا هر کی میدونه دریغ نکنه اینم ایملیم(m_golmg@yahoo.com)

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۵ تیر ۱۳۹۰ - ۱۶:۴۳

دوست عزیز در انتخاب عنوان موضوع دقت کنید.

Mostafa - Saeed Fard - amirsaam - محسن غیاثی
  • namaki

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۶
    ۲۰ تیر ۱۳۹۰ - ۰۸:۰۰

به ادرس زیربروید اگر همه کارهایی که گفتی درست انجام داده باشی قسمت نصب ظاهر میشه
    public_html/
    wp-admin/install.php

Mostafa
  • Omid Sh

آفلاین
    عضو فعال
    ۲۰ تیر ۱۳۹۰ - ۱۰:۱۸

namaki گفت:
    به ادرس زیربروید اگر همه کارهایی که گفتی درست انجام داده باشی قسمت نصب ظاهر میشه
    public_html/
    wp-admin/install.php

این آدرسی که دادید، البته غلط هستش.
    لطفاً صحیح راهنمایی بفرمائید.
    http://www.yorsite.domain/wp-admin/install.php

Saeed Fard - amirsaam
  • namaki

آفلاین
    عضو
    ۲۲ تیر ۱۳۹۰ - ۰۹:۴۲

OmidSh گفت:

معلومه که با وردپرس کار نکردی ونمیدونی که مسیر نصب کجاست مسیر نصب از طریق سی پنل فقط همین مسیری که گفتم درسته.اون ادرسی که دادین یک فرمول دیکته شده به کاربر هست
    چیزی را به کاربر دیکته نکنید یادش بدین که این فایل از کجا خونده میشه وبعداز نصب که باید حذفش کنه مشکل نداشته باشه درضمن یک فرد مبتدی ازکجا میدونه که باید بجایwww.yorsite.domain آدرس سایتش بذاره!!!؟؟؟

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۲۲ تیر ۱۳۹۰ - ۱۴:۲۸

سلام
    دوستان این سایت محلی است برای رفع مشکل و نه ایجاد آن (یک نصیحت دوستانه ((-:)

آدرسی که namaki عزیز ارایه نموده تنها از طریق بخش های مدیریتی قابل دسترسی است و محل دقیق فایل یا فولدری را نشان می دهد.
    اما همانگونه که omid نیز اشاره کرده صحیح بوده و این آدرس درزمان نصب استفاده می گردد.

موقث باشید

Mostafa - Omid Sh - amirsaam - Saeed Fard - محسن غیاثی
  • Omid Sh

آفلاین
    عضو فعال
    ۲۳ تیر ۱۳۹۰ - ۱۲:۲۴

araz جان آخه من تاحالا نشنیده بودم که از cpanel و اون آدرس هم وردپرس نصب میشه!
    شایدم من تاحالا وردپرس نصب نکردم ولی نمیدونم چرا لینک وبلاگم تو سیاره وردپرس هستش.
    ما فقط یاد گرفتیم سریع جواب بدیم که یه موقع عقب نمونیم.
    به هر حال موفق باشید

amirsaam - Araz - tansu68 - Saeed Fard
  • namaki

آفلاین
    عضو
    ۲۴ تیر ۱۳۹۰ - ۱۸:۲۰

خوب حالاکه یادگرفتی از این پس به دیگران هم یاد بده منهم نمیگم که من بهت گفتم تووبلاگت هم میتونی بذاری
    لینک سایت من هم تو وزارت ارشاد بعنوان سایتهای مفید ثبت شده این چه ربطی به نصب وردپرس داره مگر سیاره وردپرس از آسمون نازل شده .توایران ما هرکسی تونست دوتا کد کپی .پیست توسایت یا وبلاگش بذاره فکر میکنن استاد برنامه نویسیه!!!!زحمت بکشین کلمه yourرا اصلاح بفرمایید

بازهم میگم به کاربران ماهی ندین بلکه ماهی گرفتن یادشون بدین.اون امتیازهای مالی که توجواب دادن های سریع بهت دادن به کسی نشون نده که حسادتشون میشه.
    اگر سوال کاریر را میخوندی میفهمیدی که ایشان در آخرسوالش گفته:
    "یا راهی دیگه برای نصب وردپرس هست......"

• Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۲۱
    ۲۴ تیر ۱۳۹۰ - ۱۹:۱۶

namaki گفت:
    خوب حالاکه یادگرفتی از این پس به دیگران هم یاد بده منهم نمیگم که من بهت گفتم تووبلاگت هم میتونی بذاری
    لینک سایت من هم تو وزارت ارشاد بعنوان سایتهای مفید ثبت شده این چه ربطی به نصب وردپرس داره مگر سیاره وردپرس از آسمون نازل شده .توایران ما هرکسی تونست دوتا کد کپی .پیست توسایت یا وبلاگش بذاره فکر میکنن استاد برنامه نویسیه!!!!زحمت بکشین کلمه yourرا اصلاح بفرمایید

بازهم میگم به کاربران ماهی ندین بلکه ماهی گرفتن یادشون بدین.اون امتیازهای مالی که توجواب دادن های سریع بهت دادن به کسی نشون نده که حسادتشون میشه.
    اگر سوال کاریر را میخوندی میفهمیدی که ایشان در آخرسوالش گفته:
    "یا راهی دیگه برای نصب وردپرس هست......"

كلا از سايتهايي كه خودشون رو ميچسبونند به دولت و نظام خوشم نمياد.

ميشه آدرس نصب رو روي سايت خودتون به اين شكل بديد؟
    public_html/wp-admin/install.php
    يا فيلمي از مراحل نصب قرار دهيد
    وردپرس فقط يك روش نصب داره

در ضمن بعد از آپلود فايلها به شاخه public_html نياز به آدرس خاصي نيست. آدرس نصب همون آدرس سايت هست!
    mysite.domain

amirsaam - Omid Sh
  • namaki

آفلاین
    عضو
    ۲۴ تیر ۱۳۹۰ - ۲۱:۵۴

جناب پارسا من حال وحوصله بحث کردن ندارم شما اگر درخواست کاربر و راهنمایی من را برای رفتن به مسیر نصب را درست مطالعه کرده باشین متوجه میشین اگر جسارتا متوجه نشدین دیگه توضیح دادن فایده ای نداره
    اونایی که باید متوجه بشن مطلب را گرفتند.درضمن اگر شما با نظام مشکل دارید کاری از دست من ساخته نیست.باید در شیوه تفکرتان تجدیدنظر بفرمایید!!!!!!
    درضمن اینجا را بخونید همیشه آدرس دیکته کردن کار درست نمیشه

• amirsaam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۵۵
    ۲۴ تیر ۱۳۹۰ - ۲۲:۵۶

namaki گفت:
    جناب پارسا من حال وحوصله بحث کردن ندارم شما اگر درخواست کاربر و راهنمایی من را برای رفتن به مسیر نصب را درست مطالعه کرده باشین متوجه میشین اگر جسارتا متوجه نشدین دیگه توضیح دادن فایده ای نداره
    اونایی که باید متوجه بشن مطلب را گرفتند.درضمن اگر شما با نظام مشکل دارید کاری از دست من ساخته نیست.باید در شیوه تفکرتان تجدیدنظر بفرمایید!!!!!!
    درضمن اینجا را بخونید همیشه آدرس دیکته کردن کار درست نمیشه

دوست عزیز من نه به عنوان کسی که با وردپرس کار کرده بلکه به عنوان کسی که آموزشهای خود مستندات وردپرس.ارگ رو مطالعه کرده میبینم که شما دارید به کل اشتباه میگید!
    دوست عزیز چه وردپرس چه هر اسکریپی فقط آپلودش از طریق cPanel و فایل منجر امکان پذیره!
    هرکسی که میخواد وردپرس نصب کنه باید بعد از آپلود و جاگذاری اطلاعات دیتابیس در پرونده ی wp-config.php اینطوری عمل کنه یعنی به آدرس زیر بره و مراحل نصب رو انجام بده
    http://آدرس سایت شما/wp-admin/install.php
    برای اولین بار هم همون به آدرس سایت خودش مراجعه کنه کافیه
    هیچ جایی نشنیدم از طریق cPanel وردپرس نصب شه! ربطی هم به نظام نداره برادره من

Omid Sh - Araz - محسن غیاثی
  • namaki

آفلاین
    عضو
    ۲۵ تیر ۱۳۹۰ - ۰۱:۱۳

7i7GRiFFiN گفت:

دوست عزیز من نه به عنوان کسی که با وردپرس کار کرده بلکه به عنوان کسی که آموزشهای خود مستندات وردپرس.ارگ رو مطالعه کرده میبینم که شما دارید به کل اشتباه میگید!
    دوست عزیز چه وردپرس چه هر اسکریپی فقط آپلودش از طریق cPanel و فایل منجر امکان پذیره!
    هرکسی که میخواد وردپرس نصب کنه باید بعد از آپلود و جاگذاری اطلاعات دیتابیس در پرونده ی wp-config.php اینطوری عمل کنه یعنی به آدرس زیر بره و مراحل نصب رو انجام بده
    http://آدرس سایت شما/wp-admin/install.php
    برای اولین بار هم همون به آدرس سایت خودش مراجعه کنه کافیه
    هیچ جایی نشنیدم از طریق cPanel وردپرس نصب شه! ربطی هم به نظام نداره برادره من

برادر عزیز درمورد اینکه فرمودین ربطی به نظام نداره .اگر متن دوستمون پارسا نگاه کنید اولین جمله ای که گفتن اینه که "كلا از سايتهايي كه خودشون رو ميچسبونند به دولت و نظام خوشم نمياد." این یک توهین کلی به همه سایتهایی است که وابسته به نظام می باشد که به نظرم حرف درستی نبود.ما اگر هم با شخص یا تشکیلاتی مشکل داریم ربطی به این انجمن نداره.من اونجا کفتم حالا که سایت من تو سایتهای مفید ثبت شده این ملاک کارنمیشه. همینطور که آن دوست دیگه میگه که وبلاگ من توسیاره وردپرس لینک شده.اینکه نشد ملاک!!!؟
    درمورد وردپرس :به نظر شما این مسیری که گفتم رفتن به صفحه نصب نیست؟
    دلیلی وجودنداره که اگر تو یک اموزشی مطلبی را مطرح نکردندکه کاربر خوب متوجه بشه یا اینکه تا حالا به گوش ما نخورده اون مطلب غلط باشه!!نه این مطلب هرمطلبی را بلکه باید بررسی بشود
    من عرضم این بود که ما نباید همیشه به متن دیکته شده ای اکتفا کنیم وهمون متن را به یک کاربر مبتدی دیکته کنیم من معتقدم باید طوری به کاربر گفته شود که با زیر وبم کار آشنا بشود.توهمین انجمن داشتیم که نمی تونست لوگین بشه ادرس بهش داده میشه که اینو تایپ کن تا لوگین بشین آخرش هم نتونست مگر ازطریق سی پنل.
    من این باب را بازکردم تا کاربر بدونه که install.php از کجا خونده میشه و wp-admin/install.php درکجا قرار داره با توجه به اینکه ایشون بعد از نصب باید فایل install.phpرا ریمو کنه
    به قسمتی از سوال کاربر دقت بفرمایید که گفته در آموزش پی دی اف گفته که:
    "وقتی صفحه رو باز میکنی یه جایی نوشته install php بعد روش کلیک میکنی و نصب وردپرس آغاز میشه"
    اگر به ایشون گفته شده بود که فایلinstall php درمسیرpublic_html/
    wp-admin/install.php قرار داره خیلی بهتر بودبا توجه به اینکه دوبار این مطلب را مطرح کرده یعنی نمیدونه چی به چی هست

صحبت پایانی هم اینکه ممکنه تو انجمن کاربری غلط سوال کنه یا غلط جواب بده ما حق بی احترامی وبی ادبی را نداریم همین توجیحات را اگر به من پیام خ زده بود براش توضیح میدادم این چه روحیه ای که بر این آقا حاکم شده!!؟
    من فکر میکنم جز مطرح کردن خودش نیتی در کار نیست... ببخشید که زیاد طول کشید...موفق باشید

• amirsaam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۵۵
    ۲۵ تیر ۱۳۹۰ - ۰۱:۳۰

ببخشید متوجه اون جمله ی پارسا نشدم
    در مورد راهنمایی شما هم باید گفت که گنگه! با توصیفی که شما کردید یعنی اینکه از طریق پنل هاست میشه وردپرس رو نصب کرد که اشتباهه. آدرسی که ذکر کردید یعنیwp-admin/install.phpدرسته ولی نه از طریق پنل بلکه اون آدرس بعد از آدرس سایت فرد.
    (این موضوع مال دو هفته پیش بوده و جواب شما چهار روزه پیش یعنی اینکه کاربر کارش راه افتاده)
    در مورد ملاک هم باید گفت که هم امید جان و هم پارسا جان از کاربران فعال و دارای دانش وردپرس هستند و به نظر من کاربر راهنمایی ایشون کامل تر بوده حالا بستگی به کاربر داره که چقدر ناشی و مبتدی باشه که متوجه نشه که منظور از example.com یا yoursite.domain یا هرچیزه دیگه آدرس سایت ایشون بوده!

Omid Sh - Araz
  • Omid Sh

آفلاین
    عضو فعال
    ۲۵ تیر ۱۳۹۰ - ۱۶:۳۲

namaki گفت:

صحبت پایانی هم اینکه ممکنه تو انجمن کاربری غلط سوال کنه یا غلط جواب بده ما حق بی احترامی وبی ادبی را نداریم همین توجیحات را اگر به من پیام خ زده بود براش توضیح میدادم این چه روحیه ای که بر این آقا حاکم شده!!؟
    من فکر میکنم جز مطرح کردن خودش نیتی در کار نیست... ببخشید که زیاد طول کشید...موفق باشید

چون من رو مخاطب قرار دادی جوابت رو میدم و گرنه امثال تو برای من اندازه تک تومنی هم ارزش ندارن.
    به امثال تو میگن هوچی گر، پوپولیست.
    اینجا این همه کاربر حرفه‌ای اومدن حرف من رو تأیید کردن و تو هنوز داری حرف خودت رو میزنی و من رو متهم کردی به اینکه وردپرس نصب نکردم، همه‌ی وبلاگم کپی شده است و...
    باید بهت بگم حرفت برام ارزشی نداره و حرف عزیزانی که اومدن و من رو تأیید کردن و هیچ کس تو رو تأیید نکرد برام مهمه.
    کسی که می‌خواد یک وبلاگ راه بندازه باید انقد بدونه که yoursite.domain همون آدرس سایتش میشه.
    من از 10 سالگی زبان انگلیسی خوندم و کلاس رفتم و ترجمه کردم. حالا تو اومدی می خوای با یک غلط دیکته‌ای من رو ضایع کنی؟ خیلی کوچیک تر از این حرفایی.
    من گفتم در سیاره وردپرس هستم یعنی پس لاقل از تو که میای تو انجمن و فقط اسپم ارسال میکنی و زیر خاکی میاری بالا بیشتر تجربه دارم.
    اینجا پیام خصوصی نداره. من اون حرف رو خیلی محترمانه بهت زدم.

در متن بالا من بهت توهینی کردم؟
    من تو این انجمن وسواس دارم که کسی پاسخ غلط نده، اگر باز هم کسی این کار بکنه بازم بهش تذکر میدم.
    همین که افتخارت اینه که در وزارت ارشاد ثبت شدی معلومه چه کاره هستی. باز هم تأکید میکنم که در حد من نیستی که بخوام باهات بحث علمی کنم و بهت چیزی رو ثابت کنم.

Araz
  • namaki

آفلاین
    عضو
    ۲۶ تیر ۱۳۹۰ - ۱۹:۴۸

گر معرفت دهندت بفروش کیمیا را....گر کیمیا دهندت بی معرفت گدایی
    معرفت درگرانیست به هرکس ندهند..... پر طاووس گران است به کرکس ندهند

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۲۶ تیر ۱۳۹۰ - ۲۱:۳۸

سلام
    از دوستان محترم بخصوص omid عزیز خواهشمندم که جهت خاتمه به این بحث های بسیار صمیمی!، پس از این دیگر ادامه پاسخ ندهید. زیرا تنها چیزی که در این میان از بین خواهد رفت سابقه خوب شما در این انجمن است.

دوست محترم، آقای namaki
    بااجازه دوستان اگر قصد آغاز مشاعره را دارید، بایستی عرض کنم این انجمن محل آن نیست.
    خواهشمندم دیگر به این بحث ها پایان داده و به امید آنکه این پست من آخرین پستی باشد که در این تاپیک منتشر می گردد. «انشالله»

باتشکر

namaki - Omid Sh - amirsaam
  • Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۲۶ تیر ۱۳۹۰ - ۲۲:۱۷

فعلا موضوع برای مدتی قفل میشه تا دوستان آروم بشن.

محسن غیاثی - namaki - Araz

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.